Forvet Veteriner Kliniği en iyi klinik uygulamalarını tanımlayarak ve uygulayarak, bunları destekleyen bilim anlayışını geliştirerek dostlarımızın hastalıklarının önlenmesi ve tedavisini iyileştirmek misyonuyla yola çıkmıştır. Forvet Veteriner Kliniği Olarak Dostlarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak, sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamak, minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde sunmak birincil önceliğimizdir. Gayemiz ; modern veteriner hekimliğin tüm olanaklarını ve son teknolojiyi kullanarak, en iyi hekimlik uygulamalarını yapıp, güven çerçevesi doğrultusunda her hastaya ve ziyaretçimize en iyi sağlık hizmetlerini sunarak sektörümüzde öncü olmaktır. Veterinerlik olarak amacımız; küçük dostlarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için elimizden gelen tüm desteği, tecrübemizle birleştirerek sunmaktır. Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. Forvet Veteriner Kliniği Maltepe civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz.Forvet Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Yalı Mh.Şehit Nedim Özpolat sok., Maltepe Stadı No:2/B, 34844 Maltepe/İstanbul

Telefon : 02164576689

Hizmet Saatleri : 09.30 – 20.00

Forvet Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Forvet Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Burak Türk – 3 hafta Önce

bağırsağına yabancı madde saplanan köpeğimizi ameliyat edip geceli gündüzlü durmadan ilgilenip iyileşmesini sağladılar, götürdüğümüzde bir şey yemiyordu baygın haldeydi ama kendi evlatları gibi ilgilendiler, hala da aşıları için gideriz ve ilgilenip sorarlar. güler yüzlü, yetenekli, profesyonel ve çok ilgili bir ekip, her şey için teşekkürler.

Çirkin Kadın – 5 ay Önce

Kendi evimdeki 1 kopek ve 2 kedim dışında götürdüğüm sokak hayvanlarına da her türlü fedakarlığı gosterip ilgiyle bakan, elinden gelen her kolaylığı gösteren, Başar ve Ozgur beyin profesyonel yaklaşımı, Eda’nın guleryuzu, kuaforumuzun becerisiyle 2. evim. Bugun yine tirasimizi olduk guleryuzle ayrıldık. Onlarca deneyimden sonra asla vazgecemeyecegim tek adres.

Münevver Keçeci – 2 ay Önce

Yaklaşık 2 yıldır hizmet alıyorum. Veteriner hekimler Başar Bey, Özgür Bey ve Eda Hanım ve diğer tüm yardımcı kadro gerçek birer hayvansever. Olumsuz yorumları şaşkınlıkla ve üzüntüyle okudum. Götürdüğüm tüm sokak hayvanlarıyla canı gönülden ilgilendiler. Pahalı oldukları söyleniyor ama götürdüğüm kedilerden birini bayramda onlara ulaşamadığım İçin 216 veteriner kliniğine götürmüştüm. Ölmek üzere olan yavru sokak kedisi için 850 lira gecelik masraf çıkardılar. Her yer kapalı olduğu için yalvar yakar 550 liraya indirip gece oraya bırakmıştım. Ertesi gün forvete ulaşabildim oraya gittiğimizde gecelik neredeyse diğer kliniğin 5 de 1 fiyatına tedavi uyguladılar. Özgür Bey sağ olsun ücretsiz röntgenini bile çekmiş. Yani diyeceğim o ki ben hem hekimliklerine hem insanlıklarına çok güveniyorum. Klinik teknik anlamda da gayet donanımlı.

By farude

Bir yanıt yazın