Acil müdahale edilmesi gereken durumlarda uzman personelimiz ile 7/24 hizmet vermekteyiz. Gayemiz ; modern veteriner hekimliğin tüm olanaklarını ve son teknolojiyi kullanarak, en iyi hekimlik uygulamalarını yapıp, güven çerçevesi doğrultusunda her hastaya ve ziyaretçimize en iyi sağlık hizmetlerini sunarak sektörümüzde öncü olmaktır. Pet’s Shop Veteriner Kliniği olarak amacımız; küçük dostlarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için elimizden gelen tüm desteği, tecrübemizle birleştirerek sunmaktır. Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. Pet’s Shop Veteriner Kliniği Sarıyer civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Pet’s Shop Veteriner kliniği İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Pet’s Shop veteriner kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. Pet’s Shop Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Yeniköy, 105, Nuri Paşa Cd., 34464 Sarıyer/İstanbul

Telefon : +902122626518

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Pet’s Shop Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Pet’s Shop Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Tarkan Kaya – 2 yıl Önce

4 gün önce bahçemde ortaya çıkan küçük 1-1,5 aylık bir kedi yavrusunu 4üncü günün akşamı işten döndüğümde hastalandığını farkederek sabah 7’de pet’s stop veteriner polikliniğine getirdim. Cem Bey hemen ilgilendi ve görür görmez durumunun iyi olmadığını fazla umutlanmamam gerektiğini söyledi ve aynı günün öğle saatleri maalesef bu yavruyu kaybettiiğimizi iletti. Son derece üzgünüm ama Cem Bey’in ilgisi alakası konuyu iletiş şekli ve ilk gördüğünde durumu kavrayıp bilgi vermesi, herşeyden önce insancaydı. Malesef zamanımızda bu özellik her meslekte özlediğimiz ve aradığımız bir değer haline geldi. Bu sebeple ben Pet’s Stop’u ihtiyaç olduğu takdirde tekrar gideceğim bir yer olarak belirledim.

Bahar Çelik – 10 ay Önce

Betül Hanım ve yanındaki diğer genç arkadaş oldukça ilgili ve güleryüzlü idiler. Köpeğimiz zehirlendiği için gece yarısı götürdük. Bundan sonrak köpeğimizle ilgili konularda adresimiz olmasına karar verdik. Varlıkları güven verici.

Muharrem Şeker – 1 yıl Önce

Küçük kızımız Fıstık için uzun yıllardır hizmet verdiler ve hep ilgililerdi. Fakat bir hayvan sever olarak sokakta bulduğumuz kuşu tedavi için götürdüğümde gerçekten ellerine dahi almadan ve bakmadan bizi yabani hayvanlarla ilgili müdürlüğe yönlendirdiler. Ne yazık ki gittiğimiz müdürlükte o saatte tedavi için bir veteriner yoktu ve başka veteriner ararken o güzel yavrucak kucağımızda can verdi.! Malzemelerini olmayabilir, uzmanlıkları olmayabilir … hadi kuşun hatırı yoktu ya biz yaklaşık 10 yıldır müşterilerininde mi hatrı yoktu!! Hadi bizi de geçtik, ya o kuşa can vereninde mi hiç hatrı yoktu! Halen şaşkınım ve halen üzgünüm. Büyük bir şiddetle kınıyorum.

Derin Tekin – 1 yıl Önce

Duygusalliktan ve sosyal bilincten yoksun bir yer. Hasta olan hayvanimin durumunu ogrenmek icin yetkili biriyle 3 telefon ve 3 bucuk saat cabanin sonunda konusabildim. Bu caba sonunda da durumu hakkinda yanlis bilgilendirildim… Oldukca duyarsiz, habersiz ve kotu iletisim uzerine kurulu. Hastanin durumundan ve uygulanacak tedavi yonteminden haber vereceklerini soylemelerine ragmen asla haber vermiyorlar, “selam, kediniz oldu” diye aramak disinda… soru sordugunda dovecekmis gibi tepkiler, surekli azarlanma tadinda tavirlar… Kesinlikle iletisim ve duyarlilik egitimi almalari lazim. Veterinerligin, fiziksel tedavinin yaninda duygu yonetimi tarafinin da oldugunu kavrayamamislar. Bir daha asla kapisindan girmeyi dusunmuyorum, kimseye de tavsiye etmiyorum.

Osman Evre Tolga -5 ay Önce

Hayvan sevdiğiniz için ödeme yaparken cezalandırılmadığınız ender bir klinik. Cem hoca ve Uğur hoca çok ilgili veteriner hekimler. Acil bakım, yoğun bakım hizmetleri de var. 24 saat açık. Acı tatlı her şeyi yaşadık burada. İyi ki varlar… Gözüm kapalı tavsiye ederim.

İlknur Akcan – 4 yıl Önce

Tartışmasız İstanbul’un en iyi veteriner kliniği. Uğur Bey ve Cem Bey’ e gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Onlara özellikle köpeğim Ocean adına teşekkür ediyorum. İyi ki sizi tanımışım…

By farude

Bir yanıt yazın