Petite Veteriner Kliniği İstanbul şişli’de hizmet vermekte olan bir klinik bu klinik aynı şekilde’de İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan bir yerdir. Bu klinikle ilgili bu makalemizde sizlere yorumları, şikayetleri, adresi, telefon numarası, ve vermiş olduğu hizmet saatlerini varsa ise email adresini derleyecez bu makalemizde eğer sizde bu klinikten hizmet aldıysanız ve bu hizmetin detaylarını yorum yaz kısmında belirterek kliniğe gidecekler için ve bu klinik için sağlıklı olucağına inanmaktayız. Petite Veteriner Kliniğinden Randevu almak için ise aşşağıdaki randevu al butonunu tıklayarak yada iletişim numarasıyla irtibata geçerek randevu talebinizi halledebilirsiniz. RandevualOrg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür Eder Beslemiş Olduğunuz Patili Dostlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : 19 Mayıs, Mehmetçik Cd. No:108, 34360 Şişli/İstanbul

Telefon : +902123479729

Hizmet Saatleri : 11.00 – 17.00

Petite Veteriner Kliniği Yol Tarifi

Petite Veteriner Kliniği

Yorumlar – Şikayetler

Cem Çelik – 4 ay Önce

Çok naif,İyi niyetli insanlar olan bir klinik. İşlerinin ehliler ve benim aradığım en büyük özellik ; öncelikli amaçları hayvan sevgisi ve yardımseverlikleri. Bu meslek gerçekten tamamen maddi kazanç sağlamak üzerine kurulamaz. O yüzden petite veteriner kliniği ailemiz gibi,ilgili ve anlayışlılar.

Merve Öztürk – 7 ay Önce

Bugün 4 haftalık bebeğimin hastalanması sonucu tanıştığım veteriner kliniği , herşeyden önce miniginize kendi bebekleri gibi davranıyor ve ilgileniyorlar. Para avcılığı için değil gerçekten bir can olduğunu bilerek davranmaları ve fiyatlarının makul olması mükemmel, sizi bir o kadar ılgili ve sorularınıza sıkılmadan cevap veren profosyonel bir ekip bekliyor çocuklarınızı korkmadan emanet edebilirsiniz .

Eylül Köksümer – 11 ay Önce

Fiyatları uygun fakat ancak kısırlaştırma, rutin kontrol gibi konular için tercih edilebilir. Hayvanınız yaşlıysa, böbrek yetmezliği gibi ciddi bir sorun ihtimali varsa asla tavsiye etmiyorum ve yanlış tanıdan, eksik muayneden dolayı boşuna büyük bir korku yaşadığımı belirtmek istiyorum. Corona dönemi olduğu için, eski semtimdeki 16 senelik veterinemize gidemeyerek, buraya geldim. Sonuç olarak Sdma testini ”Laboratuvarımızda yok” diyerek yapmadılar ve sadece üre değeri yüksek olan kedime ”Böbrek yetmezliği var.” dediler. Hemen kendi veterinerimize gittim elbette, o ilk iş ultrason çekti ve böbrek yetmezliği olmadığı, idrar kesesinde taş olduğunu ve ürenin bundan yükseldiğini anlattı, hemen tedavisine başladık. Böbrek yetmezliğinde Sdma değeri ve ultrasona bakmadan tanı koyan yerlere güvenmiyorum, bu çok önemli ve hayati bir konu. Onun dışında kolay ve olağan durumlar için gidilebilir.

Burcu Akyüz – 1 yıl Önce

Yaklaşık 4 yıldır kedim İdil hanım ve özgür Bey’e emanet onları tanıdığım için çok şanslıyım hayvansever yardımsever maddi kaygıları hep 2.planda olan muhteşem insanlar kendisine güvenilir iyimser başarılı hekim arayanlar hiç tereddut etmesin iyiki onları tanıdım muhhhtesem insanlar iyiki tanidim❤️😻

Aygül Karzan – 2 yıl Önce

ilk aylarından itibaren evdeki kedilerim ile Özgür Bey ve İdil Hanım ilgileniyorlar. Ayrıca sokak da ki baktığım canlar içinde her zaman ellerinden gelen tüm imkanlar ile yardımcı oluyorlar. Hayvanları ne kadar sevdiklerini girişte Sizi karşılayan tarçın ikizler, asalet, yumoş (bunlar benim kendimce taktığım isimler) Jumbo kız dan zaten anlıyorsunuz. onları görüp sevmek ve içerdeki pozitif enerji için bile uğrar oluyorsunuz. Tanıdıgım için memnun olduğum klinik ve hekimler teşekkür ediyorum.

By farude

Bir yanıt yazın