Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. Vetrio Veteriner Kliniği Küçükçekmece civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz.Vetrio Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Halkalı Merkez Mah. 1. Posta Sk. B-Blok No:10/I Küçükçekmece – İstanbul / TÜRKİYE

Telefon : 0212 890 4737

Hizmet Saatleri : 09.00 – 21.00

E-posta : [email protected]

Vetrio Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Vetrio Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Elif Yıldız – 1 ay Önce

Gitmeden önce arayip fiyat bilgisi almamıza rağmen telefonda söylenen rakamın 2 katını aldılar, farklı bahaneler ile. Dikkatli olmak lazım, sizin izninizi almadan hızlıca biseyler yapıp oldu bittiye getirip mevcut ücretin çok daha fazlasını aliyorlar, tecrübesiz ailelerin ekstra dikkatli olması lazim

işletme sahibinin yanıtı : Merhabalar Elif hanım, bugüne kadar hiçbir hasta sahibimizden böyle bir geri dönüş almadık ve kliniğimizin ücret politikası hiçbir zaman bu yönde olmadı. Tarım ve Orman Bakanlığı yasaları gereği her hasta sahibinin bilgileri alınmak zorunda olup sizin adınıza veya benzer soy isimli herhangi bir kayıt bulamadık ve bu sebeple size ulaşamadık. Bütün yapılan işlemler hem veri sistemi hem de kamera kayıtlarınca tarafımızda bulunmaktadır . İddianız doğrultusunda kliniğimize gelmiş ve böyle bir durum yaşanmış ise bize telefon numaramız (05336658737) aracılığıyla ulaşmanızı rica ederiz. Her türlü ücret iadesini yapmaya hazırız. Aksi takdirde konuyla alakalı tüm yasal haklarımızı sonuna kadar kullanacağımızı bildirmek isteriz.

Cihan Emre – 1 ay Önce

Elif Hoca ve Ahmet Hoca gerçekten mesleklerini severek ve titizlikle yapıyor. Kedimiz Simba’yı başka biryere emanet edemeyiz artık. Muayeneler 5 dk sürmüyor, uzun ve detaylı inceliyorlar, tüm sorularımıza detaylı açıklamalar yapıyorlar. En önemlisi güvenilir hekimler..

Halil Peker – 1 ay Önce

Yeni tanıştığımız fakat oldukça tecrübeli,sevecen, Güleryüzlu, konusunda uzman olan ve hem sevimli dostlarımız hem kendimiz için tam bir aile ortamı var.tedavi yöntemleri size ve dostlarınıza yaklaşımı çok pozitif.pet malzemelerini bulabilir şayet hastanızın işi uzunsa çevrede vakit geçirebileceğiniz bir konuma sahip.biz çok beğendik ve devamlı gelmeyi uygun gördüğümüz ve tavsiye ettiğimiz bir klinik.otopark sorunu yok

Necmettin Marmara – 7 ay Önce

Klinik yeni faaliyete geçmiş durumda . Sadece iki veteriner hekim var. Yardımcı personel yok. Bölgede cok sayıda lux site ve çok sayıda hayvan sever var. Daha geniş bir yere geçmek zorunda kalacaklar .

Aleyna Yavuz – 9 ay Önce

2 sene önce kedim Kavun’u kaybetmek üzereydim. Şuan kedimin hayatta olmasının sebebi Elif Hanımın koyduğu doğru teşhis ve yönlendirmedir. Bunun için kendisine çok minnettarım. Hakkını asla ödeyemem. İşinde profesyonel bir doktor ve çok iyi bir kişiliğe sahip. Kedim Kavun benim için çok kıymetlidir ve gözüm kapalı emanet edebileceğim koskoca İstanbul’da tek kliniktir.

Ebru Demirkol – 11 ay Önce

Biz bugün tanıştık ☺️ Elif hocamın nazik sesiyle telefonda,Ahmet hocam ile klinikte .. Klinik çok temiz,ferah ve butik..ben ve oğlum marco bayıldık..Uzun zamandır yer arayışındaydım..Ahmet hocam bitmek bilmeyen sorularıma sabırla cevap verdi ve marcoyu idik didik inceledi🙃 buradan tekrar kendilerine teşekkür ederim..Bu arada fiyatlar da çok makul..Uzun yıllar beraber olmak dileğiyle herkese tavsiye ederim ☺️☺️Biz çok mutluyuz..

Gizem Yaylagülü – 11 ay Önce

Gerçekten hayvanlara sadece can gözüyle bakan bir klinik. Ahmet ve Elif hocam çok ilgililer her konuda yardımcı oluyorlar ve işlerinde gerçekten iyiler. Herkese tavsiye ederim mutlaka gidin. Biz çok memnun kaldık 🙂

Oğuzhan Timur – 1 gün Önce

Çocuğumuzun kısırlaştırma operasyonunu burada gerçekleştirdik. Operasyon öncesi ve sonrası Elif Hanım çok ilgiliydi ve en ufak bir problem yaşamadık. Kocakafamız da çok kısa sürede iyileşti ve eskisinden daha da keyifli bir hale geldi 🙂 Elif Hanıma ücret konusunda destek olduğu için ayrıca teşekkürler. Vetrio ailesine sevgilerr:)

By farude

Bir yanıt yazın