Göztepe Eğitim Ve Araştırma Hastanesi istanbul Kadıköy’de Hizmet Eden Sağlık Kurumu Olan Bir Devlet Hastanesi Olup Sizlere Hizmet etmektedir.Göztepe Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu alma,Göztepe Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Kadın Doğum Doktorları,Göztepe Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları,Göztepe Eğitim Ve Araştırma Hastanesi iş Başvurusu Yapma,Göztepe Eğitim Ve Araştırma Hastanesi şikayet,Göztepe Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nerede,Göztepe Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nasıl Giderim,Göztepe Eğitim Ve Araştırma Hastanesi ile ilgili Daha Bir Çok Bilgi Sizler için Yazımızın Devamında Sizlerle

Adres: Eğitim, Dr. Erkin Cd., 34722 Kadıköy/İstanbul

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış saati: 08:00

Telefon: (0216) 566 66 00

Telefon ile Randevu Alma: 182

Göztepe Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Yol Haritası

Göztepe Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Zekeriya Güneş – 5 ay önce
Hastane, 162 dönüm arazi üzerinde 9 katlı bir ana blok, asistan, ebe kadın personel lojmanları, İntaniye ve Çocuk yuvaları dahil 5 yan blok şeklinde inşaatı tamamlanarak 04.06.1972 yılında Çalışma Bakanı Ali Rıza UZUNER tarafından, Sağlık Bakanı Kemal DEMİR, SSK Genel Müdürü Cihat ÖVÜL’ ün katıldığı törenle hizmete açılmıştır.

Hastanenin kurucu başhekimi Dr. Hikmet AYDEMİR, müdürü Vahap DEMİREL’dir.

Hastane faaliyete başladığı zaman 100’ü doktor olmak üzere toplam 400 Personel görev yapmakta idi.

60 milyon liraya mal olan 660 yataklı hastanede modern cihazlarla donatılmış 10 ameliyathane ve tıbbın gerektirdiği bütün modern cihazlar mevcut idi.

11 Mart 1977’de 6 katlı Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği, Haziran 1977’de 6 katlı Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği hizmete açılarak müstakil binalarında hizmet vermeye başlamışlardır.

1982 yılında Eğitim Hastanesi statüsüne geçen Hastanemizde bugüne kadar 600’e yakın uzman ve 235 ‘e yakın teknisyen eğitimi verilmiştir.

1992 yılında Görüntüleme Merkezimiz hizmete girmiştir.

1997 yılında ülkemizde bir benzeri sadece Ankara’da bulunan 5’i yıldız şeklinde 8 bloktan oluşan Merdivenköy’deki Özel tip Polikliniklerimiz hizmete açılmıştır.
Burada günde 5000-6000 hasta ayaktan muayene ve tedavi olabilmektedir.

1998 yılı sonunda 75.Yıl Böbrek nakli ve Hemodiyaliz Merkezimiz merkez binaya bitişik olarak inşa edilen 9 katlı yeni binasında hizmete açılmıştır.

Hastanemiz 06.01.2005 tarih ve 5283 sayılı ” Bazı kamu kurum ve kuruluşlarına ait sağlık birimlerinin Sağlık Bakanlığı’na devredilmesine dair kanun” uyarınca, 18.02.2005 tarihinden itibaren T.C. Sağlık Bakanlığı’na devredilmiştir.

18.02.2011 tarihinde 27850 Sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sağlık Bakanlığı’na Bağlı Sağlık Tesisleri ve Üniversitelere Ait İlgili Birimlerin Birlikte Kullanımı ve İşbirliği Usül ve Esasları Hakkında Yönetmeliği’ne istinaden 25.05.2011 tarihinde İstanbul Valiliği ve İstanbul Medeniyet Üniversitesi Arasında Ortak Kullanım ve İşbirliği Protokolü İmzalanmış olup hizmet kalite ve çeşitliliğinde artış sağlanmıştır.

Çağdaş tıp biliminin ve teknolojisinin uygulandığı sağlık hizmetlerini sunmak; gelişmeleri sürekli izleyen, deneyimli, bilgili ve ülke gerçeklerini bilen eğitim kadrosuyla, hastaların gereksinimlerine üst seviyede cevap verebilecek uzman hekim ve sağlık teknisyeni yetiştirmek amacıyla hizmetlerimizi en iyiye doğru götürme çabası içindeyiz.

Fatih Akşan – bir hafta önceYENİ
Adı sadece Medeniyet. Şahit olduğum Güvenlikin yüzümüze bakaraktan eliyle ağzını mı karıştırması, temizlik görevlisinin yer düşen kağıt havluyu tekrar kullanması mı, tuvaletlerin leş olmasını mı söylesem bilemedim. İstanbul’un merkezinde medeniyet ilçesi Kadıköy’de olan hastaneye nerde pis var doldurulmuş sözde hizmet yapıyorlar. Sultanbeyli-Sultangazi-Esenyurt-Bağcılardan farkı kalmamış yada orayı buraya taşımışlar.

Meryem Genc – bir hafta önce YENİ
Onkoloji Engin Erdemoğlu doktoru bu kadarmı ilgili alakalı olur muhteşem bütün hastalarıyla ayrı ayrı ilgileniyor vede çok mütevazi böyle doktorlara çok ihtiyacımız var Allahım ayağına taş değdirmesin yolu her daim açık olsun inşallah

Sema Kaleci – 7 ay önce
ürology servisinde yattık doktorlarından temizlik personeline kadar mükemmel prf dr asıf hoca ise hocaların hocası çok özverili

Salih – 2 hafta önce YENİ
Bebeğim hastaneye yattı hastane güzel göz fakat hemşirelerin tavrı ve temizlik görevlilerin insanı azarlar hareketleri temizliğini ve güzelliğini geride bırakıyor. Hemşireye anne yüreği biraz anlayışlı olun dediğimde ben 28 kişiyi anlamaya mi çalışacağım diyen birisini neden calistirirlar ki ? Psikolojik testten gcirmwden çocuk bölümüne hasta koyulamamasi gerekiyor.

Burcu Sevindik – bir ay önce
Nöroloji servisi bölüm başkanı Hasan Hüseyin Hoca başta olmak üzere, uzman doktor Didem Hanıma, asistan doktor Bahadır Beye,çalışan hemşirelere, hasta bakıcılara ve tüm personele teşekkür ederiz. Hastaneye giriş yaptığımız andan ve devam eden tüm tedavi süreci boyunca hastamızla çok yakından ilgilendiler, her adımda bizi detaylı bir şekilde bilgilendirdiler. Gerçekleştirilen sağlık hizmeti adeta 5 yıldızlı bir otel hizmeti gibiydi. Yaşadığımız bu sıkıntılı süreçte böyle bir hastaneye ve böyle bir ekibe denk gelmiş olmamın sevincini yaşıyoruz. Doğan Ailesi olarak tekrardan teşekkür ediyoruz.

Nil Savci – bir ay önce
Cok ama cok yazik

Yepyeni hastane ama her yer pislik icinde.. hic temizlik yapilmiyor mu?
Ustelik covud salgininda tek dezenfektan kutusu bulmaniz imkansiz
Acil servisde hekimlerin tumu stajyer, ve cogu suratsiz, Sonda katather takmayi bilmiyor Hatta sizden yardim istiyor!!! Idrar numunelerini de yatalak hastadan sizin tuplere bosaltmanizi istiyorlar!! Peslerinden surekli kosmaniz gerekiyor, hasta hakkinda bilgi vermek istemiyorlar
Lutfen Bas Hekim ‘ve Saglik Bakanligi acilen denetlesin.. yoksa eski binadan hic bir farki yok!!

Yiğit Demircioğlu – bir ay önce
Seksenlerde Afrika’da hastaneler nasıldı görmek için gittim bayıldım. Şahane. Covid yok denirken burdan covid kaptım. Tüm emeği geçenlerin yanarak ölmelerini dilerim. Buraya tekrar gitmektense veterinere giderim en azından baytar daha insandır.

Halil Sandal – 10 ay önce
Engelli park yeri dolu… İki olasılık var ;
1.park edenler engelli

  1. Yada hak ihlali yapılıyor

    Sizce hangisi?

Mehmet Ali – 2 ay önce
Hersey yeni ama hiç bir işe yaramıyor 20:20de acile giriş yaptık sırada 45 kişi var saat 22:30 oldu daha yeni sira geldi otomasyon yapmışlar hiç bir işe yaramaz sıra diye numara diye birsey yok bu otomasyonu satmak için yapmışlar…

By farude

Bir yanıt yazın