Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. PethomeVeteriner Kliniği Küçükçekmece civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz.Pethome Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Yeşilova, Yeşilova Mah. 1, Değer Sk. No:2, 34295 Küçükçekmece/İstanbul

Telefon : +905368264415

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

E-Posta : [email protected]

Pethome Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Pethome Veteriner Polikliniği

Yorumları – Şikayetleri

Hüseyin Uzunoğlu – 1 ay Önce

Scottish fold kedimizin önceden olan ama farkına varamadığımız böbrek sorunu varmış. Taşınma esnasında strese de maruz kalınca 1 gün içinde yemeden içmeden kesildi, kustu sürekli. İst Üni Avcılar Hayvan Hastanesi’ne götürünce akut böbrek yetmezliği olduğu, idrarını yapamadığı anlaşıldı. 1 gün daha geciksek kedimizi kaybedebileceğimizi öğrendik. Tanıyı koyan Üni Hastanesi idrarı sonda ile boşalttıktan sonra taburcuolduk mecburen ve bizim uzun soluklu tedaviye ihtiyacımız var dedik. Aynı akşam bir dostumuzun önerisi ile veteriner Murat İLGÜN isminden haberdar olduk. Hemen getirdik. Tedavisi başladı. 5-6 gün kadar kaldı burada. Şimdi çok şükür taburcu olduk. Sağlığımız yerinde. Mamamızı yiyoruz suyumuzu içiyoruz. Cana geldik. Bizim en büyük şansımız Murat Bey’in böbrek üzerine doktora çalışması yapıyor olması oldu. Hem ilk tanıyı koyan Üni. hastanesine, hem tedavi ile kedimizin hayatının kurtulmasına vesile olan Murat Bey’in kendisine ve Pethome ekibine teşekkürü borç biliriz. İyi ki varsınız.

İrem Saka – 2 ay Önce

Alman kurdumuz 2 aylıkken sol arka bacağını kırdığında götürdüğümüz çoğu veteriner ameliyat olmazsa iyileşmez derken murat hoca 15 günde sadece alçıyla ayağa kaldırdı. Şimdi 8 aylığız arka bacağımızda hiçbir sıkıntı yok. 7 aylıkken yoğun bir boğaz enfeksiyonu ve mide yarasıyla başvurduk diğer veterinerler bir sürü tahlil tedavi önerip hayvanı ziyan ederken murat hoca yine bizi 10 günde toparladı. Para güdüsü olmadan sadece hekimlik yapan sayılı veterinerlerden kendisine sonsuz bir teşekkür borçluyuz her seferinde bizi yormadan iyileştirdiği için minnettarız. Aynı zamanda tüm Pethome ekibine sevgi dolu yaklaştığı için teşekkür ederiz. İyi ki varsınız. Boss.

Merve Özgüneş – 3 hafta Önce

Pethome ekibi hem güler yüzlü hem de çok ilgililer ama işin bu tarafını bir kenara bırakıyorum. Doktorumuz Murat Bey mükemmel bir doktor işini severek ve ona gelen canları önemseyerek ilgileniyor kendisi ve ekibi. Oturduğum yerden bir hayli uzak olmasına rağmen Anadolu yakasından Avrupa yakasına koştura koştura pethome kliniğine bir tavsiye üzerine gittim. Bugüne kadar gittiğimiz veteriner kliniği oğluma yanlış teşhis koymasıyla beraber hem kortizon tedavisi uyguladı hem de yanlışına devam ederek hayat boyu kortizon tedavisinde olacağını söylediği anda bende ‘nasıl sorusu’ oluştu ve arkadaşımın tavsiyesi üzerine hemen Murat Bey’i aradım .önce telefonda, sonra klinik muayenesi ve sonrasında da çok ilgiliydi. Şimdi iyileşiyor Miniğim 🙏🏻 Murat hocanın doğru teşhisi ve tedavisi sayesinde. İyi ki yollumuz kesişti. Şimdi hem oğlumun güvenli ellerde olduğunu hem de şüphesiz teşhislerine güvenebileceğim Murat bey ile tanıştım🙏🏻 İyi ki varsınız👏🏻🙏🏻🙆🏻‍♀️

Tuğçe Ertek – 6 ay Önce

Murat bey ve ekibine teşekkür ederim. Astım ve kalp rahatsızlığı olan kedimi 1 haftadır nefes darlığı çekiyordu doğru tedaviyle hemen kendine geldi. Daha önce de gözü annesi tarafından çizilen kızımızın da doğru tedaviyle gözünü kurtardı. Hem de ameliyatsız. Kedim soldaki halinden sağdaki cam gözlü haline döndü.

işletme sahibinin yanıtı : Merhaba, Pethome Veteriner Polikliniği olarak her türlü görüşünüzün, hastalarımıza sunmakta olduğumuz hizmet kalitesini sürdürme konusunda çok değerli olduğunu bilmenizi isteriz. Memnuniyetinizi bizimle paylaşma konusunda gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Büşra Akyüz – 2 hafta Önce

Yer konum olarak mükemmel 24 saat acık olması ile mükemmel. Özellikle isim olarak bilmiyorum ama mavi gözlü kumral hekim ve esmer kirli sakallı hekime denk gelipte memnun ayrılmayan kimse olamaz. Gerek eşim gerekse benim tüm sorularımızı dikkatle dinleyip tek tek cevap verdiler. Serum için damar yolu acılması gerektiginde bi çok yer odaya almadı bile bizi içerdeki zavallıcıgın bagırısları feryatları bizi mahvederdi. Ama burda içeri sizin teklif etmenizi beklemeden onlar size gelmek isterseniz buyrun diyolar cocuklarımız bizimke sakinleşiyo ve el hafifliğimidir bilemiyorum ama cabucak hırpalanmadan herşey yapılıyo. Takipli hastaları degildik ama bundan sonra başka gitmeyi düşündügüm bi klinik daha olamaz.

Elif Akgül – 7 ay Önce

Semtimizde birkaç ay önce açılmış olan 7/24 açık Veteriner Kliniği. Kendisini daha önceden de bildiğim, çok tecrübeli bir Veteriner Hekim olan Murat İlgün açmış bu kliniği, fakat yanında çalışan birkaç yeni Veteriner Hekim daha var. Randevusuz gittiğimizde genellikle bu yeni ve genç hekimler ilgileniyor. 7 gün 24 saat açık olması semtimizde bir ilk ve kliniklerde çok gerekli bir özellik. Geçtiğimiz günlerde, sokak beslemesi yaparken, büyük bir erkek kedinin saldırıp boğmaya çalıştığı yeni doğmuş 6 yavrudan üçünü ağır yaralaması yüzünden, akşam saat 8-9 arası olduğu için, yavruları alıp apar topar buraya götürdük. İkisini götürene kadar kaybetmişiz, diğerini ise kliniğe yatırdık ama sabaha karşı onu da kaybetmişiz maalesef.. Bebeklerin durumu ağır olduğu için benim de çok umudum yoktu. Yine de çok yeni bir klinik olduğu için çok fazla deneyimleme şansım olmadı fakat deneyimlerim arttıkça güncelleme yapmam kaçınılmaz elbette..

işletme sahibinin yanıtı : Merhaba, Pethome Veteriner Polikliniği olarak her türlü görüşünüzün, hastalarımıza sunmakta olduğumuz hizmet kalitesini sürdürme konusunda çok değerli olduğunu bilmenizi isteriz.

By farude

Bir yanıt yazın