Özel Rami Hastanesi Randevu alma,Özel Rami Hastanesi Muayene Ücreti,Özel Rami Hastanesi Doktorları,Özel Rami Hastanesi Kadın Doğum Ücreti,Özel Rami Hastanesi Kadın Doğum Doktorları,Özel Rami Hastanesi Anlaşmalı Kurumlar,Özel Rami Hastanesi ile ilgili Bir Çok Bilgileri Sizler için Tek Bir Sayfada Birleştirip Sizlerin Önüne Seriyoruz.Lütfen Sizlere Paylaşmış Olduğumuz Bu Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz.

Adres: Cuma Mah. Talimhane Cad. No:13 Rami, Eyüpsultan, 34055 rami/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0212) 581 33 33

Email: [email protected]

Özel Rami Hastanesi Yol Tarifi

Özel Rami Hastanesi Doktorları

Özel Rami Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Sila Kaynarca – 3 hafta önce YENİ
Eşimin hamilelik sürecinde tavsiyeler üzerine Dr.Nehir ve dolayısıyla ilgili hastaneyi tercih ettik. İlk Muayeneden itibaren Nehir Hanım dışındaki herşeyin vasat olduğu bir hastane. Kapıdan içeri girer girmez şu pandemi şartlarında bile yöneticiler ve hastane personelinin dahi maskeye dikkat etmemesi bizi hayli rahatsız etmişti. Eşimin Nehir Hanım için ısrarı üzerine devam ettik fakat her içeriye girişimizde ayrı bir pişmanlık. 3 Gün önce hastane de eşim doğum yaptı Allah Razı Olsun Nehir Hanım her zamanki gibi gayet iyi niyetli ve ilgiliydi. Doğum sonrası çocuğumuzun enfeksiyon değerlerinin yüksek olduğunu belirterek yoğun bakımda kalması gerektiğini belirttiler. Hastane yoğum bakım ünitesinin dolu olduğunu belirterek başka bir hastane de çocuğumuzu yoğum bakıma aldırabileceklerini söylediler. Bunun üzerinde başka bir hastaneye gittiğimizde çocuk doktorunun ilk kontrolünde Enfeksiyon değerinden ziyade çocuğumuzun sarılık değerinin de yüksek olduğunu ve bunun daha önemli olduğunu belirttiler. Doğum yapmış olduğumuz hastanenin ve çocuk doktoru ve ebe hanımın bu durum için bize herhangi bir bilgilendirme yapmaması karşında ayrı bir şok yaşadık. Bunun haricinde ücret politikasında yapılan değişikliğin tarafımıza bildirilmemesi ve gerekli yardımın sağlanmaması da işin cabası. Genel Olarak Nehir Hanım dışında pişmanlıkla dolu bir hastane süreciydi bizim için….

Atakan Şentürk – bir hafta önce YENİ
Hastanenin bayanlar mescidi deponun içerisinde, özen gosterilip bir ibadethane yapmaya çalışmışlar fakat ellerine bulastirmislar…

Bahar Gül – 3 ay önce
Keşke daha önce burada yazan yorumları okusaydim. İnternet sitelerinde ozel sigortam ile anlaşmali olduğunu gördüm ve gittim. Aynen dendiği gibi şifre gelmiyor bize dedi bankodaki personel, parayı ödedim fatura verin dedim sigortama kendim yollarım. Mail adresi aldılar tekrar aramama rağmen faturayı yollamadilar. Yanık şikayeti ile gittim genel cerrahi bölümü kabul ediyor mu soralım dediler, 45 dk sadece bu sorulsun diye doktorun toplantıdan çıkmasını bekledim. Asistanı ve banko görevlisi sanki çok yasak bir durum gibi kulaklatan kulağa fisildasarak durumumu doktora sordu ve doktor bey beni görmeye bile tenezzül etmeden geri çevirdi. Onun hastası değilmişim halbuki ben bu konu ile ilgili hiç bir doktora gitmedim evde kendim yaptım müdahalemi. Gelen hastayı geri çeviren bir doktor ve kendisi hastanenin başhekimi imiş vehameti düşünün artık. Kendim odasına girip dil dökerek işlemi zor bela yaptırdım. Kalemini oynatmaya üşenerek reçete yazdı protokol numarası eklemeden, eczanede fark ettim ilaçları alamadım tekrar muhattap olmamak için geri dönmeye tenezzül etmedim.20 lira ödeyerek Memorial de muayene olan ben evim yakın diye gittim ve gerek personel gerek doktor tarafından bu kadar degersizlestirildigimi ilk kez görüyorum. Kesinlikle insan sağlığına ve kişiliğine değer veren bir kurum değil. Çalışanların bilgisizliği ve tutumu berbat. Olmamış, olamamışsınız. Yorumu başhekim beye özellikle okutun. İnsanlara mahalle bakkalina gitmiş hissi yaşatmayın. Mahalle bakkalinin samimiyeti ve güler yüzü dahi yok sizde ama.

Cem “MuMiMaW” Pirpak – 2 ay önce
Ben covid asimi Amerikan hastanesinde oldum. Iceri girmem ile asi olmam arasi 10 dakika. Buna hastane icinde yurumem de dahil.
Tarih erkene alininca saat uygunlugu olarak bu hastane verildi esime.

Keske boyle kurumlari denetleyen sivil insanlar olsa ve lisanslarini bu kontroller sonucu koruyabilseler.

Zamaninda geldik randevumuza ve 6 kisi olmayi bekliyoruz.. olmazsa nolcak? Sabah bastan gelicekmisiz.

Asi yapicaklardan biri caya gitti.
Kalan da odasinda oturuyor oyle tek basina.

Merdiven sesine bakiyor 5 kisi birisi gelicek mi diye.

Asi olmadan ” asiniz yapilmistir” mesaji geldi
Derken sansa 6. Geldi
Asi bölgesini strelize bile etmediler
Yara bandi bile verilmedi

“Saglik bakanligina sikayet edin” diyor gorevli….

Alerjik astimimiz var ve bu hastaneye bir dakika daha tahmmulumuz yok

Acibadem taksime geldik
Bekleme ve gozlem alaninda kontrollerimizi yaptilar. Basimizda bekleyen hemsire sohbet ediyor bilgilendirme yapiyor.
Insan olarak canimiz ve sagligimizla ilgili bir konuda güven hissi veriliyor

Amir Garipler – 2 hafta önce YENİ
Telefonla arayıp ise giriş raporu için fiyat sormak istedim. Hastanemiz politikası gereği bilgi veremiyorz dedi. Hastahaneye gittim sağlık raporu, tam kan tahlili ve akciğer filmi için 360 Lira aldılar. Benimle aynı anda işe başlayan diğer arkadaşa sordum kaç para vermiş bunlara diye oda toplam 160 liraya başka özel hastahanede yaptırmış.
Durum bu…

Hatice Kübra Karadağ – 2 ay önce
Özel Rami Hastanesine daha önce gittiğim ve takiplerimi yapan Dr. Nehir hanım için gidiyorum. Fakat hastanede kendi alanında tek olduğu için randevulu bile gitsek asla randevu saatimizde giremiyoruz içeriye, onu da geçtim siramiza ne kadar var ne kadar bekleyeceğiz bunu da doğru düzgün ogrenemiyoruz. Randevular tam dolu olduğu için randevu bulmakta sıkıntılı, bir kere bu hataya düşüp randevusuz gittik mecburen saatlerce bekledik. Bu alanda bir tane doktor bu hastaneye yeter mi, akıllıca bir iş mi? Hasteneyi kurup başıboş mu biraktiniz hiç takip edip burdaki aksakliklar nedir diye bakılmıyor mu? Hamile bayanlar saatlerce sıra bekler mi, doktor muayenemiz 15-20 dakika ama beklediğimiz süreye bakın. Hamile bayanların oturacağı yer de sıkıntı, küçücük bir alan. Ayrıca kadın hastalıkları bölümüne yakın kovid aşısı yapılan yeri koymuşlar, resmen yığınla insan var, üst üste bekliyor herkes, akıl kârı iş değil yaptıklariniz. Lütfen artık biri sistemle ilgilensin.

Busenur Altıntepe – 3 hafta önce YENİ
Telefonla arayıp ise giriş raporu için fiyat sormak istedim.telefondaki kız hastanemiz politikası gereği bilgi veremiyorz dedi.hayirdir devlet sırrı mı bu..belki bana fazla gelicek..niye hastaları bilgilendirmekten acizsiniz…

ayşe korkmaz – 2 hafta önce YENİ
Dr. Ahmet Küçük bey ve tüm yoğun bakım çalışanlarına çok teşekkür ederim babam için çok uğraştılar çok ilgililer beni sürekli bilgilendirdiler hiçbir detayı atlamadan en iyi şekilde tedavilerini yaptılar biz çok memnun kaldık Allah razı olsun sizden Ahmet hocam

Cihan Duyku – 2 hafta önce YENİ
Annem yogun bakimdayken başta ahmet hocam olmak üzere tüm hasta bakıcı ve hemsirelere cok teşekkür etmek istiyorum bu kadar ilgili ve özenli hastane bulabilmek bir sansti bizim için. Allah hepinizden razı olsun

Miraç Demir – bir ay önce
Dün doğum yaptım, bugün ikindi taburcu oluyorum. Doktorum Nehir hanımdı. Allah ondan da, ameliyathane çalışanlarından da personelden de razı olsun. Çok memnun kaldık. Herkes ilgiliydi ve yardımcı olmaya hazırdı. Tavsiye ederim..

By farude

Bir yanıt yazın