Kutup Veteriner Kliniği İstanbul Şişli’de hizmet vermektedir. Şişli ise İstanbul’un Avrupa yakasında kalmaktadır. Kutup Veteriner Kliniği kaliteli bakım ve hizmeti önde tutan 7/24 açık Şişli de Veteriner Kliniğidir. Laboratuvar, Ultrason, Radyoloji, Röntgen hizmetleriyle minik patili dostlarımıza kısa zamanda teşhis koyup tedaviye başlama imkanı sağlıyor. Kutup Veteriner Kliniğinden Randevu alabilmek için aşşağıdaki randevu al butonuna tıklayarak veyahutta iletişim numarasını arayarak randevu talebinizi gerçekleştirebilirsiniz RandevualOrg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür Eder Minik Paticikli sevimli dostlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : 19 Mayıs, Opr. Raif Bey Sk. No:15, 34360 Şişli/İstanbul

Telefon : +902122913212

Hizmet Saatlerimiz : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Kutup Veteriner Kliniği Yol Tarifi

Kutup Veteriner Kliniği Hakkında Bölümü

Kutup Veteriner Kliniği

Yorumlar – Şikayetler

Yasemin Karaman – 3 ay Önce

Canım Caş kızımın acil şartlarda müdahale edilip takip edildiği ,7/24 acil durumlarda,yoğun bakım şartları olan,güvenerek danışabileceğiniz,canlarınızı götürebileceğiniz tertemiz klinik. Doktorlarımız sayesinde kızım acil rahatsızlığında tedavi edildi..Teşhis,tedavi,aşı,kısırlaştırma,ameliyat,cerrahi müdahaleler konusunda,acil durumlarda hem danışmanlık hizmeti hem teşhis tedavi konusunda bilgili,profesyonel,güleryüzlü,yardım sever ekipten oluşan Veteriner kliniği..Her zaman şükran ve minnettar hissedeceğim.Telefonda bilgi verilip aşı takiplerimiz yapılıyor..7/24 çalışma şekillerinden ötürü her zaman tercih sebebim olacak..Ulaşım açısından kolay konumdalar.Kutup Vet ailesinden olduk..Uzun süre beraber oluruz inşallah..Minnetle(arada kafanızı şişiriyorum kusura bakmayın)🙏🐶 Canımın doktorları,seviliyorsunuz..Emre bey(ilk olarak size minnettarım),Gökhan bey çok teşekkür ederim.Diğer çalışma arkadaşlarınız dahil👏teşekkürler @kutupvet..Sosyal medyada takip edebilirsiniz..

işletme sahibinin yanıtı : Yasemin Hanım güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz, Sizlere hizmet vermek için her daim burada olmaya devam edeceğiz, Caş ve size sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ömür diliyoruz. Seviliyorsuz😊🐾

Savaş Kul – 3 ay Önce

Çok fazla kedimi götürdüm. Her kedim için başka veterinerlerin net teşhis edemediği bölümler oldu fakat kutup veteriner kliniğinde çalışan personel ve uzman hekimleri anında nokta tespit ile tedavileri başarılı sonuçlandırdılar. Son olarak ise 3 yaşında erkek kedim ciddi bir felç riski ile karşı karşıya kaldı. Bel altı tutmuyordu gece üç te ulaşabileceğimiz tek ve güvendiğimiz klinik olması nedeni ile götürdük ve hızlı müdahale,uzman tespitleri ile özellikle veteriner hekim GÖKHAN YILDIZ nokta tespit yaparak bir haftalık yoğun bakım ve ilaç tedavisi ile oğlumuzu kurtardı şuan gayet sağlıklı ve keyfi yerinde. Tüm klinik bakımlarını ve aşılarını sadece kendilerinde yaptırmaktayız ve güvendiğim tek yer.

işletme sahibinin yanıtı : Öncelikle değerli yorumunuz için çok teşekkür ederiz Savaş bey. Size ve çocuklarınıza sağlıklı günler diliyoruz Kutupvet ailesi olarak her daim hizmetinizdeyiz.💓

Kaan Ateş – 1 ay Önce

Tedavi gören kedimize serum enjekte edilmesi gerekiyordu, serumumuz ve kedimizle gittik. 5 dk’lık işlem için 150 lira paramızı aldılar. Bu insanlar veteriner falan değil soyguncular, sabah gittiğimiz başka bir veteriner 0 lira aldı bizden üstüne enjektör hediye etti. Bu tür insanlara para kaptırmamanızı temenni ediyorum, biz yandık siz yanmayın.

işletme sahibinin yanıtı : Öncelikle değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Kliniğimiz İstanbul Veteriner Hekimler odasının belirlediği Taban fiyat tarifesine uymaktadır. Kliniğimize gece 01:00 saatlerinde gelinmiş olup serum uygulama, ilaç tutturulması ve alınan mamaların bir ücreti olması gayet normal bir durumdur. Teşekkür ederek kliniğinden ayrılıp böyle bir yorum almak ne kadar haklı sizin takdirlerini de bırakıyoruz. İyi günler

Batur Güzey – 3 hafta Önce

Kedimin aşılarını burada tamamladım güler yüzlü ve ilgililer fakat tam tersi şekilde gece götürmem gerektiğinde gece nöbetinde olan genç erkek ve kadın arkadaş bı o kadar itici ilgilendi ve kedimin ilk defa veterinerde gerildigini gördüm.

işletme sahibinin yanıtı : Öncelikle değerli yorumunuz için teşekkür ederiz Batur bey, Kutupvet ekibi olarak sevimli dostlarımız için 7/24 hizmet vermeye devam ediyoruz. Yaşadığımız durum için bize ulaşırsanız daha detaylı bir şekilde görüşmek isteriz.

By farude

Bir yanıt yazın