Dostlarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak, sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamak, minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde sunmak birincil önceliğimizdir. Acil müdahale edilmesi gereken durumlarda uzman personelimiz ile 7/24 hizmet vermekteyiz. Gayemiz ; modern veteriner hekimliğin tüm olanaklarını ve son teknolojiyi kullanarak, en iyi hekimlik uygulamalarını yapıp, güven çerçevesi doğrultusunda her hastaya ve ziyaretçimize en iyi sağlık hizmetlerini sunarak sektörümüzde öncü olmaktır. Veterinerlik olarak amacımız; küçük dostlarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için elimizden gelen tüm desteği, tecrübemizle birleştirerek sunmaktır. Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. Kut Veteriner Kliniği Sarıyer civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. Kut Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Maslak, Hadım Koruyolu Cd. No:6, 34398 Sarıyer/İstanbul

Telefon : 0541 710 01 10

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Kut Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Kut Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Tuba Coşkuner – 1 hafta Önce

14 ay’dır,iki kedimizi de güvenle götürdüğümüz,ilgili,nazik,güzel insanların içinde bulunduğu sıcacık bir yuva.Teşekkür ederiz🙏🌹😻😻

Aslı Demiralp – 2 yıl Önce

EĞER KEDİNİZİ ÇOK ACİL BİR ŞEKİLDE VETERİNERE GÖTÜRMENİZ GEREKİYORSA VE SİZ DE SİZE EN YAKIN AÇIK KLİNİĞİ ARIYORSANIZ, ÜSTÜNE BİR DE KUT İSİMLİ TİCARETHANENİN İNTERNET SİTESİNDE -AYNI ZAMANDA TİCARETHANENİN TABELASINDA DA- 7/24 AÇIK YAZIYORSA VE TÜM BU BİLGİLER DAHİLİNDE YAVRUNUZU BU KLİNİĞE GETİRMEYE KARAR VERDİYSENİZ ACİLEN DÖNÜN BU KARARINIZDAN. 7/24 İBARESİNE KANIP KLİNİĞİN ÖNÜNE GELİP İÇERİDEKİ “HEKİMLERİN” UYANMASINI, KEYİFLERİNİN YERİNE GELMESİNİ BEKLEMEK ZORUNDA KALABİLİRSİNİZ. ZİLİ KESİNLİKLE AÇMAZLAR. “KAPI KİLİTLİYSE ZİLİ ÇALIN YA DA ŞU NUMARADAN ARAYIN” ŞEKLİNDE BİR NOT ASMIŞLAR FAKAT TELEFONU DA KESİNLİKLE AÇMAZLAR. TÜM ÇARESİZLİĞİNİZLE BEKLERSİNİZ ÖYLECE. BU YANLIŞLARIN ÜZERİNE SİZ KAPIDA BİRİNİN KAPIYI AÇMASINI BEKLERKEN DIŞARIDAN BİRİ GELİP (SANIRIM KLİNİK HEKİMİ, ANLAYAMADIM) SİZE DER Kİ “UYANMADILAR MI YEAA” TABİİ BU SÜRE İÇERİSİNDE DE YAVRUNUZ İÇİN ÇOK GEÇ OLABİLİR. HATTA BİR DE SONUNDA KAPIYI AÇARLAR AMA BU KEZ DE YAVRUNUZ KUCAĞINIZDA HEKİMLERİN CANLARININ TEDAVİ ETMEYİ İSTEMESİNİ BEKLERSİNİZ. İSTEYEN OLURSA BUNUN VİDEOSUNU, FOTOĞRAFINI ÖZELDEN GÖNDERİRİM. TÜM OLAYI DETAYIYLA ANLATIRIM. UZAK DURUN KISACA. AYRICA BU KLİNİĞİN BİRAZ İLERİSİNDE BİR TANE DAHA VAR ORADAN DA UZAK DURUN ÇÜNKÜ AÇILIŞ SAATİ 09.00 YAZAR AMA SİZ YAVRUNUZ İÇİN ACİL BİR ŞEKİLDE SAAT 09.00’DA KLİNİĞİN ÖNÜNE GELİP GELMİYOR MUSUNUZ DİYE HEKİMİ ARADIĞINIZDA “09.00’DA TEMİZLİK GÖREVLİLERİ AÇIYOR YEAAAA” GİBİ BİR CEVAPLA KARŞILAŞIRSINIZ. HER NEYSE UZAK DURUN, ÇOK NET.

işletme sahibinin yanıtı : Aslı hanım öncelikle acınızı çok iyi anlayabildiğimizi bilmenizi istiyoruz. Benzer sıkıntıları kimse yaşamasın diye, açıldığımız günden bu yana 24 saat hizmet vermeye çabalıyor ve bir veteriner kliniğinin hastalarına her daim hizmet vermesi gerektiği yineliyoruz. Kliniğimizden hizmet alamamanızın yanında açıklık getirilmesi gereken ve bizi üzen bir konu daha var. O da sabaha karşı başka bir canı kurtarmak üzere dış hastaya giden nöbetçi hekimimiz yerine, durumunuzun aciliyetine binaen yakındaki diğer veteriner hekimimizi tam 13 dakika sonra kliniğe ulaştırmamız fakat bu sürede sizin çoktan temizlikten sorumlu ve veteriner teknikeri arkadaşlarımıza hakaretler yağdırıp kliniğimizden ayrılmış olmanız. Sonrasında ise bunları çarpıtarak aynı o gün gösterdiğiniz agresiflikle bambaşka şekilde yansıtmanız bambaşka bir konu tabii. Bunların tamamı kamera kayıtlarında mevcut. Velhasıl bunlar bizim üzerinde durduğumuz meseleler değil. Umarız hasta çocuğumuz sağlığına kavuşmuştur ve daha sakin, daha sağlıklı günlerde tekrar görüşebiliriz. Biz 24 saat buradayız, her zamanki gibi.

Ferhat Mamuk – 6 ay Önce

Niye geldin? Onlar da bilmiyor. Hatta şöyle (ve daha da kötüsü), rahatsızlığın tanısı oymuş gibi yapıyorlar. Aynı sosyal medya gibi. Sosyal medyada insanlar, “-mış” gibi, “-miş” gibi yapıyorlar. Aynı bunun gibi. Sosyal medya veterineri burası. Tavsiyem, bir bilene gidin.

Erdi Oğuz – 3 yıl Önce

Kedim Pars Kut Veteriner Kliniği sayesinde mutlu ve huzurlu… Düzenli olarak aşılarını yaptırıyoruz ve daha önce sıkıntı çıkarırken buradan çok memnunuz. Temizliği, ilgili oluşları ve fiyatların makul oluşu benim için son derece olumlu… Gönül rahatlığıyla deneyebilirsiniz…

Doğukan Yaşar – 1 yıl Önce

7/24 servis verdiğini iddia eden (tabelada yazılı) bir veteriner ancak kapalı ve kapıdaki telefon numarasını aradığımda kimse açmıyor.

By farude

Bir yanıt yazın