Özel Şehir Veteriner Kliniği en iyi klinik uygulamalarını tanımlayarak ve uygulayarak, bunları destekleyen bilim anlayışını geliştirerek dostlarımızın hastalıklarının önlenmesi ve tedavisini iyileştirmek misyonuyla yola çıkmıştır. Özel Şehir Veteriner Kliniği Olarak Dostlarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak, sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamak, minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde sunmak birincil önceliğimizdir. Gayemiz ; modern veteriner hekimliğin tüm olanaklarını ve son teknolojiyi kullanarak, en iyi hekimlik uygulamalarını yapıp, güven çerçevesi doğrultusunda her hastaya ve ziyaretçimize en iyi sağlık hizmetlerini sunarak sektörümüzde öncü olmaktır. Veterinerlik olarak amacımız; küçük dostlarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için elimizden gelen tüm desteği, tecrübemizle birleştirerek sunmaktır. Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. Özel Şehir Veteriner Kliniği Maltepe civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz.Boncuk Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Feyzullah Mah, Mimar Sinan Cd. No:12/A, 34843 Maltepe/İstanbul

Telefon : +902163997706

Hizmet Saatleri : 10.00 – 21.00

Özel Şehir Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Özel Şehir Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Esra Aki – 2 hafta Önce

Kedimi ilk sahiplendiğimde, aşı süreci, beslenmesi vb. konuları danışmak için uğramıştım ve merak ettiklerimle ilgili detaylı olarak bilgi vermislerdi, sonrasinda da yaklaşık bir buçuk yıldır gönül rahatlığı ile gittiğimiz veteriner kliniğimiz oldu. İlk gidisimde oldugu gibi her gittigimde tüm sorularima net ve ayrintili cevaplar alıyorum. Kısırlaştırma operasyonunu da burada yaptırdım, hiçbir sorun yaşamadık. Bilgili, ilgili ve işini seven bir ekip oldukları kliniğe ilk girildiği anda anlaşılıyor. Çalışanlar ilgili ve güleryüzlü. Klinik tertemiz. Fiyatlar normal düzeyde. Öncekileri emanet ettiğimiz canlarımız, arkadaşlarımız, ticaret değil.

Sevim Korkmaz – 3 hafta Önce

Kedimizi sahiplendikten sonra Google yorumlarına bakarak kliniğe gitmeye karar vermiştik. Kedimiz 8 aylık ve bugün kısırlaştırma ameliyatını oldu. Birol Bey en başından beri sorduğumuz her soruya uzun uzun, sıkılmdan, biz anlayana kadar yanıt verdi ve gönlümüzü ferahlattı. Ayrıca her işlem öncesi kedimizi korkutmadan severek, sakinleştirerek işlemleri yaptı. Klinik temiz ve düzenli, ekip güleryüzlü. Ticarî kaygıdan ziyade çocukların sağlığına özen gösterdiklerini düşünerek, Oğlumuzu gönül rahatlığıyla emanet ediyoruz. Birol Beye ve ekibine çok teşekkür ederiz 🌺

Melis Türeyen – 1 ay Önce

Geldiğimizde kapida duran sekreter hanim, cok ilgisiz ve alakasizdi, sorduğumuz sorulari telefonuna bakarak cevaplamadi bile, ustune de yardimci olmak yerine beni azarladi, ben kibarca teşekkür edeip ciktim kendisine ama inanim bir bakisi vardi yolda gorse dovecek gibi. Maalesef veterinerleriyle gorusmek nasip olmadi, umarim daha anlayisli ve insanlara yardimci olan insanlar calistirirlar.

işletme sahibinin yanıtı : Merhaba, Böyle düşündüğünüz için üzgünüz. Personelimiz her zaman güler yüzlüdür. Konuyla ilgili yardımcı olmak isteriz. Dilediğiniz zaman telefonla ya da kliniğimize uğrayarak bize ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Game Theory – 5 ay Önce

Şehir dışında acil bir durum oldu veteriner beyfendiye ulaşamadık neymiş tatilde ulaşılamaz ve dönüş yapamazmış. Burası bakkal dükkanımı kapatıp ilgilenilmicek? Can emanet ediliyor buraya çok acil durumda ulaşılamazsa ne işe yararsınız? Veterinerlik standart aşıları yapmaklamı bitiyor? Tabiki tatil yapılacak inzivaya çekilecek ama böyle durumda nöbetçi bir hekim olacak. Gidin tertemiz bir yer ama sadece ıvır zıvır aşıydı parazit ilacıydı bunun için gidin büyük sorunlar için kesinlikle güvenmeyin ortada kalırsınız.

işletme sahibinin yanıtı : Merhaba, öncelikle çocuğumuz için geçmiş olsun. Umarız herhangi bir sorun yoktur. Ayrıca bu “anlayışlı” değerlendirmeniz için teşekkür ederiz. Ancak bazı konuları net olarak aktaramamış olduğumuzu düşünüyoruz: Her şeyden önce burası küçük bir veteriner kliniği ve burada şu an için iki veteriner sağlık teknikeri ve bir veteriner hekim kadromuz ile hizmet vermekteyiz. 7/24 açık değiliz ve hiçbir zaman açık olmadık; hiçbir zaman böyle bir imada da bulunmadık. Hastane ya da poliklinik değiliz. Acil servis hizmetimiz yok. Olmak zorunda da değil zaten. Sadece iyi niyetimizle hastalarımız için bir cep telefonu numarası paylaşıyoruz ki çalışma saatlerimiz dışında çok acil bir durum olursa, başka bir kliniğe ulaşamazlarsa ve biz de o an “müsaitsek” yardımcı olabilelim. Ancak tabi ki bizler de acıkabiliyoruz, uyuyabiliyoruz, tuvalet ihtiyacımız olabiliyor, hastalanabiliyoruz, eşimiz-dostumuz hastalanabiliyor/ölebiliyor, yorulabiliyoruz… Yani kısacası bizler de sizler gibi “İNSANIZ”. Sonuç olarak iyi niyetimizle paylaştığımız o telefona her zaman cevap veremiyoruz. Yine “SİZ TATİLDEYKEN” ve şehir dışındayken ve bizim çalışma saatlerimiz dışındayken belirttiğiniz durumla ilgili aradığınızda ulaşamadınız: Çünkü hekimimiz iki yıl aradan sonra ilk defa birkaç gün dinlenmek istemişti; (tıpkı sizin gibi) tatildeydi ve size o an için ulaşılamaz olduğu söylendi. Nasıl ki kendiniz hasta olduğunuzda, tatilde olan aile hekiminize ulaşmaya çalışmak yerine en yakın hastaneye gidiyorsanız, aynı şekilde küçük dostlarımız hasta olduğunda da bunu yapabilirsiniz. Kaldı ki zaten siz de bunu yapmışsınız. Burada ortada kalacak bir durum olduğunu ve yaptığınız bu değerlendirmeyi hak ettiğimizi düşünmüyoruz. Her zaman olduğu gibi elimizden geldiğince küçük dostlarımız için çalışmaya devam edeceğiz. Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla.

İlker Ata Özek – 5 ay Önce

Merhaba, öncelikle çocuğumuz için geçmiş olsun. Umarız herhangi bir sorun yoktur. Ayrıca bu “anlayışlı” değerlendirmeniz için teşekkür ederiz. Ancak bazı konuları net olarak aktaramamış olduğumuzu düşünüyoruz: Her şeyden önce burası küçük bir veteriner kliniği ve burada şu an için iki veteriner sağlık teknikeri ve bir veteriner hekim kadromuz ile hizmet vermekteyiz. 7/24 açık değiliz ve hiçbir zaman açık olmadık; hiçbir zaman böyle bir imada da bulunmadık. Hastane ya da poliklinik değiliz. Acil servis hizmetimiz yok. Olmak zorunda da değil zaten. Sadece iyi niyetimizle hastalarımız için bir cep telefonu numarası paylaşıyoruz ki çalışma saatlerimiz dışında çok acil bir durum olursa, başka bir kliniğe ulaşamazlarsa ve biz de o an “müsaitsek” yardımcı olabilelim. Ancak tabi ki bizler de acıkabiliyoruz, uyuyabiliyoruz, tuvalet ihtiyacımız olabiliyor, hastalanabiliyoruz, eşimiz-dostumuz hastalanabiliyor/ölebiliyor, yorulabiliyoruz… Yani kısacası bizler de sizler gibi “İNSANIZ”. Sonuç olarak iyi niyetimizle paylaştığımız o telefona her zaman cevap veremiyoruz. Yine “SİZ TATİLDEYKEN” ve şehir dışındayken ve bizim çalışma saatlerimiz dışındayken belirttiğiniz durumla ilgili aradığınızda ulaşamadınız: Çünkü hekimimiz iki yıl aradan sonra ilk defa birkaç gün dinlenmek istemişti; (tıpkı sizin gibi) tatildeydi ve size o an için ulaşılamaz olduğu söylendi. Nasıl ki kendiniz hasta olduğunuzda, tatilde olan aile hekiminize ulaşmaya çalışmak yerine en yakın hastaneye gidiyorsanız, aynı şekilde küçük dostlarımız hasta olduğunda da bunu yapabilirsiniz. Kaldı ki zaten siz de bunu yapmışsınız. Burada ortada kalacak bir durum olduğunu ve yaptığınız bu değerlendirmeyi hak ettiğimizi düşünmüyoruz. Her zaman olduğu gibi elimizden geldiğince küçük dostlarımız için çalışmaya devam edeceğiz. Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla.

By farude

Bir yanıt yazın