Özel Lifemed Tıp Merkezi istanbul Kadıköy Ve Göztepe Çevresinde Hizmet eden Sağlık Kurumu Özel Bir Hastane Olup Muayene Ücretli Olup Belirli Anlaşmalı Kurumlar ile Çalışmaktadır.Özel Lifemed Tıp Merkezi Randevu alma,Özel Lifemed Tıp Merkezi Muayene Ücreti,Özel Lifemed Tıp Merkezi Doktorları,Özel Lifemed Tıp Merkezi Kadın Doğum Ücretleri,Özel Lifemed Tıp Merkezi iş Başvurusu,Özel Lifemed Tıp Merkezi Tahlil Sonuçları,Özel Lifemed Tıp Merkezi Saç Ekimi,Özel Lifemed Tıp Merkezi Lazer Epilasyon Gibi Bir Çok Kelime ile Aranılan işlemler Yazımızın devamında Sizlerle

Adres: Göztepe, Bağdat Cd. No: 191/A, 34730 Kadıköy/İstanbul

Saatler: Açık ⋅ Kapanış saati: 18:00

Telefon: 444 5 433

Özel Lifemed Tıp Merkezi Yol Haritası

Özel Lifemed Tıp Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

Serap Sultan – bir ay önce
Dermatalog Utkan beye geliyorum kendisi ve ekibi çok ilgili güler yuzlü samimi tecrubeli güvenilir. Kendinizi gozunuz kapalı emanet edebilirsiniz.

Indra Llate – 2 ay önce
Uzun yıllardır tahlil ve epilasyon için tercih ettiğim bir yer. Hiç bir işlemimde hüsrana uğratmadılar. Küçük bir bölgenin lazer epilasyonu için bile gösterdiklwri özen için özellikle güzellik uzmanı Hasret Hanım’a çok teşekkür ederim.

İşletme sahibinin yanıtı 2 ay önce
Güzel yorumlarınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Neriman Şen – 4 ay önce
İşim gereği birçok hekimle tanışıyorum, zira ailemde de sağlık çalışanı bol. Hayatımda ilk defa bir hekim detaylıca bana tanı ve tedavim hakkında bilgi veriyor ve empati kuruyor ki kardeşim bile beni bu kadar detaylı muayene etmedi😌 Ayrıca baştan sağma iş yapılan yerlerden bıktım usandım. Şükürler olsun, nihayet doğru hekim ve yeri buldum. Keşke yurdumun tüm hizmet sektörü Utkan bey gibi işini severek yapsa. Banu hanım siz de çok sağolun, bizlere çok yardımcı oluyorsunuz. Çok çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız.

İşletme sahibinin yanıtı 4 ay önce
Güzel yorumlarınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Reşat Caner Baş – 3 ay önce
Tahlillerim için tercih ettim. Gayet ilgili ve iyi bir kurum. Girişte danışmadaki Zeynep hanıma özellikle ilgisi ve yardımları için bir kez daha teşekkür ederim.

yeşim Ozan – 4 ay önce
Lazer epilasyon için tercih ettim, ilk iki seansta cildimde yanık oluşması ve uygulamanın yanlış yapılmasından dolayı memnun kalmamıştım. 3. Seansta Hasret hanım ile tanıştım ve iyi ki de tanışmışım kendisinin güleryüzü ve ve uygulamaya hakim oluşu, bilgisi sayesinde şu an gayet memnunum.

İşletme sahibinin yanıtı 4 ay önce
Güzel yorumlarınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

SAZİMENT DEGİRMENCİ – 4 ay önce
Dr.Utkan Kızıltaç ve ekibi Banu hn.Yagmur hn.işlerinin tam birer profesyonelleri..Kendinizi uzman ellere 👐 rahatlıklara bırakabilirsiniz..Utkan bey özellikle işinin tam anlamıyla uzmanı.. mutlu sonuçlar🍀inanın ve güvenin.. İnsan olarakta mükemmel 🤗Sevgiler..

İşletme sahibinin yanıtı 4 ay önce
Güzel yorumlarınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Sena Erol – 5 ay önce
Uzun süredir Selin Hanım’a lazere geliyordum ve defalarca bu konuda kurum değiştirmiş biri olarak çok memnundum. Bugün geldim ve Selin Hanım’la anlaşıp belirlediğimiz randevu tarihinde başka biri var. Konuşup belirlenen hiçbir işlem yapılmadı. Güler yüzlü, muhabbetli, işinin ehli olan Selin Hanım’dan sonra bu değişiklikten memnun kalmadım.

İşletme sahibinin yanıtı 5 ay önce
Şikayetinizi dikkate alıp ilgili departmanımıza ileteceğiz Sena Hanım. Sağlıklı günler.

Zühre Keskin – 5 ay önce
Gittiğim ilk günden beri Selin hanım ilgileniyordu benimle ve her zaman çok yardımcı oldu, onun olmadığı ilk seansta hemen sorun yaşadım. Kendisi işini hakkıyla yapan ve kendini karşı tarafın yerine koyan biriydi. Umarım bir an önce orada görebiliriz kendisini aksi taktirde devam etmek istemiyorum..

A. L. – 9 ay önce
geçtiğimiz hafta efor testi yaptırmak için gittim doktorum efor istemişti daha önce muayene olduğum için lifemed’de tekrar yaptırmak istemedim. orda çalışan kalp doktoru kadın adını bilmiyorum kimse bana yapmadığı surat kalmadı bir saat beni kapıda bekletti içerde eforu yaptıran görevlilerle sohbet etti siz dışarda bekleyin diye küçümser hallerde konuştu benimle doktor olmadan önce insan olma dersi alması lazım. tüm bunlara rağmen saygımdan söz etmedim raporumu alıp sessizce ayrıldım fakat raporu doktoruma gösterdiğimde parazit yüzünden en önemli kısmın okunmadığını söyledi çekimi yalan yanlış yapmışlar parazit yüzünden kalp verilerim okunamıyor. başka yerde yaptıracağımın iki katı para verdim sonuç bu zaten görevli arkadaş da sanki hayatında ilk kez efor çektiriyor gibiydi üzerimde deneme yapar gibiydi odanın hijyenini de yeterli bulmadım üstelik böyle bir zamanda. başka söylenecek laf yok size.

İşletme sahibinin yanıtı 9 ay önce
Merhabalar,

Şikayetiniz üzerine ilgili birimlerimizle görüşme sağlanmıştır. Kurumumuza efor testi yaptırmak için gelmiş, dış hekiminiz tarafından bu testin istendiğini belirttiniz ancak elinizde istek kağıdı bulunmuyordu. Daha sonra muayene olabileceğinizi belirttik fakat evinizin yakın olduğunu, istek kağıdını getireceğinizi ifade ettiniz. İstek kağıdınızda efor değil EKO yazıldığını gördüğümüzde dış doktorunuza konuyla ilgili ulaşmaya çalıştık ancak ulaşamadık. Daha sonra kendi isteğinizle olduğunu belirten bir yazı alınarak kurumumuzda işleminiz gerçekleştirildi. Bu süreçte işlemi yapan doktorlarımız ve hemşirelerimiz kendi alanlarında uzman sağlık çalışanlarımızdır. Konuyla alakalı size gerekli yardımı vermiş oldukları konusunda da bilgi aldık.
Kurumumuzda Covid-19 salgını kapsamında gerekli tüm önlemleri hijyen kurallarına uygun bir biçimde almaya devam ediyoruz. Sterilizasyon ve dezenfeksiyon önceliğimizdir. Tüm odalarımız işlem öncesinde ve sonrasında detaylı olarak dezenfekte ediliyor.
Fiyat ve ücretlendirme konusunda işlem öncesinde bilgi alabilmektesiniz. Dolayısıyla farklı bir kurumu seçmek sizin tercihinizdir.
Sağlıklı günler dileriz.

By farude

Bir yanıt yazın