İstanbul Kadıköy ilçesinde Hizmet Eden Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Bağdat Caddesi Polikliniği Randevu alma,Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Bağdat Caddesi Polikliniği Doktorları,Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Bağdat Caddesi Polikliniği Muayene Ücreti,Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Bağdat Caddesi Polikliniği Tahlil Sonuçları,Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Bağdat Caddesi Polikliniği iş Başvurusu,Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Bağdat Caddesi Polikliniği Kadın Doğum,Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Bağdat Caddesi Polikliniği ile ilgili Daha Bir Çok Bilgi Yazımızın Devamında Sizlerle

Adres: Caddebostan, Bağdat Cd. No:238, 34728 Kadıköy/İstanbul

Saatler: Açık ⋅ Kapanış saati: 18:00

Telefon: 444 7 000

Fax: (0216) 385 48 96

Mail: [email protected]

Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Bağdat Caddesi Polikliniği Yol Tarifi

Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Bağdat Caddesi Polikliniği Hakkında Yapılan Yorumlar

Ayse Ketenci – 4 ay önce
Hem randevu saatlerine asla uyulmuyor, hem de inanılmaz bir prosedurle karşılaşıyorsunuz.. bir açıklama da asla maalesef yapılmıyor… sağlık kurumlarında mecburiyet cok can sıkıcı.

Yağmur Özdil – 9 ay önce
Hastaneye girer girmez 20 dakikadan fazla prosedür icin bilgi alindi ve muayene odasina gidene kadar on dakika bekletildim zaten bu işlemleri halledene kadar muayene saatiniz geciyor ve tam bir soyguncu hastanesi karşılaştığım tepki hic hoş değildi danışmanın randevu saatlerinden haberi yok doktor nilufer aslan kesinlikle kaba ve saygısız kendi çalışanlarını kontrol edememekle beraber hastalara son derece saygısız

Şennur Kepenek – 10 ay önce
07.11.2020 Tarihinde Göz hastalıklarından 4 yaşındaki oğlum için randevu aldik ancak ailecek dövmekten beter edildik. Dr Vildan Öztürk ün tavrı ve üslubu son derece kaba. Oğlum üzerinde bırakmış olduğu korku son derece rahatsız edici. Kendisi ya bu konuda destek almalı ya da bu işi yapmamalı. Karşılaştığımız en kötü dr lardan biriydi.

EzGi U. – bir yıl önce
Diş kliniğine gittik danışmada bir sürü prosedürle bir dünya kağıt imzalattılar sonra muayene salonuna aldılar aynı şekilde bir dünya kağıtta orda imzalattılar.işlerimiz hızlı olsun diye gittik neye imza attığımızı bilmeden bir sürü kağıt imzalattılar. Hasta olarak gidip hele bir de ağrınız varsa zaten konsantre olup okuyamıyorsunuz. Bir an evvel hekime ulaşmak istiyorsunuz. Sonrası daha da trajikomiktir ki muayene sonunda bir diş hekiminin söylememesi gerektiğini düşündüğüm bir laf etti hekim ”kanal tedavisi yapacağız 2 dişe. Diş başına 1100₺, işe yaramazsa çekeceğiz çekim için ücret alıyoruz 500₺” dedi. Üniversite hastane mi yoksa ticarethane mi pek anlayamadım açıkcası. Dahası yaptığı işe kendi de güvenmiyorsa… Yorum sizin

Ayca Ozturk – bir yıl önce
Mükemmel bir poliklinik. Hasta kabulden doktorlara çok kibar ve ilgili personel. KBB bölümünü hasta olarak ziyaret ettim. Herkese tavsiye ederim.

emre ailcen – 8 ay önce
Güzel hastane

Bora Kasırga – 10 ay önce
Otopark parası peşine düşmüş rezil hastane

Osman – bir yıl önce

  1. Kattaki danışman kadın hesap yapmasını bilmiyor. Eline bi hesap makinesi verin mk. Toplam tutar 3.875₺ tuttu. Ben 4000₺ verdim. Bana 15₺ para üstü verdi mal karı.

Muammer Yılmaz – 2 yıl önce
Personel gayet ilgili ve güler yüzlü ancak Ücretler maalesef yüksek. Bir de mescit olması gereken yer depo olarak kullanıldığından (öyle söylendi) namaz saatine göre randevu ayarlamakta yarar var.

yakup yılmaz – 3 yıl önce
Yeditepe dis hekimligi bildigim kadariyla istanbulun en iyi dis hastahanesi konusunda uzman dis hekimleri vede alt kadrolari mevcut bir suru standartlari var gittim disime yapilan uygulama gayet basarili gecti çalışanları guler yuzlu cok yardimseverler kotu tarafi bulundugu konum gunun her saatinde trafik yogunlugu mevcut olmasi.

By farude

Bir yanıt yazın