Teknovet Veteriner Kliniği en iyi klinik uygulamalarını tanımlayarak ve uygulayarak, bunları destekleyen bilim anlayışını geliştirerek dostlarımızın hastalıklarının önlenmesi ve tedavisini iyileştirmek misyonuyla yola çıkmıştır. Teknovet Veteriner Kliniği Olarak Dostlarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak, sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamak, minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde sunmak birincil önceliğimizdir. Gayemiz ; modern veteriner hekimliğin tüm olanaklarını ve son teknolojiyi kullanarak, en iyi hekimlik uygulamalarını yapıp, güven çerçevesi doğrultusunda her hastaya ve ziyaretçimize en iyi sağlık hizmetlerini sunarak sektörümüzde öncü olmaktır. Veterinerlik olarak amacımız; küçük dostlarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için elimizden gelen tüm desteği, tecrübemizle birleştirerek sunmaktır. Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. Teknovet Veteriner Kliniği Maltepe civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz.Teknovet Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : baglarbasi mah.2.ilkokul Cad. Birlik Apt no;29 MALTEPE, 34844 Maltepe/İstanbul

Telefon : +902164422842

Hizmet Saatleri : 09.00 – 21.00

Teknovet Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Teknovet Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Hüseyin Uzun – 4 ay Önce

Kedimi başka hiçbir veterinere götürmeyi düşünmüyorum işini layıkıyla yerine getiriyor

Yasin İncirkuş – 10 ay Önce

Diğer veretinlere göre çok pahalı tavsiye etmiyorum kesinlikle ilgi alaka sıfır. Konuşma tarzı ukalaca işinize gelirse diyor açık açık. Bunların hayvan sevgisi de yok diyebilirim rahatlıkla.

Berat Nalbant – 2 yıl Önce

Evcil hayvanlarinizi gönül rahatlığıyla goturebeliceginiz bir veteriner kliniği özellikle veteriner Gürkan Bey Bu konuda deneyimli Ve bir uzman olarak hizmet vermektedir hayvanlara Bu kadar sevgiyle yaklaşan elinden gelen herşeyi yapan yapmaya çalışan Gürkan Bey e teşekkürler Evimizde baktığımız yalnizligimizi paylaştığımız dostlarımızın bakimlarini tedavilerini Ve her türlü aşilarini güvenle yaptırabilirsiniz

Ömer B. – 2 yıl Önce

Viral enfeksiyon geçiren ( hapşıran) kedime hiç bi tıbbı araç kullanmadan sadece elleriyle gazı var diyip iki iğne yaptı. Birde sözde market maması olmayan purina !!! ( nestle firması ) markalı bir mama kakaladı bana. Kedim hala hasta ne göz akıntısı dindi ne de hapşırığı bitti. Üstüne çok kaliteli pahalı!! mamadan kaynaklanan aşırı tüy dökülmeleri başladı. İyi niyetli ve işinin ehli bi veteriner olduğunu düşünmüyorum. Deneyimsiz birisi olduğunuzu farkederse bunu sömürecektir. Dikkatli olun.

Nesrin Güvendemir – 2 yıl Önce

İki erkek kedimi de burda kısırlaştırdım. İlgiden ve Gürkan beyden memnun kaldım teşekkür ederim.

By farude

Bir yanıt yazın