Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. Atakent Veteriner Kliniği Küçükçekmece civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz.Atakent Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Atatürk, Hürriyet Cd. 312. Sokak D:No:6, 34307 Küçükçekmece/İstanbul

Telefon : +902124704050

Hizmet Saatleri : 10.00 – 22.00

E-posta : [email protected]

Atakent Veteriner Polikliniği YOL TARİFİ

Atakent Veteriner Polikliniği

Yorumları – Şikayetleri

Ayşe Elif – 3 hafta Önce

Nasıl övülüyor aklım almıyor. Çok çok basit bir mantar hastalığına teşhis koyamayıp kanına bakıcaz iste 2bin TL, şunu edeceğiz 500 lira, şu 600 lira, bakın bir de bu mama 300 lira, vitamin ve sakinleştirici için haplar 300 lira bu ne be. İnsanların hayvan sevgisinden öyle nemalanıyorlar ki kurnazca hızlı şekilde ayak üstü sizden ne koparsak kar diyorlar. Gelmeyin bu oyuna, sakin kalın düşünmek için konuşurken onları durdurun. Yoksa satmak istedikleri hersey el ve dil çabukluğuyla size ödetiyorlar. bir klinik adı altında bakkaliye.

Sedef Yıldırım – 1 ay Önce

24 kasım da ilk defa hayvan sahiplendiğimi ve ilk veterinere geldiğimi belirterek tarafınıza başvurdum. Çalışma arkadaşlarınız hiç bir bilgi vermeden beni tüm şirinlikleri ve Guler yüzleri adı altında muayeneye alıp sadece benim sorduğum soruları cevaplayan veterineriniz doğru düzgün kopegimi muayene bile (kastettiğim barsak sesleri dinleme detaylı muayene agiz kokusu vs) etmeden bir sürü şey önerdi tarafıma daha uygun veya muadili olan ürün olmasına rağmen o gün herseye tamam dedikten sonra yaptığım araştırmalarla ödediğim maliyelerin fazla olduğunun farkına vardıktan sonra tekrar sizden İslem dokumu istediğimde çalışma arkadaşlarınız bana hiç bir kayıt olmadigini söyledi. Veterineriniz benimle petshopa kadar eşlik etti o gün ne kadar ilgiler dediğim kurumunuz su anda gözümde ticarethaneden farksız!! Bununla alakalı sizden dönüş bekliyorum aksi halde sizi şikayet edeceğim.

Ömer Fatih Ceviz – 4 ay Önce

En yayın en çok görülen hastalıklardan olan mantar teşhisini bile koymaktan acizler. Kedimin kulağında tüy dökülmesi ve kararma, kaşınma sıkıntısı vardı hemen gittik kontrol ettiler çok nadir görülen bir rahatsızlık olduğunu güneşte çok kaldığı için olduğunu söylediler güneşten uzak tutun deyip merhem verdiler verilen merhemi kullanmama rağmen çok hızlı yayılmaya devam edince tekrar gittim teşhis koyamadılar, ne olduğunu anlayamadık dendi, kanser olabilir kulağı kesilmeye kadar gidebilir dediler. AMA MANTAR KÜLTÜRÜ ALMAK AKILLARINA BİLE GELMEDİ diplomasını almış bir hekimin aklına bunu kontrol etmek bile gelmiyorsa ben başka ne diyebilirim bilmiyorum. Boğaziçi Veterinerliğe gittim ve dedikleri ilk şey önce bir mantar kültürü alalım oldu, ve hem uyuz hem de mantara iyi gelen bir merhem verdiler kullandık 1 haftada yayılması durdu iyiye gitmeye başladı.

Ümit Güner – 4 ay Önce

Yumurta sıkışması yaşayan muhabbet kuşumuzu götürdük yumurtayı kuşun arka kısmındaki bölgeyi keserek çıkardılar bir kaç saat sonra kuşumuz öldü. Halbuki tüm araştırmalarımda böyle bir durumda kuşun arkası kesilerek yumurta çıkartılmıyor. Kuşlardan hiç anlamadıklarını düşünüyorum. Kuş götürmeniz gerekirse kesinlikle tavsiye etmiyorum uzak durun.

Sezgin Tuner – 1 ay Önce

Hasta yakınına ve can dostunuza gereken önemi veren ve bunu size hisettiren bir kliniktir. Çalışanlarının enerjisi güler yüzü zaten tartışılmaz. Çok kaliteli bir hizmet anlayışları var tabi bu güzel insanların bir araya gelmesi ile oluşmuş. Hepiniz değerlisiniz teşekkür ederim

Kadir Balcı – 1 hafta Önce

Levent Bayraktar güzel alakalı hesaplı bir yer

Sevil Gayret – 3 ay Önce

Gereksiz boş uygulamalar yapabiliyorlar ayrıca sekreter mi danışman mi görevinin ne olduğu belli olmayan kizlarinda havalarindan geçilmiyor Dr Dilek hanım olmasa gitmem.

By farude

Bir yanıt yazın