Bilge Veteriner Kliniği en iyi klinik uygulamalarını tanımlayarak ve uygulayarak, bunları destekleyen bilim anlayışını geliştirerek dostlarımızın hastalıklarının önlenmesi ve tedavisini iyileştirmek misyonuyla yola çıkmıştır. Bilge Veteriner Kliniği Olarak Dostlarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak, sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamak, minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde sunmak birincil önceliğimizdir. Gayemiz ; modern veteriner hekimliğin tüm olanaklarını ve son teknolojiyi kullanarak, en iyi hekimlik uygulamalarını yapıp, güven çerçevesi doğrultusunda her hastaya ve ziyaretçimize en iyi sağlık hizmetlerini sunarak sektörümüzde öncü olmaktır. Veterinerlik olarak amacımız; küçük dostlarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için elimizden gelen tüm desteği, tecrübemizle birleştirerek sunmaktır. Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. Bilge Veteriner Kliniği Maltepe civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz.Bilge Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Feyzullah, Serap Cd. No:51, 34843 Maltepe/İstanbul

Telefon : +902163703364

Hizmet Saatleri : 09.00 – 21.00

Bilge Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Bilge Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Mehmet Altuğ – 1 hafta Önce

Selahattin bey işini çok severek yon bir veteriner. İç rahatlığı ile tüylü dostunuzu emanet edebilirsiniz.

Ünsal Kızılay – 1 ay Önce

Çok ilgililer tedaviden olumlu sonuç aldım Takip sistemleri yönlendirme beni çok mutlu etti teşekkürler

Emre Akbaş – 3 ay Önce

Son derece nazik ve ilgililer. Ellerinden geldigince her konuda yardımcı oluyorlar. Hasta hayvanın yaşadığı yerde de hizmet veriyorlar. Güvenilir bir işletme. Veteriner hekim Selahattin bey ve asistanı İlhan bey’e teşekkürler.

Gülten Baytaş – 10 ay Önce

Mesleğinde UZMAN, benim 24 senelik veterinerimdir. Her müdahalesinde emin,başarılı ve tavsiye edeceğim tek HEKİM’dir.Hayvan ve insan dostudur.Allah başımızdan eksik etmesin inşallah.

Aydan Dilaver – 1 yıl Önce

Köpeğimi görmeye bile gerek görmeden telefonda söyledikleriniz yeterli diyerek sırf ilaç satmak için çağırdı. 100tl lık ilacı 220tl ye sattı. Sonuçta köpeğimde kalça çıkığı olduğu anlaşıldı. Burası veteriner kliniği falan değil bildiğin pazar tezgahı. Adam gözümüzün önünde kapıdaki kediye tekme attı gerisini siz düşünün artık. Allah ıslah etsin. Böyle insanların para kazanmasına alet olmayın ben bilmeden yaptım siz biliyorsunuz artık. 100tl dediği vitaminin resmi ekte kendi yazıları. Diğer ilaçların ambalajını attığım için çekemedim. Her yerde 40 – 50 tl

By farude

Bir yanıt yazın