Defne Veteriner Kliniği en iyi klinik uygulamalarını tanımlayarak ve uygulayarak, bunları destekleyen bilim anlayışını geliştirerek dostlarımızın hastalıklarının önlenmesi ve tedavisini iyileştirmek misyonuyla yola çıkmıştır. Defne Veteriner Kliniği Olarak Dostlarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak, sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamak, minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde sunmak birincil önceliğimizdir. Gayemiz ; modern veteriner hekimliğin tüm olanaklarını ve son teknolojiyi kullanarak, en iyi hekimlik uygulamalarını yapıp, güven çerçevesi doğrultusunda her hastaya ve ziyaretçimize en iyi sağlık hizmetlerini sunarak sektörümüzde öncü olmaktır. Veterinerlik olarak amacımız; küçük dostlarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için elimizden gelen tüm desteği, tecrübemizle birleştirerek sunmaktır. Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. Defne Veteriner Kliniği Maltepe civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz.Defne Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Bağlarbaşı, Şahin Sk. NO:39/A, 34844 Maltepe/İstanbul

Telefon : +905528315232

Hizmet Saatleri : 09.30 – 20.00

Defne Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Defne Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Özgür B. – 3 ay Önce

Kedilerim Mikrop, Bıyık, Eyşan, köpeklerim Odin ve Magic’in aşılarını ve tedavilerini yaptı, kısırlaştırdı. Her şey sorunsuz geçti. Veteriner Dilara hanım güler yüzlü, hayvan psikolojisinden ve hastalıklarından çok iyi anlayan bir hekim. Patili dostlarınızı güvenle bırakabileceğiniz bir klinik.

Melis Palik Erdil – 6 ay Önce

Çok güleryüzlü ve tecrübelilerdi. İşlerini severek yaptıkları belli oluyor. Kaliteli ve çözüm odaklı bir hizmet anlayışları var. Kedimle çok güzel ilgilendiler herkese teşekkür ediyorum. Ücretler makul 👑 Gönül rahatlıgıyla gidebileceğimiz bir veterinerimiz olduğu için mutluyum. 😊🎈🙏

işletme sahibinin yanıtı : Çok teşekkür ederiz Melis Hanım. İyi ki varsınız. Sağlıklı günler dileriz 🙂

Gülten Aktaş – 8 ay Önce

Bugün yavru kedimizi ilk kez veterinere götürdük dilara hanım ve enes bey o kadar tatlı ve hayvansever insanlar ki işlerini seve seve zevkle gönüllülük esasına dayanarak yapıyorlar fiyatlar ise çok cüzzi ve gayet iyi dediğim gibi o kadar memnun kaldık ki devamlı veterinerimiz burası olacak kesinlikle

işletme sahibinin yanıtı : Çok teşekkür ederiz Gülten hanım. Bizde sizi çok sevdik 🙂 Sağlıklı günler dileriz.

Tuğba Toydemir – 1 yıl Önce

Bugün kedim çıtiri götürdüm. Muayeneyle ne olduğunu hemen anladı. Çok profesyonel ve bilgili. Klinik tertemiz. Dilara hanım güler yüzlü ve herşeyi tek tek anlattı. Ücret diğer vetlere göre uygun. Gözünüz kapalı canınızı emanet edebilirsiniz.

işletme sahibinin yanıtı : Teşekkür ederiz Tuğba hanım. Sağlıklı günler dileriz.

Ahmet Batur – 1 yıl Önce

Önceliği hayvan sevgisi olan bir klinik ve hekim Dilara Batur Özgül . Şu ana kadar götürdüğüm tüm can dostlarım ellerinden şifa buldu aynı zamanda eli çok iyi de bir cerrah ,Defne Veteriner Kliniği ve Veteriner Hekim Dilara hn.’ı herkese şiddetle tavsiye ederim ,gidin ,tecrübe edin ne demek istediğimi anlayacaksınız.

By farude

Bir yanıt yazın