İstanbul Kadıköy ilçesinde Hizmet Eden Sağlık Kurumu Olan MediEnt Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi ile ilgili Öğrenmek istediğiniz Bilgiler Sizler için Yazımızın Devamında Sizlerle.MediEnt Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi Randevu alma,MediEnt Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi Muayene Ücreti,MediEnt Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi iş Başvurusu,MediEnt Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi Kadın Doğum Ücreti,MediEnt Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi Doktorları,MediEnt Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi ile Alakalı Bir Çok Bilgi Sizlerle Yazımızın devamında Şimdiden Acil Şifalar Dileriz….

Adres: Kozyatağı, Mahallesi, Sahrayı Cedid, Halk Sk. No:50, 34734 Kadıköy/İstanbul

Konum : 40.9826272,29.0905413

Telefon & Çağrı Merkezi 444 522 0

Faks 0 216 356 80 81

E-posta [email protected]

Adres Tarifi (M4) Kadıköy – Tavşantepe metro hattı ile merkezimize ulaşabilirsiniz. “Yenisahra” istasyonunda inerek “1 Numaralı Çıkış” kapısından ilerleyebilirsiniz.

Metrobüs ile “Uzunçayır” istasyonunda inerek metroya aktarma yapabilir veya “Göztepe” yönüne giden araçları kullanabilirsiniz.

MediEnt Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi Yol Haritası

MediEnt Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi Doktorları

MediEnt Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi Anlaşmalı Kurumlar

MediEnt Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi Hakkında yapılan Yorumlar

Aslı Odabaş – 4 hafta önce
Merhaba Erdem Oğuz beye muayenemde çok gereksiz bir uslup ile karşılaştım, kendisinin öncelikle hastanın şikayetlerini dinlemeye ne vakti ne sabrı ne tahammülü olduğunu düşünmüyorum. Beni muayene ettikten snra birşeyim olmadıpını söyledi kendısıne bir haftadır antibiyotık kullandığımı söyledim, halsiz olduğumu boğazım aprıdığını anlattım. Bir kutu daha antibiyotık kullan dedi. ve iş yerime vermek için kendısınden rapor istediğimde niye rapor istediğimi sorguladı, rapor veremeyeceğini söyledi. Sınra sadece bir gün yazabileceğini söyledi ıkı gün istedim ve beni sert bir şekilde oraya neden geldiğimi sasede rapor mu almak için geldiğimi ne yapmaya çalıştığımı saçma sapan şekilde bir suçlama ike karşılaştım. Ve bunları sesini yükselterek söyleyebiliyor. Birincisi kendisi kim oluyor ki bir hastasını hasta olmamakla, sadece rapor almak için hastanege gelmekle suçluyor, ikincisi hiçbirşeyim yoksa neden bana antibiyotık tedavisi veriyor, üçüncüsü anlatmama fırsat verse covid testı yaptırdığıımı öğrenecek bir gaftadır ilaç tedavısı gördüğümü öğrenecek ama hastasını dinleme zahmetinde dahi bulunmuyor. Vehastasını kovar şekilde odadan çıkarmak hangi tıp anlayışına sığıyor. Bir daha asla hastanenizi tercih etmeyeceğim.

İşletme sahibinin yanıtı 3 hafta önce
Sayın Odabaş, şikayetiniz yönetime iletildi. Değerlendirmeniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Necaettin Keskin – 3 gün önce YENİ
Kulak tıkanıklığı dolayısıyla ara ara meburen gidiyorum çünkü akşam kulak burun boğaz doktoru bulunmuyor. Ancak her gittiğimde pişman oluyorum. En son gidişimde tıkalı olan kulağımdaki sorun halledilmedi ve damla bile verilmedi. Damla vermeyecek misiniz dediğimde gerek yok dendi. Doğal olarak kulağım ertesi gün tekrar tıkandı. Zaten muayene boyunca doktorun ağzından tek kelime çıkmadı. Devlet hastanesinde bu derece suratsızlık olmaz. Paranla rezil olmak böyle birşey olsa gerek. Kendim damla alıp kullandım ve tıkanıklık geçti. Neyi amaçlıyorlar anlamadım. Bir yönetimi felan yok mu bu hastanenin

İşletme sahibinin yanıtı 3 gün önce
Sayın Keskin, şikayetiniz yönetime iletildi. Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz.

Fatih Burak Idiz – 3 gün önce YENİ
İlk öncelikle her şeyin çok hızlı olduğu ilerlediği bir hastane olduğunuzu düşünüyorum.Hastaneye ilk giristen tutun doktor odalarının oradaki bankoda çalışanlar oldukça ilgiliydi. Hatta muhabe bölümünde her şey oldukça detaylı ve kafanızda soru işareti kalmadan ayrılıyorsunuz odadan. Genel ilgi alaka fazlasıyla iyidi. Fatih hocanın ilgisi çok iyi ve hemen sonuç odaklı oluşu benim her kulak burun boğaz sorununda hastaneyi ziyaret edeceğimi temenni ettiğim bir hastane oldu.

İşletme sahibinin yanıtı 3 gün önce
Sayın Idiz, değerlendirmeniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

MELİS vural – bir hafta önce YENİ
Kulak temizletmek için Mahmut Bey’e gittim. Ancak temizlerken kulağımda lezyon oluşmasına sebep oldu. İki gün sonra kulak ağrısıyla tekrar gittiğimde lezyon oluştuğunu sebebinin neden olduğunu bilmediklerini söylediler. Oysaki kulağımı temizleme işlemi sırasında içine soktukları küçük aparatın oluşturduğu darbe sonrasında lezyon meydana geldi. Genel olarak ilgi ve alakalarından memnun değilim tavsiye etmiyorum.

İşletme sahibinin yanıtı bir hafta önce
Sayın Vural, şikayetiniz yönetime iletildi. Değerlendirmeniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Mehmet Kalınoğlu – bir hafta önce YENİ
Dr.Şahruz Bey in cerrahi başarısının yanında, dostça ve samimi yaklaşımı bizi kuruma bağladı.
Filiz Hn da, son derece düzgün, güleryüzlü ve disipli çalıştığını gözlemlemek zor değil..

İşletme sahibinin yanıtı bir hafta önce
Sayın Kalınoğlu, değerlendirmeniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

ALPEREN FATiH – bir hafta önce YENİ
Oğlumun burun tıkanıklığı için gittik sagolsun doktor bey ilgilendi ilaç değişikliği yaptık sürece bakacağız artık fiyat olraka yeni zam geldiği için pahalı
Beğen
İşletme sahibinin yanıtı bir hafta önce
Sayın Fatih, değerlendirmeniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Fikret Nasuhoglu – bir hafta önce YENİ
Cok tecrubesiz merdiven alti diye tabir edilen bi yer kulagimi temizleyememis diger kulagin temiz dendi kir olusmus doktor beceriksiz

İşletme sahibinin yanıtı 3 gün önce
Sayın Nasuhoglu, şikayetiniz yönetime iletildi. Değerlendirmeniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

By farude

Bir yanıt yazın