Şişli’deki muayenehanesinde 25 yıldır, sevgili dostlarımıza hizmet vermektedir. Bilgili, ilgili ve sevecen davranışları ile tüm pet dostlarının önde gelen hekimi olarak adını duyurmayı başarmıştır.Yüksek donanımlı muayenehanesinde, herbiri alanında uzman ekip arkadaşları ile haftanın 6 günü hizmet vermektedir. Randevu almak için aşşağıdaki randevu al butonuna tıklayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz RandevualOrg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik patilli dostlarımız için SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Merkez, Koca Mansur Sk. No:25/1, 34381 Şişli/İstanbul

Telefon : +902122412624

Hizmet Saatleri : 10.30 – 20.00

Şişli Veteriner Kliniği Yol Tarifi

Şişli Veterinerlik Kliniği Hakkında

Şişli Veteriner Kliniği

Yorumlar – Şikayetler

Onur İşbilir – 2 ay Önce

Sahibi Aynur hanim,son derece bilgili,ilgili, bazi vet.lerin tersine herseyi ben bilirim havasında olmayan, teşhis ve tedavisi cok kuvvetli biri. 2 kedimizi fib ten , arka bacakları tutmayan ameliyat olması gerekir diyenler in tersine raşitizm geçiriyor dediği kedimizi 15 günde duvarlara tırmanır hale getiren birisi.

Burak Cesur – 1 ay Önce

Kedimizin kısırlaştırma ameliyatı için buraya başvurduk. Yasemin hanım telefon da ve yüzyüze çok güzel yardımcı oldu. Ameliyat öncesi ve sonrası bilgilendirmeleri çok açıklayıcıydı. Söylediği her şey aynı şekilde yaşandı. Kedimiz şuan gayet mutlu ve sağlıklı. Teşekkürler Şişli Veteriner Kliniği. İyi çalışmalar.

Manolya Şensoy – 6 ay Önce

Aynur hanımmıdır kimdir bilmiyorum ama her gittiğimde kötü bakışlar ve hayvanıma karşı olan sevgisizce yaklaşım hiç hoş değil en son kedim traş aşı sonrası çok kötü şekilde kaşıntı oldu arıyorum söluyorum hala bir gun daha takıp edelım neyi ediyoruz kedi zaten 1 gun uyumamış kaşıntıdan başka bi veterinere götürdüm cok güzel ilgilendiler rezalet yer sakın buraya gitmeyin

Eren Sarıgil – 1 yıl Önce

Sokakta bulduğum yavru kediye çekilen bi röntgen sonucunda “karnı su dolu fiptir bu ölür zaten tedaviye istersen başla ama…” demişlerdi. Başka veterinerde sonuçlarımız tertemiz çıktı. Kedim şu an 1 yaşına girecek ama o günün travmasını unutmuyorum. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

By farude

Bir yanıt yazın