Petmosfer Veteriner Kliniği en iyi klinik uygulamalarını tanımlayarak ve uygulayarak, bunları destekleyen bilim anlayışını geliştirerek dostlarımızın hastalıklarının önlenmesi ve tedavisini iyileştirmek misyonuyla yola çıkmıştır. Petmosfer Veteriner Kliniği Olarak Dostlarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak, sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamak, minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde sunmak birincil önceliğimizdir. Gayemiz ; modern veteriner hekimliğin tüm olanaklarını ve son teknolojiyi kullanarak, en iyi hekimlik uygulamalarını yapıp, güven çerçevesi doğrultusunda her hastaya ve ziyaretçimize en iyi sağlık hizmetlerini sunarak sektörümüzde öncü olmaktır. Veterinerlik olarak amacımız; küçük dostlarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için elimizden gelen tüm desteği, tecrübemizle birleştirerek sunmaktır. Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. Petmosfer Veteriner Kliniği Maltepe civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. Petmosfer Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Altayçeşme, Denizer Sk. No:3/5, 34843 Maltepe/İstanbul

Telefon : 05545126667

Hizmet Saatleri : 11.00 – 21.00

Petmosfer Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Petmosfer Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Arzu Ashumova – 2 hafta Önce

Ne desem az 10 aralik 2021 de gittik, yavrum kizim Humus’u götürdük.Profösennilik mi deyim, işine karşı sevgisini mi deyim,çoook memnun kaldım, ne iyiki de götürdüm.kücük bir dokunuşla meseleyi çözdü ve yarim gündə toparladı kızım kendini. İçerisi tertemiz,hər türlü donanımlı və gülerüz personel.Ecem doktor ne iyi ki tanıdık Sizi artık bırakmayız)))) her şey için teşekkür!!!!

Irmak Öztürk – 1 ay Önce

Kedimiz bulut bebeğimizin matını yemişti, sağolsun Ecem hanım ve ekibi içinde kalan matı çıkardılar . Bulut hırçın bir çocuk bu haliyle her şey yolunda gitti. Kedimi güvenerek teslim edebileceğim bir klinik. Maltepe ve civarı için bence en iyi veteriner kliniği. İnsanın hayvanını her yere emanet edemiyor maalesef bazen bazı veterinerlerin yapacağı aşı bile sorun olabiliyor. Detaylı yazmak istediğim çünkü biz de Maltepe için veteriner baya araştırmıştık iyi ki de petmosfer i bulmuşuz

Ayşe Barlin – 4 ay Önce

Kızımı hekim hekim gezdirdim hepsine de saygım sonsuz ama Ecem hanımların ilgisi sevgisi gerçekten çok başka. Yaklaşımları ile öyle güven veriyorlar ki gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz bebişlerinizi iyi ki varsınız petmosfer ❤️❤️❤️

Senay Yıldız – 6 ay Önce

Kedilerimi sahiplendiğimden beri güvenebileceğim bir veteriner arıyordum. İnternette okuduğum güzel yorumlar üzerine Petmosfer’e gitmeye başladık. İyi ki bu kararı almışım ve Ecem Hanım’la karşılaşmışız.

By farude

Bir yanıt yazın