Patika Pet Veteriner Kliniği en iyi klinik uygulamalarını tanımlayarak ve uygulayarak, bunları destekleyen bilim anlayışını geliştirerek dostlarımızın hastalıklarının önlenmesi ve tedavisini iyileştirmek misyonuyla yola çıkmıştır. Patika Pet Veteriner Kliniği Olarak Dostlarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak, sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamak, minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde sunmak birincil önceliğimizdir. Gayemiz ; modern veteriner hekimliğin tüm olanaklarını ve son teknolojiyi kullanarak, en iyi hekimlik uygulamalarını yapıp, güven çerçevesi doğrultusunda her hastaya ve ziyaretçimize en iyi sağlık hizmetlerini sunarak sektörümüzde öncü olmaktır. Veterinerlik olarak amacımız; küçük dostlarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için elimizden gelen tüm desteği, tecrübemizle birleştirerek sunmaktır. Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. Patika Pet Veteriner Kliniği Pendik civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz.Patika Pet Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Kurtköy, Sena Sk. No:55, 34912 Pendik/İstanbul

Telefon : +902165950030

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Patika Pet Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Patika Pet Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Nurcan Akbulut – 1 ay Önce

Sokak kedimi götürdüm amaliyat dedi paranın yarısını aldı kedimin yaşayıp yaşamadıgını bilmiyorum arıyorum açmıyo msj atıyorum dönmüyor çok ilgisiz tafsiye etmemm ilgisiz bir yer yazık oldu o minik cana kimse evcil dostunu emanet etmesin yazıkkk

Gülfidan Aydın – 1 ay Önce

Oldukça özensiz ve pis bir veteriner kliniği. Daha doğrusu klinik miydi onu da bilmiyorum.. Mecburiyet yüzünden gitmiştik bir daha sanmam.

Tılsım Çolak – 10 ay Önce

Sokak hayvanlarına indirim yapıyor, para hırslısı değil ama ciddi bir hastalık için götürmeyin. İmkanları çok sınırlı. Sokak köpeğimize araba çarpmıştı, omurgası kaymıştı, ameliyatsız tedavi ederiz dendi, 20 gün kaldı, yatak yaraları içinde, karacigeri bitmiş, pislik içinde, enfeksiyon olmuş, çok beter halde aldık. O yaraları aylardır iyileştirmeye çalışıyoruz, buradan sonra iki farklı yere daha götürdük, tedavinin yanlış olduğunun belgeleri de var. Kaza olduğunda civarda açık vet. yoktu ve burası indirim yapıyor diye götürdük, burada yapılanlar yüzünden on katı para harcadık daha da iyilesmedi, hayvan ölmekten beter oldu. Aslında cimere şikayet etmem lazım ama iyi biri diye yapmadım. Keşke en başından hiç kabul etmeseydi, ekipmanım yetmez deseydi. Çok pişmanız. Ciddi durumlar için kesinlikle gidilmemeli.

Furkan Şakar – 3 ay Önce

İşlerinde çok iyiler 24 saat açık olmaları bir yana fiyatları da bölgeye göre gayet uygun dostalariniza çok iyi davranıyorlar

Ceren Balkan – 6 ay Önce

Kötü yorumları okuyunca şaşıyorum açıkçası. Köpeğim de omurilik kayması var çok ağrısı var ve günlerdir veteriner veteriner geziyorum hayvan Hastanesi’ne bile gittik. Ama net teşhisi Özer Bey 1 saat içinde koydu ve anında tedaviye başladı. Çok alakalı ve açıklayıcı. Çekinmeden gidin.

Hasan Pazar – 6 ay Önce

Ozer bey ve Patika Pet tum taleplerimizi Zamaninda karsiliyor. Hafta ici ve sonu Gece ve gunduz Tesekkur ederiz. Hasan Ali Pazar

Gizem Yılmaz – 1 yıl Önce

Bence kesinlikle vasat bir yer. Apartmanda baktığımız kedimiz aşırı hasta diye zar zor izin belgesi yazdılar . Dün gece gidebilmek için bizi 3 saat beklettiler ama sözde 7/24 açıklardı. Gittiğimizde ise karşılaştığım manzarada şok olsakta belli etmemeye çalıştık. Aşırı kötü kokuyor, titizlik sıfır her yer leş gibi ne ararsanız var. Birde açtıkları damar yolunu bantlı şekilde eve gönderdiler. Biz eve gelince farkettik aradık ve cevabı ‘ben şuan buna ne yapabilirim’? di. Bu kadar para zihniyetiyle çalışan bir yer daha görmedim. Hayvanı bu şekilde nasıl gönderirsiniz eve? Bantı zar zor biz kendimiz çıkardık. Şuan zaten olumlu giden hiçbir gelişim yok bakalım zamanla göreceğiz. Ama tavsiyem şu ki evcil dostlarımızın canını düşünüyorsak kesinlikle daha profesyonel yer tercih edilmeli. Bir klinik bu kadar kirli olmamalı hijyenin h si yoktu. Tavsiye edeceğimiz bir yer asla değil!

By farude

Bir yanıt yazın