Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. Halkalı Veteriner Kliniği Küçükçekmece civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz.Halkalı Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Halkalı Merkez, 50, Fatih Cd., 34303 Küçükçekmece/İstanbul

Telefon : 02126960555

Hizmet Saatleri : 10.00 – 18.00

Halkalı Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Halkalı Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Duygu Eren – 1 ay Önce

İLKER BEY TANIDIĞIM EN İYİ VETERİNER SOKAK HAYVANLARI İÇİN DE ELİNDEN GELENİ YAPIYOR BU MEVKİ Kİ BÖYLE Bİ VETERİNER VAR

Kenan Vardar – 3 ay Önce

Genel olarak memnunuz, Vet.İlker bey tecrübeli bilgili birisi.. fiyatları da makul diye düşünüyorum. Zaman zaman park sorunu olabiliyor ama sorun etmiyoruz. Tavsiye ediyorum.

Merve Güler – 5 ay Önce

Köpeğimizin ölümüne sebep olan klinik. Sadece kısırlaştırmak için götürmüştük. Ama kendisi köpeğimize fazla ilaç vermiş. Onun yüzünden çocuğumuz öldü. SAKIN AMA SAKIN BU KLİNİĞE AYAK BASMAYIN! Asla işini yapmayan yapamayan kişiler! Umarım davamızda en ağır cezayı alırsın.

Rabia Uzgur – 5 ay Önce

Şubat ayında getirdiğim 5 aylık kedime tümör dendi internetten yaptığım 5 dakikalık araştırma ile 5 aylık kedilerde tümör olmayacağını öğrendim siz ise kaç yıllık fakülte bilgisiyle yalan yanlış bilgi veriyorsunuz

Fatma Kartal – 10 ay Önce

fibli kediye karnı şiş olmasına rağmen vitamin verilen yer(öldü),digerinin ciddi isali olup hiç bir şey yemediği için endişeyle 5 gün boyunca götür getir yapmama ragmen gereksiz antibiyotik veren serum takmalarını söylememe ragmen sokak kedisi diye takmayan (4 gün sonra öldü keske götürmeseydim işkence oldu hayvana)serumu gece takacaklardı sabah aradım takmamışlar saat 2 dediler 2 de aradım ilker bey takacak biz takamadık dediler ben duramadım endişe ettim erken gitttim telefonda küveze koyduklarını serum taktıklarını ve vitamin takviyesi yapacaklarını söyledikleri hayvana hiç biri yapılmamıştı sokak hayvanı olduğu için para en son düşünecekleri şeydi tabi ! gariplik olduğunu anladım dinlemedim çıktım gittim klinige bide baktım altını bile can çekişirken apar topar yıkamışlardı ıslak ıslaktı ölürken yanına girdim çenesi son kez açıldı canın. Orada çalışan büşra hnm da soğuk algınlıgı için götürdüğüm sokak kedisini tutarmısın deyip yardım istemiş oysa tecrübesi olan kendisi ben ne anlarım ! iyi niyetle patisini tuttuğum kediye söylenip tuttuğu ensesini bırakınca kedinin elimi ısırmasına ve ciddi yaralanmasına sebep olmuştu aşı olmak zorunda kalmıştım.

işletme sahibinin yanıtı : Kedinin tedavi ücretini ödememek için olay çıkarıp bu şekilde yorum yapmanız doğru değildir. Tam tersi kediyi tutmayın dediğimiz halde kedinin ön patilerini tuttuğunuz için ısırıldınız Fatma hanım.

By farude

Bir yanıt yazın