Genesis Veteriner Kliniği en iyi klinik uygulamalarını tanımlayarak ve uygulayarak, bunları destekleyen bilim anlayışını geliştirerek dostlarımızın hastalıklarının önlenmesi ve tedavisini iyileştirmek misyonuyla yola çıkmıştır. Nunavet Veteriner Kliniği Olarak Dostlarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak, sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamak, minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde sunmak birincil önceliğimizdir. Gayemiz ; modern veteriner hekimliğin tüm olanaklarını ve son teknolojiyi kullanarak, en iyi hekimlik uygulamalarını yapıp, güven çerçevesi doğrultusunda her hastaya ve ziyaretçimize en iyi sağlık hizmetlerini sunarak sektörümüzde öncü olmaktır. Veterinerlik olarak amacımız; küçük dostlarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için elimizden gelen tüm desteği, tecrübemizle birleştirerek sunmaktır. Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. Genesis Veteriner Kliniği Maltepe civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. Genesis Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : İdealtepe, Bağdat Cd. 176A, 34841 Maltepe/İstanbul

Telefon : 0535 829 61 16

Hizmet Saatleri : 10.00 – 20.00

Genesis Veteriner Muayenehanesi YOL TARİFİ

Genesis Veteriner Muayenehanesi

Yorumları – Şikayetleri

Arzu Orçun – 4 ay Önce

Balkonumdaki yuvada doğan fakat uçamayan Kumru Bebek için tavsiye üzerine gittim Sinem Hanım’a.Son bir kaç gündür de bir ayağı topallamaya başlamıştı..Sinem Hanım ,gerçekten çok ilgili ve bilgili, uyguladığı tedavi ile Kumru Bebeğin ayağındaki topallama tamamen iyileşti, dökülen tüyler ve kanatlar yeniden çıkmaya başladı, artık balkonda kısa uçuşlar yapabiliyor, kanatlar tamamen uzadığında da inşallah uçacak ve ait olduğu doğaya karışacak . Doğru teşhis ve doğru tedavi ile Kuşumu sağlığına kavuşturduğu , güler yüzü ve pozitif enerjisi için Sinem Hanıma çok teşekkür ederim.

Onur Alparslan – 5 ay Önce

Veteriner Sinem hanım ve ekibi gerçekten harika bir klinik kurmuşlar. Bir çok veteriner deneyimim oldu ve gönül rahatlığı ile en iyisi Genesis Veteriner Kliniği olduğunu söyleyebilirim. Sinem hanımın en önemli özelliği gerçek bir hayvan sever olması ve onlarla kurabildiği harika iletişim, bu özelliğini derin teknik bilgisi ile birleştirip hayvanınız için en iyi dost veteriner oluyor. Teşekkürler her şey için!

Şevin Sarı – 5 ay Önce

Veteriner hekimi Sinem Hanım ile kliniğine sokakta bulduğum ayağı kırık bir kedi yavrusunu götürdüğümde tanıştık. Bir çok veteriner sokak hayvanlarıyla doğru düzgün ilgilenmezken kendisinin önceliği tamamen kedimizin sağlığı oldu. Bizi çok güzel yönlendirdi ve kedimize yardımcı olmaya çalıştı. Özellikle Maltepe bölgesinde önceliği maddiyat olmayan tek veteriner olduğunu söyleyebilirim.

Hatice Bolat – 3 ay Önce

Veteriner Hanımefendinin hayvan sevgisi işine olan tutkusu öylesine belli ediyor ki k endini güven duyuyorsunuz

Billur – 2 ay Önce

Uzun zamandır köpüşümüzün veterineri, Sinem Hanım. Çok memnunuz, tek sıkıntımız her geçen gün masrafların artması, herşey çok pahalı

Banu Boyar – 1 ay Önce

Köftemin doktoru sevgili Sinem hanım hem çok sevgi dolu hemde işini çok iyi yapıyor. Teşekkür ederiz.

By farude

Bir yanıt yazın