Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. Happyvet Veteriner Kliniği Küçükçekmece civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz.Happyvet Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Atakent, Kırlangıç Sokağı No:3, 34307 Küçükçekmece/İstanbul

Telefon : +902126933322

Hizmet Saatleri : 10.00 – 22.00

Happyvet Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Happyvet Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Erkan Balacı – 2 ay Önce

Ailemizin yaramazları Goldi ve Lokum’mun bakımları, aşıları ve tedavileri için güvenle gittiğimiz ve memnun olduğumuz Veteriner Klinigi

Salih Gökmen – 2 hafta Önce

telefon ile görüştüm dolandırı olmayan kaliteli veteriner dogru bilgi veriyor bundan sonra kedimi size getireceğim

Göktuğ Kuş – 11 ay Önce

3-4 tane veteriner deneyip en son İsmail beyden memnun kaldık. Başka veterinerin 1 ay tanı koyup çözemediği problemi 3-4 günde halletti 🙏🏻 Fiyatlarda uygun. İsmail beye çok teşekkürler.

Aykut Kıyıcıoğlu – 1 yıl Önce

Veteriner İsmail Bey çok ilgili, en ufak bir sorunda çekinmeden arayabiliyorum. Her detayla ilgileniyor, kedimiz var ve bebekliğinden beri kendisi bakıyor

Uğur Özkan – 11 ay Önce

Bu klinige daha once gitmedigim icin pismanlik duyuyorum. Ismail Bey pek cok veteriner hekimin aksine hayvanlara para makinesi olarak bakmayan, onlari gercekten seven biri. Tavsiye ediyorum.

Yağmur Uzun – 3 yıl Önce

Iki kedimizle gittik. Gereksiz hicbir masrafla karsilasmiyorsunuz. Hatta biz Esenler’den gittik. Hayvaninizin gercekten neye ihtiyaci varsa o islem yapiliyor. Veteriner olarak comert buldum ayrica. Sundan da para almayalim diye yardimci oldu sagolsun. Merak ettiginiz herseye sabirla cevap veriyor ve cok kibar kendileri. Tavsiye ediyoruz. Bol bereketli kazanclar Happy Vet.

By farude

Bir yanıt yazın