özel bostancı tıp merkezi iş başvurusu,özel bostancı tıp merkezi randevu,özel bostancı tıp merkezi cildiye,özel bostancı tıp merkezi fizik tedavi,özel bostancı tıp merkezi psikiyatri,özel bostancı tıp merkezi iletişim,özel bostancı polikliniği,özel bostancı kliniği,özel bostancı tıp merkezi doktorları,bostancı tıp merkezi figen,özel bostancı tıp merkezi muayene ücreti,Özel Bostancı Tıp Merkezi ile ilgili Daha Bir Çok Detaylı Bilgi Daha Sizlerle Yazımızın Devamında Sizlerle.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz…

Adres: Bostancı, Vukela Cd. No:32, 34744 Kadıköy/İstanbul

Saatler: Açık ⋅ Kapanış saati: 18:00

Telefon: 444 3 491

Özel Bostancı Tıp Merkezi Yol Haritası

Özel Bostancı Tıp Merkezi Anlaşmalı Kurumlar

Özel Bostancı Tıp Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

Pamir YILMAZ – 4 hafta önce
Çocuklar için göz muayenesine gittik. Asaf Hoca işinin ehli doğrusu, severek yapıyorlar mesleğini muhtemelen. Muayene esnasında sabırla çocukları muayene etti. Küçük fakat eski bir poliklinik, pek çok branşta mevcut içerisinde. Ayrıca ortopedide de Hakkı Hoca bir numara.

Koray Erdivanlı – 8 ay önce
Özel bir kliniktir ama sosyal sigortalar ile ortak çalışmakta. Doktorlar ve çalışanlar ilgilidir. Sağlık hizmeti memnuniyet vericidir. Tesis, geniş bahçesi içerisinde birçok dalda hizmet veren birçok binadan oluşmaktadır, dışarıdan bakıldığında küçük görünmesine aldanmayın.

Tarik Gorer – 3 ay önce
Çok eski bir kliniktir, SGK geçer fiyatları makuldur, diş hekimi ve kkb uzman doktorlar.. sağlık dolu günlerde ihtiyaç olmaması dileğiyle.

Umut Ata TULUNAY – 8 ay önce
Dışarıdan bakarken küçük çaplı bir yer gibi duruyor sanki.
En ufak bir problemde hatta bilgi almak icin hiç düşünmeden gönül rahatlığı ile gidilecek ilk tıp merkezi burasıdır.
Şöyle bir örnek vermek isterim; 90’li yıllar da sağlık ile ilgili merak ettiğim bir şey olduğunda (şimdi ki gibi teknolojiye ulaşma şansımız olmadığından, internet daha çok yeniyken) burada bulunan doktorlara gider sorardım merak ettiğim konuları. Sağolsunlar ben anlayana kadar sabırla anlatırlardı.

Doktorlar, hemşireler, tüm personel hem ilgili, hem alakalı, hem de profesyonel.
Başarılarının devamını dilerim.

Selin Saksagan – 7 ay önce
Diş doktoruna gitmiştim. Benim izlenimlerim çok uğraşlı işler yapmak istemeyen keyfe keder çalışan biri olduğu yönünde. Yaptırdığım dolgu sonrasında düştü. Üstelik ucuz da değil. Hekim evet deneyimli ama hastanın iyiliğinden çok kendi rahatını düşünüyor ki bütün randevuları vs kendi istediği saat ve günlerde ayarlamamıza rağmen. Üstelik çok gergin ve azarlar bir yapıya da sahip. Tavsiye etmem.

Nnnn Asee – 6 ay önce
figen hanım işinde cok basarili eger kendinize bir psikayatri ariyosaniz tam yerindesiniz demektir

Furkan Samed SAYIM – 8 ay önce
Bir arkadaşımın önerisi üzerine röntgen için gittim, röntgen çeken beyefendi cidden çok ilgili davrandı(ismi sanırım Uğur Beydi). Özellikle röntgen bölümü için öneririm. Normalde böyle şeyleri yazmayı pek sevmem ama gerçekten memnun oldum.

Gökçehan Keser – 8 ay önce
Gercekten üst seviye bir hizmet, insana hasta oldugunu unutturuyorlar güler yüzlülükleriyle, özellikle Uğur Bey’ e tesekkur ederim.

hakan tantanoğlu – 8 ay önce
Herkes çok güler yüzlü özellikle röntgendeki Uğur bey her konuda yardımcı oldu bütün açıklamarı yaptı kendisi işinin ehli olduğunu kanıtladı

Dilruba Kuru – 8 ay önce
Muhitte gidilebilecek en iyi poliklinik. Özellikle göz doktoru Asaf Bey alanında çok iyi bir doktor. Kendisinden çok memnun kaldım.

Fikret Serin – 8 ay önce
Uğur beye çok teşekkürler, çok yardımcı oldu ALLAH razı olsun ondan

By farude

Bir yanıt yazın