İstanbul Kadıköy İlçesine Bağlı Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi ile ilgili Randevu alma, Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi Yol Tarifi,Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi Muayene Ücreti,Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi Doktorları,Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi Tahlil Sonuçları,Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi Kadın Doğum Fiyatları,Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi Anlaşmalı Kurumlar,Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi Doktorları,Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi ile ilgili Daha Bir Çok Bilgi Sizler için Yazımızın Devamında Sizlerle.

Adres: Koşuyolu, Koşuyolu Cd. No: 168, 34718 Kadıköy/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: 444 7 000

Fax: 0216 578 50 99

Mail: [email protected]

Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi Yol Haritası

Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

N. Ufuk Başkır – 6 gün önce YENİ
Dünyanın hiç bir yerinde göremeyeceğiniz kadar dar bir kapalı otoparkı var
Dar derken iniş çıkış rampaları dönüşler ve park alanları!
Böyle bir hastanenin otoparkı bu kadar mı dar olur, dönüşleri 2 manevra yapmadan dönmeniz mümkün değil,
rampalara araç parkına izin göz yumuluyor (plaka verip uyarıda bulunmamam rağmen hiç bir şey yapılmadı!)
Aracınız 4.5m den uzunsa hiç bir şart altında aracınızla buraya gitmeyin!

Nisan Nisan – bir hafta önce YENİ
Kesinlikle 10 numara şehir Hastanesi’nde yapılacak işlemin sonucunun 3 hafta sonra çıkacağı için bu hastanede yapılmasına karar verdik ve harika bir karar oldu 2 gündür telefonla görüşmelerimiz oluyor kibar nazik ve yardımcı olan tüm çalışan arkadaşlara teşekkür ediyorum 💜💜

Safak Dirik – bir hafta önce YENİ
Bana hayatimin en kötü “hastahane” deneyimini yaşatan, bir daha kapisindan gecmek istemeyeyegim işletme…

Hilal Horasanli – bir ay önce
Bir doktor tavsiyesiyle Kütahya’dan İstanbul’a Prof.dr. Erkut Attar Bey’e miyom ameliyatı için geldim..Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu hastanesinde başarılı bir ameliyat geçirdim..Bu süreçte 7. Katta güzel bir odaya yerleştirildik..Kat doktorlarından Umut Göksel,Seda Kuzucu,Figen ve Melis doktorlar,Elif,Aslı ve adını hatırlayamadığım diğer hemşireler son derece işlerinde profesyonellerdi,hepsi de güleryüzlü ve içtendi çok yardımcı oldular..Psikolojik olarak ameliyat öncesi ve sonrasına çok iyi hazırladılar..Ayrı ayrı teşekkür ediyorum hepsine..Kesinlikle bu ekibi biraraya getirmek büyük başarı..Allah düşürmesin ama eğer bir rahatsızlığınız varsa bunun çözüm yeri Yeditepe Üniversitesi şiddetle tavsiye ederim..not:şu an hastane odasından yazıyorum..(Hilal Adıyaman)

Melih Uçmaz – 3 hafta önce YENİ
Bir arkadaşımızın doktor tavsiyesi üzerine Sivastan kızımızı getirdik.Doktor, sekreter vs hepsi standart işlerini yapıyor amaaaa bir kardeşimiz vardı ki vicdanlı ailesi terbiyesi almış insanlara yardım için ordan oraya koşturan EEG sorumlusu Halenur hanım ilgin için teşekkür ederim. Sayende çalışmış olduğun hastaneyi herkese söyleyeceğim aileni senin gibi bir evlat yetiştirdiği için ellerinden öperim.
Hastane işletmecilerine de tavsiyem diğer tüm elemanlarınıza insan ilişkisi eğitimi vermesi lazım Halenur hanımın 👏

Burcu CERAN – bir yıl önce
Ortapedi doktoru doktor Burak beyden çok memnun kaldım kendisi çok güleryüzlü çok ilgili bir doktor koydu tesisler ve yaptığı tedaviler müthiş ameliyata gerek kalmadan müthiş tedavi ediyor eğer gerçekten ameliyat diyorsa ameliyat gereklidir muhakkak verdiği ilaçlar nokta Atışı şeklinde bütün herkezi gözüm kapalı gösterebileceğin bir doktor ve herkese tavsiye ederim.

Engin Kaleli – bir ay önce
Bera testi için kızımı götürdüm. Uzm. Ody. Ömer Faruk Bey gerçekten ilgili işini seven bir kişi her hastanenin böyle görevini severek yapan çalışma arkadaşları olması lazım.

Umutcan Demir – 2 ay önce
Tek kelime ile harika bir hastane. Hemşirelerinden doktorlarına, temizlik görevlilerinden kafe çalışanlarına. Özellikle çok temiz ve ilgili bir hastane.Verdiğiniz ücretin her kuruşunu sonuna kadar hak eden nadir yerlerden.

Habibe Yalçın – 5 ay önce
Hastane genel olarak bir çok bölümu barindiriyor. Biraz pahalı bir yer fakat hekimler iyi ve kaliteli hasta olarak tercih eder miyim param olursa tercih ederim elbette ki . Fakat Daha iyi ve kaliteli hastanelerde var. SGK anlaşması bazı bölümlerde var bazılarında yok,mesela onkoloji bölümünde SGK var fakat yoğun bakımlar ve diğer bölümler özel. Beyin ameliyatları oldukça fazla yapılıyor, başarılı da oluyorlar.Beyinsel bir hastalığınız varsa mutlaka bu hastaneye gelin. Hastanenın Bağdat caddesinde diş hastanesi mevcut ben orta gelirli biri olduğum için tercih edemem ama diş olarak da başarılılar 😊 Orhan nakli için de mutlaka Yeditepe üniversitesi hastanesini tavsiye ederim. Kullanılan malzemeler kaliteli, monitörler, ventilatorlar. JCI belgesi var hastanenin ve buna uygun çalışıyorlar. Hastane de bir çok özel sigortala da geçerli Dediğim gibi SGK nin da geçtiği bölümler var. Onkoloji olarak da biliniyor bu hastane SGK si olanlarin çoğu tercih ediyor. Hekimler de gayet iyi ve başarılılar. Yoğun bakım üniteleri gerçekten çok temiz ve son model cihazlar var hekimleri,hemşireleri ve personelleri gayet iyi ilgili çalışkan ve bilgiler. Kesinlikle şikayetci olacağınız bir yer değil. Dediğim gibi kullandıkları malzemelerin çoğu son model ve çok iyi teknolojik. Çalışanlar gayet güler yüzlü ve yardımseverler,iyi ve çalışkanlar. Umarım hasta olmazsınız ve hastaneye ihtiyacınız olmaz. Fakat benim hu hastaneyle ilgili düşüncelerim bunlar. Teşekkürler. 😊🙏

Nurida Atayeva – 4 hafta önce
Hastane değil ticarethane. Hastayı döviz olarak gören bir yer.

By farude

Bir yanıt yazın