Peteriner Kliniği İstanbul Şişli’de Hizmet Vermektedir. Peteriner Veteriner Kliniği İstanbul’un Avrupa Yakasında Şişli ve mecidiyeköydeki patili dostlarımızın sağlık hizmetlerini karşılayan özel ücretli bir kliniktir. bu klinikten hizmet alabilmek için öncelikle randevunuzu oluşturmanız lazım randevu talebinizi oluşturabilmek için öncelikle aşşağıdaki randevu al butonunu kullanarak yada aşşağıdaki irtibat telefon numarasıyla iletişime geçerek randevu talebinizi iletip oluşturduktan sonra bu kurumun sağlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için teşekkür eder gönüllü sahip edinmiş olduğunuz minik patili bireylerimiz içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz..

Adres : Ergenekon, Dolapdere Cd. No:223, 34375 Şişli/İstanbul

Telefon : +902122463171

Hizmet Saatleri : 09.00 – 20.00

Peteriner Veteriner Kliniği Yol Tarifi

Peteriner Veteriner Kliniği

Yorumlar – Şikayetler

Sarven Aydoğanlar – 3 ay Önce

Cemaliye hanım ve Adem bey hasta hayvaniniza sizin göstereceğiniz ihtimamdan daha fazlasını göstericeklerinden emin olabilirsiniz.Ayrıca başka veterinerler gibi pahalı ama kendileri için kolay olan teşhis yöntemlerine başvurmaktnasa tecrübeleriyle en kısa zamanda teşhisi koyacaklarından kuşkunuz olmasın.

Gündüz Oraloğlu – 4 ay Önce

Aşılarımızı düzenli oluyoruz. Kedimin mantarını iyileştirdiler. Ne zaman gitsem, mutlaka sıra bekleyenler oluyor. Aslında beklemek de eğlenceli. Pet’inize uygun çeşitli yiyecekler ve aksesuvarlar satılıyor. Personel ilgili. Fiyatlar hiçbir yerde ucuz değil. Sağlık sektöründe çalışanların ortak özelliği şu: “biz zaten biliyoruz! Hasta ve yakınlarının fazla bir şey bilmesine gerek yok.” Lütfen yapılan işlem ya da hastalık hakkında biraz ayrıntı vererek, “müşteri” memnuniyetine önem atfedin. Son ziyaretimde, kalabalıktan dolayı 2 saate yakın bekledim. Bence ikinci bir muayene odası yığılmayı önleyecektir.

Okan Toprak – 4 ay Önce

Merhabalar. Köpeğimde sindirim sorunu vardı. Iyi yorumlar var diye bu kliniği tercih ettim. Ama yanilmişim. Adem diye çalışanı yanlış teşhis koydu ve yanlış iğneler yüzünden daha kötü oldu. Başka bir yere gösterdim. Düzeldi ama çok zaman aldı. Köpeğim çok acı çekti. Bunların veteriner diploma sı gerçek mi aklımda hep bir şüphe var. Bence can dostlarımız için iyi bir araştırma sonucu güvenilir ellere teslim etmek lazım. Dilerim aynı acıları bunlarda çeker.

Özgür Bey – 4 ay Önce

Tahlil yapmadan, yanlış tedavi uygulayan biryer. Bu hayvanınızın sağlığı açısından olumsuz bir durum. Veterinerlik; önce vicdan, sonra tecrübe gerektiren bir iş. Bu vasıflar malesef bu yerde yok. Kesinlikle bu yeri tavsiye etmiyorum.

Aysun Taşpınar – 7 ay Önce

2-3 yıl kadar bu kliniğe gittik. 9-10 yaş civarı dişi cocker sahibiyim. Geçen yaz sonu meme tarafında nohut büyüklüğünde kitle farkettim ve hemen götürdüm.öncelikle maddi sebeplerden ameliyatını ekimde yaptırabildik. İyileşme sürecinde o kitlenin olduğu yerse şişlik görünce 15 günlük antibiyotik tedavimiz ve sonrasındaki aylık kontrollerimizde bunu ilettiğim halde hep tatminsiz açıklamalar yapıldı. Başka şikayetlerle gittiğimiz bir muayene de bu kitlenin ilk fark ettiğim kitle olduğu ve ameliyat sırasında alınmamış olabileceğini söyledim. Cemaliye hanım kabul etmedi. Köpeğim bu ameliyat sonrası ciddi tramva yasadı ve önlüklü birini görünce bike korkuyor. Üstelijk kanser. Teşhis doğru ama tedavi baştan aşağı yanlışmış. Sonrasında 3 farklı ve alanında çok iyi hekimlere danıştım. Ameliyat sürecinin cok yanlış olduğunu ve o kitlenin hiç alınmamış olduğunu öğrendim. Beklediğim neydi bilmiyorum. Belki içten bir özür, belki hatasını kabul etmesi. İhmal, unutkanlık her ne ise adı bildiğiniz önemsemek.üstelik bu o kadar ciddi değil lokal anestezi ile alırız dedi. Bu hayvanın yasadığı tramvayı önemsememek durumu ve gün geçtikçe büyüyen kitlesinin ihmal sonucu onu ikinci bir operasyona sokması hali bende güven kaybının zirvesine ulaştı. Köpeğim kanser, kalp yetmezliği var, böbrek ve saftak kesesi sorunlu ayrıca kemik erimesine bağlı kireçlenme var. Bu prıblemlerin hepsi ameliyat sonrası ortaya cıktı. Ve bugün bu köpek 2.ameliyatını oldu. Cemaliye hanımın ihmali yüzünden bu şartlardaki bir köpek 8 ay içinde 2.kez anestezi alarak büyük riske girdi. Çok şükür şimdilik iyi gibi. Bu geceyi atlatması mühim tabi. Bu yorumu yazmayı uzun zamandır düşünüyordum. Ve hatta kendisiyle birebir yüzleşmeyi de istiyordum. Ama eni sonu hepsi aldıkları paraya bakıyorlar. Su an yasadığımız durumu değiştirmeyeceğeni anlayınca vazgectim, en azından buraya gitmek isteyenler olursa böyle bir seyin yasandığını da bilsinler istedim. Yorumlarda çok iyi insan oldukları yazılmış. Bu mümkün, diyecek bir sözüm yok buna. Ama hata yaptıgını kabul eden ve telafi etmek isteyen insan çok daha iyi bir insandır.

By farude

Bir yanıt yazın