Lea Tarabya Veteriner Kliniği olarak amacımız; küçük dostlarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için elimizden gelen tüm desteği, tecrübemizle birleştirerek sunmaktır. Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. Lae Veteriner Kliniği Sarıyer civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Sarıyer Veteriner kliniği İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Lea veteriner kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. Lea Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Tarabya, Ordulular Sk. No:1/1, 34457 Sarıyer/İstanbul

Telefon : 0212 299 00 33

Hizmet Saatleri : 09.00 – 21.00

Lea Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Lea Veteriner Kliniği Tarabya

Yorumları – Şikayetleri

Kardelen Köse – 1 ay Önce

esi ile birlikte calisan cok tatli bir doktor. her detayinizla ilgi alakalilar en onemlisi para icin degil cocuklarinizla kendi cocuklari gibi ilgileniyorlar. <3 <3 <3Beğen

Aysegül Atabey Erdoğan – 2 ay Önce

Yaralı bir güvercin bulup getirdik. Kuşlardan anlamıyorum dedi. Olabilir, alanı değildir, dürüstçe söylenmesi güzel fakat hiç olmazsa bir bakıp kalp masajı mı gerekli, yarası mı var, kanadı mı kırık bakmasını beklerdim. Bulduğumuzda canlıyken, bir yerlere ulaştıralım derken öldü hayvan. Bilgi olmasa da biraz ilgi beklerdik.

Barışcan Karaosmanoğlu – 4 ay Önce

Son derece özenli ve ilgili bir klinik. Bayram sonu akşam geç saatte kapılarını çaldık. Çok sağolsunlar hemen yetiştiler ve iki köpeğimizle de ilgilendiler. Cok teşekkür ederiz.

Eda Buyun – 5 ay Önce

Tertemiz, titiz ve ozenli bir klinik, kedimi ameliyat sonrası pansiyona bırakmıştım. Döndüğümde mutlu ve sağlıklı olarak buldum. Hekim bey de inanılmaz ilgili ve güler yüzlü 👍

Hasan Çetinkaya – 1 yıl Önce

Çok kaliteli , çok ilgili bir yer. Güvenle ailenizin bir parçası olan hayvanlarınızı teslim edebilirsiniz. Önce sağlık diyen bir işletme. Bu zamanda bu kadar samimi ve işini bilen bir ekip bulmak çok zor. Kesinlikle tavsiye ederim. 🙂

Şükran Doğan – 1 yıl Önce

gerçekten kalitenin adresi lea veteriner çok ilgililer gittiğinizde pişman olmayacaksınız. Ayrıca tecrübeli doktor Ahmet beye ilgisi için çok teşekkür ederim.

Murat Turan – 1 yıl Önce

Evinizin aile dostu hayvanlarınızı güvenle işinde uzman ve profesyonelce işini yapan Doktor Ahmet beye teslim edebilirsiniz.

By farude

Bir yanıt yazın