İstanbul Kadıköy’de Bulunan Özel Medical Park Hastanesi Randevu alma,Özel Medical Park Hastanesi Nerede,Özel Medical Park Hastanesi Muayene Ücreti,Özel Medical Park Hastanesi Yorumlar,Özel Medical Park Hastanesi Doktorları,Özel Medical Park Hastanesi Telefon Numarası,Özel Medical Park Hastanesi iş Başvurusu,Özel Medical Park Hastanesi Doktorları,Özel Medical Park Hastanesi Tahlil Sonuçları,Özel Medical Park Hastanesi Şikayetler,Özel Medical Park Hastanesi ile ilgili Daha Bir Çok Bilgi Yazımızın Devamında Sizlerle

Adres: Merdivenköy, G-118 Sk., 34732 Kadıköy/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Çağrı Merkezi 444 44 84

Telefon: (0216) 468 44 44

Özel Medical Park Hastanesi Yol Tarifi

Özel Medical Park Hastanesi Doktorları

Özel Medical Park Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Jean Pardaillan – bir hafta önce YENİ
Otopark-vale hizmeti hastaneye girerken insanı hasta yapmayı başarıyor. Kanser tedavisi gördüğü için radyoterapiye getirdiğim babam dolayısıyla her gün gelmek zorunda olduğum bu hastanenin otopark çalışanları öyle görünüyor ki beni de kanser edecekler. Hiç bir şikayetin karşılığı da yok, maalesef. Hastayı tekerlekli sandalyeyle ön girişten binaya sokmayı başarmak büyük bir ızdırap. Girişi kapatan sivil minibüs sürücüleri kendi kendilerine sahayı yönetmeye çalışırken valelerin hiç bir müdahalesi olmuyor. Her gün para veriyorum, ama üstüne para verseler, bu otopark çilesini çekmek istemediğimi biliyorum. Tedavinin bitmesi için gün sayıyoruz. Özel hastane mi semt pazarı mı belli değil…

Bahar başaran – 5 gün önce YENİ
Aman dikkat edin ! Aldığınız randevuyu, size haber vermeden, sadece bir sms atarak iptal edebilirler !! Siz işlerinizi, bir hafta önceden aldığınız randevunuza göre zar-zor ayarlamışken, tesadüfen gördüğünüz sms mesajının şaşkınlığını yaşıyorsunuz ama Sayın Hastane Yetkililerinin aklına, telefon ederek özür dilemek gibi incelikler gelmiyor 🤨 Saygısız davranışlar bunlar !

Murat Yüksel – 4 ay önce
Prostat ameliyatı oldum, girişten taburcu çıkmama kadar güler yüzlü ve kaliteli bir hizmet aldım. Girişte güler yüzlü bir bayan girişimizi yaptı ve odamızı verdi oda gayet temiz ve konforluydu, hemşire ve hasta bakıcılar güler yüzlü ve yardımsever di doktorlarda aynı şekilde titiz bir şekilde ameliyatımızı ve takibini yaptılar. Yemeklere gelince refakatçi yemekleri lezzetli hasta yemekleri de bilindiği gibiydi memenun ayrıldık.

Tugba Cansiz – 2 hafta önce YENİ
Merkezi,temiz ve çalışanları çok ilgili.Kadın hastalıkları bölümünde kimliğimi unutmuşdum.Leman hanımın yardımlarıyla tekrardan kimliğime kavuştum. İşini seven insanlarla çalıştığınız için teşekkürler Medikal Park!

Eren EVREN – bir hafta önce YENİ
Radyolojiden serpil hanım sayesinde mr korkumu yendim, en yakın zaman da ziyaret edeceğim kendisini…

H özkan – bir ay önce
15:30 Kkb bölümü Hasan Zafer hırçından randevumuz var dı . 16:00 olana kadar bekledik söylememize rağmen kimse ilgilenmedi .
Ücret iadesi istedik 15 dakika da onunla uğraştık. …Devamı

Rauf ÜSTAL – 5 ay önce
Önce Sağlık yerine önce para ilkesi ile işleyen bir işletme. Doktorları en ufak şikayetinizde alakasız ve yüksek tutarda testler yapmak için programlanmış. Pandemi döneminde bebeğimizin orada dünyaya geldi. Bebek katını kapatmışlar, personeli kısa çalışmaya almışlar, bi dünya kontrol parası verip doğumu planladığımız doktor izne çıkıyor. Sizinle tek ilgili kişiler tahsilat bölümündeki çalışanlar para para para diye dolaşıyorlar. Doktor çıkış vermeden odanın önünde yeni hasta için dolaşanlar. Oda servisi kapalı pandemi nedeni ile kimse hastaneye gelemez bilgisi veriyorlar sonra aşağıya iniyorsunuz bir tane güvenlik yok hastaneye kafasına göre herkes giriyor. Koridorda lahmacun kokuları, oda temizliğine gelen yok. Daha bir çok şey yazabilirim ama artık bence nasıl bir yer olduğunu anlamışsınızdır.

Tugba Gorgu – 3 hafta önce YENİ
Hastane çok yoğun bir hastane
Yıllardır hep yoğundu ..Ramotoloji Dr Demet Taşan muayene oldum . Doktorumdan memnun Kaldım. 2. Katta Kayıdımızla İlgilenen Başak hanıma güler yüzlülüğü,samimiyeti dikkatimizi çekti bizlere tam bir aile ortamı yaşattı kendilerine çok ama çok teşekkür ediyorum misafir perverliliginden dolayı.

Ayşegül Ok – 3 hafta önce YENİ
Almanyadan geldik .KULAK BURUN Boğaz Prof Dr Şahin Ulu Kardeşimin ameliyatını yaptı rinoplasti ameliyatı , Ameliyat 4 bucuk saat sürdü . Doktorumun üzerine tanımıyorum
Efsane bir doktor . Ameliyat öncesi Hazırlıklar için 2. Kattaki Kayıt bankosunda bizimle İlgilenen işlemleriniz için yardımcı olan Başak Hanıma çok teşekkür ediyorum.

By farude

Bir yanıt yazın