Gelişim Veteriner Kliniği en iyi klinik uygulamalarını tanımlayarak ve uygulayarak, bunları destekleyen bilim anlayışını geliştirerek dostlarımızın hastalıklarının önlenmesi ve tedavisini iyileştirmek misyonuyla yola çıkmıştır. Gelişim Veteriner Kliniği Olarak Dostlarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak, sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamak, minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde sunmak birincil önceliğimizdir. Gayemiz ; modern veteriner hekimliğin tüm olanaklarını ve son teknolojiyi kullanarak, en iyi hekimlik uygulamalarını yapıp, güven çerçevesi doğrultusunda her hastaya ve ziyaretçimize en iyi sağlık hizmetlerini sunarak sektörümüzde öncü olmaktır. Veterinerlik olarak amacımız; küçük dostlarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için elimizden gelen tüm desteği, tecrübemizle birleştirerek sunmaktır. Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. Gelişim Veteriner Kliniği Pendik civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. Gelişim Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Kurtköy, Soydaş Sokağı 5/A, 34912 Pendik/İstanbul

Telefon : +902163789266

Hizmet Saatleri : 10.00 – 18.00

Gelişim Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Gelişim Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Duygu Gümüş – 1 hafta Önce

Oğlum oyun oynarken ayağını incitti , çevremde 3-4 kişiden aldığım referansa dayanarak bugün kiymetlimizi eşimle götürdük son derece kibar ilgili hayvansever biri Emre Bey . Klinik de son derece temiz , bundan sonra her daim gideceğimiz tek yer 🙏

Deniz Sarıkaya – 3 ay Önce

Emre Bey’le neredeyse 10 sene görüştük. İlgisi, alakası, her daim gülen yüzü ve ekibiyle bizi hiç üzmedi. Kurtköyden İzmit’e taşındık, şimdi yeni bir Emre bey bulmamız lazım. Dostunuzu gönül rahatlığıyla götürün derim.

Rüya Kaban – 2 ay Önce

Son derece hayvan sever bir veteriner kliniği Emre bey ve gizem hanım gerçekten işini çok iyi yapan birer veteriner, daha önce karşılaştığım para tüccarlarından çok farklılar. Kızım sütlacı içim rahat bir şekilde emanet edebiliyorum. 🤍

Panoyot Yorgiadis – 4 ay Önce

Sevgili Emre Bey Ve Eşi Dilay Hanım, cok ilgililer her konuda, yardim ve destek alabilirsiniz

Ayhan Yiğit – 1 yıl Önce

Sadece konuşmak için konuşan ve sözlerini yerine getirmeyen, lafının arkasında durmayan, Dürüstlük aramayanlara önerebileceğim bir yer.zararını karşılayacam diyip çamurlu ayaklarıyla tüyleri dökülen hayvanı koltuğa oturtup daha sonra git taksi şirketinden al paranı diyen ve peşinden 1 yıldız veren sizin gibi insanlar paraya değer verir hayvanlara değil. O gün 4 saat çalışamadım ve temizletmeye 120 tl verdim. Hakkımı helal etmiyorum diyince etmezsen etme hadi işine bak diyebilecek kadar kaliteli ve dürüst sözünün erisiniz. O kadar evcil hayvan taşıdım ama sizin gibi menfaat uğruna yalan söylemeden. Sözünün arkasında durmak her esnafın harcı değildir, benim evimin bahçesindede çalıştığım yerdede hayvan besliyorum ama menfaat uğruna değil, samimiyetle dürüstlükle.

işlet sahibinin yanıtı : Taksi esnaflığı yapıyorsun, Bi taksiden evcil hayvan taşımak için gelen çağrıya cevap veriyorsun, Köpeğin tüyü arabama döküldü diye dürüstlükten bahsediyorsun , hayvan düşmanımısın anlayamadım.

Mithat Çolakel – 1 yıl Önce

Kesinlikle rezalet bir yer. Kedimizi rahatsız diye götürdük. Önce sağ arka ayağında kırık var dedi. Röntgen çektirmek istedi. Kedimizin ayağından suphelenmedigimiz için röntgen cektirmek istemedik. Ilac verip gönderdi. Daha sonra kedimizin rahatsızlığı geçmeyince tekrar götürdük, gençlik hastalığı dedi ve bir ton test yaptırdı. Hiçbir sorun çıkmadığını söyledi. Yine boşuna para ödedik. Daha sonra kedinin orda kalmasi gerektiğini söyledi. Güvenimiz kırıldığı için bırakmak istemedik. Daha sonra belediyenin bir veteriner servisine götürdük. Kedinin zehirlendiginden şüphelendiler ve serum verdiler. 1 hafta boyunca kurtarmaya çalışmalarına rağmen gec teşhis yüzünden kedimizi kaybettik. Kisacasi güvenip dostunuzu emanet etmeyin.

Ayşe Ela – 2 yıl Önce

En başlarda referansla gittiğim ve güvendiğim bir yerdi. Paraya göre muamele yaptıklarını ve çok hasta hayvanlara nasıl olsa ölücek mantığıyla yaklaştıklarını sonradan farkettim. Kedime yanlış tedavi uyguladıklarını düşünüyorum fakat kanıtım yok maalesef. Herkes kalbinin ekmeğini yer. Herkesin kendi mahkemesi vicdanıdır. Bir daha da asla hiçbir hayvanı götürmem ve tavsiye de etmem. Yıllardır baktığım hayvanım belki kurtulabilme ihtimali varken paramıza göre muamele gördüğümüz için ihmalden öldü. Parayı veren düdüğü çalar mantığı maalesef toplumumuzun kanayan yarası.

By farude

Bir yanıt yazın