Pro Animal Veteriner Kliniği en iyi klinik uygulamalarını tanımlayarak ve uygulayarak, bunları destekleyen bilim anlayışını geliştirerek dostlarımızın hastalıklarının önlenmesi ve tedavisini iyileştirmek misyonuyla yola çıkmıştır. Nunavet Veteriner Kliniği Olarak Dostlarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak, sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamak, minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde sunmak birincil önceliğimizdir. Gayemiz ; modern veteriner hekimliğin tüm olanaklarını ve son teknolojiyi kullanarak, en iyi hekimlik uygulamalarını yapıp, güven çerçevesi doğrultusunda her hastaya ve ziyaretçimize en iyi sağlık hizmetlerini sunarak sektörümüzde öncü olmaktır. Veterinerlik olarak amacımız; küçük dostlarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için elimizden gelen tüm desteği, tecrübemizle birleştirerek sunmaktır. Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. Pro Animal Veteriner Kliniği Maltepe civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. Pro Animal Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Küçükyalı Mah, Turgut Özal Blv. No: 37/1, 34800 Maltepe/İstanbul

Telefon : 0542 567 97 76

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Pro Animal Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Pro Animal Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Özlem İyem – 1 ay Önce

Biricik oğlumuz Nox ‘un deri problemi sebebiyle tanıştık. Yıllardır hiçbir veterinerden mutlu ayrılamadık çünkü oğlumuz bizim her şeyimiz ve hiçbir veteriner deneyimimizde aklımız kalmadan hareket edemedik. Fakat Gamze Hanım ve Mehmet Bey ile tanıştığımızdan beri içimiz çok rahat çünkü kendi çocukları gibi ilgilendiklerini görebiliyorsunuz. Oğlum kapıdan içeri koşarak giriyor onları çok seviyor. Tedavimiz hâlâ devam ediyor ve her sorumuzu detaylı bir şekilde yanıtlıyorlar, evhamlandığımda gece saat kaç olursa olsun sırf bizi rahatlatmak için hemen davet ediyorlar. Hem çok ilgililer hem çok güler yüzlüler ve gerçekten para onlar için en son adım önemli olan canların sağlığı, iyi ki varsın Pro Animal Veteriner Kliniği! 🙂

Şura Camcı – 3 ay Önce

Bir kaç gün önce kedimiz Şakir kanlı idrar yapmaya başladı. Gebze de oturuyoruz her zaman gittiğimiz veterinere götürdük hiç bir tahlil veya röntgen çekmeden böbreklerinde taş olduğunu söyledi. Yavrumuzun idrar kesesini eliyle sert bir şekilde sıkarak içini boşalttı o günün gecesi yavrumuzun karnı taş gibi şişti idrar yolları tamamen tıkandı. O panikle internete sarıldık İstanbul’da en iyi veterinerler diye başladık arayışa.. çünkü kendi veterinerimiz çoktan gözden çıkarmıştı bile oğlumuzu. Çok şükür ki Proanimal veteriner kliniğine rastladık bir tek olumsuz yorum yok, hemen aradık gece yarısı olmasına ve çok yoğun bir gün geçirmelerine rağmen bizi geri çevirmediler düştük yola.. Kliniğe vardığımızda bizi kapıda Güler yüzle karşıladılar kedimizin durumundan dolayı hepimiz psikolojik olarak bitik durumdaydık uykusuz uykusuz bile bize moral verip modumuzu hemen yükselttiler sağolsunlar. Hemen oğlumuza müdehale yaptılar sonda takılırken hissetmedi bile kedimiz. Ultrason çekildi, idrar kesesi yavaşça yıkanıp boşaltıldı, serum takıldı ve saatlerce birlikte bekledik. Kedimiz bir kaç saat sonra gözlerini açtı, kendine geldi, rahatladı. Tedavi boyunca yapılan tüm işlemleri öpe koklaya severek hiç canını acıtmadan yapan Mehmet Bey ve Gamze hanıma minnettarım. Kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz başka veteriner tanımıyorum. Tedavimiz sürüyor inşallah bir kaç güne ayaklanacağız. Gönül rahatlığı ile küçük dostlarınızı götürebilirsiniz kendilerine çok çok teşekkür ediyorum. Artık bizden kurtulamazsınız :))

işletme sahibinin yanıtı : İlginiz ve güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Kapımız size ve patili dostumuza her zaman açık.

Sezer İlmek – 3 hafta Önce

Oğlumuz hera için 4 aydır uğraştığımız deri problemi için tavsiye üzerine gittik ve çok memnun kaldık derdimizi anlattık ve yardım istedik inanın maddiyat onlar için hiç önemli değil yeter ki bi can iyileşsin sadece muayene için 1 saate yakın mükemmel bir şekilde ilgilendiler sohbet ettiler oğlumuzla oyun oynadılar gerçekten harikalar artık ProAnimal veteriner kliniği üyesiyiz.

Oğuz Kılıç – 3 hafta Önce

Kedimizi genel bir kontrol için götürdük. Kendileri gerçekten güler yüzlü, sevecen, eğlenceli insanlar üstelik gece çalışmalarına ve sabaha kadar uykusuz kalmış olmalarına rağmen yaklaşımlarını takdir ettim. İşlerini keyifli yaptıkları çok belli. İçim rahat, sorularıma net yanıtlar alarak ayrıldım. Bundan sonra düzenli olarak sadece kendilerine gideceğim. 7/24 ulaşabileceğiniz, güvenle çok sevdiğiniz dostlarınızı emanet edebileceğiniz bir yer.

Hande Öykü Ekmen – 4 hafta Önce

5 aylık köpeğimizde ishal ve kusma başladığı için gece açık veteriner ararken bulduk. Olasılıkları eleyerek ve gerekli olanın dışında ekstra hiçbir test yapmayarak doğru teşhis koydular. Fazladan test yapmak istememeleri hem maddi olarak bizi zorlamadı hem de köpeğimiz gereksiz müdahale ve testlerle fazladan yorulmamış oldu. Toparlaması bir haftayı bulur diye düşünürken ertesi sabaha tedavinin etkisini gördük. Çok teşekkür ederiz, hem doğru tedavi için hem de çocuğumuza çok nazik davrandığınız için🙏🏻

Doğacan Kızılkoca – 4 hafta Önce

Öncelikle harika 2 insan ile tanışacağınızı garanti ederim. Çocuklara yaklaşımlarını ise şöyle betimleyebilirim: Hani bazen tüm umutlarınız biter, canınız çok sıkılır ve sanırım kabullenmem lazım dediğiniz anlar olur ya işte tam da o zaman da Mehmet Bey ve Gamze Hanım sizden daha çok çalışır yeri gelir uyku uyumaz ve yinede çocuğun sağlığı için çalışmaktan hiç vazgeçmez. Kıymetli çocuklarınızı gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz.

Deniz Karaman – 3 hafta Önce

İlgileri, alakaları, sevgileri hep müthiş olan bitanecik veterinerimiz. Kızımız Nero’ da onları çok seviyor ki her zaman içeri koşarak giriyor😊 Her zaman çok yardımsever, nazik ve güler yüzlüler. İyi li yollarımız kesişmiş… Çocuğunuza olan tutumlarından ne kadar merhametli ve sevgi dolu olduklarını anlıyorsunuz

Güneş Hasgören – 1 ay Önce

Kedilerimize iç dış parazit ve kuduz aşısı yaptırdık ve bizimkileri petboxa koymamız çok zor olduğu için evimize kadar gelip yardımcı oldular. İşlerini çok iyi yapan ve hoşsohbet bir veteriner çiftle tanışmış olduk. Bizim oğluşların artık rutin doktorları olacak kendileri. Tavsiye ederiz. Teşekkürler😇💜

işletme sahibinin yanıtı : Çok teşekkür ederiz Güneş Hanım. Her zaman bize ulaşabilirsiniz 🙂

Zuhal Okyar – 1 ay Önce

Yakın olduğu için gözüme çarpan ama aldığı yorumlardan etkilendigim ve kedimi yeme içmeden kesildiği için akşamın saat 21:30 unda goturup detaylıca muayene ettirebildigim böyle güvenli bir veteriner bulduğum için çok şanslı olduğumu düşünüyorum. Hoşsohbet bir çiftle tanışmış olmak da cabası oldu. Yolunuz açık olsun. Teşekkürler..

By farude

Bir yanıt yazın