İstanbul Sarıyerde hizmet vermekte olan pati palace veteriner kliniği minik patili dostlarımız için özel hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. bu klinik istanbul’un avrupa yakası’nda hizmet vermektedir. bu klinikten hizmet alabilmek için aşşağıdaki Randevu al butonuna tıklayarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Pati Palace  Veteriner Kliniği olarak;

Verilen hizmetler.

  • Yeniköy Pet Kuaför
  • Yeniköy Veteriner
  • Yeniköy 24 Saat Açık Veteriner
  • Yeniköy  Veteriner Röntgen

konularında hızlı ve yerinde çözümler sunmaktadır.

Veteriner hizmetleriyle, uzman kadrosuyla ve kaliteli hizmet anlayışıyla Yeniköy bölgesinde hizmet vermektedir. Uzman kadromuz ile tanışmak için yapmanız gereken sadece bizi aramak. Firmamız yılların verdiği özgüven ve sektör gücüyle yıllardan bu yana veteriner sektöründe hizmet vermektedir. RandevualOrg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder minik patili dostlarımız içinde Sağlıklı Günler dileriz.

Adres : Yeniköy, Salihağa Sk. No: 24, 34277 Sarıyer/İstanbul

Telefon : +902122230515

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

PATİ PALACE VETERİNER KLİNİĞİ

YORUMLARI – ŞİKAYETLERİ

Beytullah Erol – 4 ay Önce

Sokaktan yeni sahiplendiğim kedimi götürdüm, çok temiz bir klinik gerekli muayenesini yaptılar Mehmet Beye ve Vedat Beye ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Sude Nur Torna – 1 ay Önce

Sokaktan yeni sahiplendiğim kedimi götürdüm, çok temiz bir klinik gerekli muayenesini yaptılar Mehmet Beye ve Vedat Beye ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Tuğba Turna – 1 ay Önce

Kızımı götürdüm,klinikteki tüm hekimler çok ilgili,Özellikle Gökçe Hanım’a yardımlarından ve güleryüzünden dolayı çok teşekkür ederim.İşlerini Ticaret olarak yapmıyorlar her konuda oldukça yardımcı oldular,hasta sahibine de sağduyu ile yaklaşıyorlar ,çok memnunum 🙏

Ebra Temur – 4 ay Önce

Bir gece köpeğime acil müdahale gerektiği zaman ilk defa denemiştik, keşke denemeseydik. Ben muayene odasından çıktığımda ellerini ağzını sargı beziyle bağlayıp tedavi etmeye çalışan, sürekli gerekli olmayan tedaviler yapmak istediğini söyleyen, ben dışarda üzüntüyle beklerken yanıma gelip rahat rahat sigara içebilen bir kadro. Meslek etik ve ahlakına uygun olmayan hareketler sergileyen, whatsapp’ten defalarca yazmama rağmen cevap vermeyen, tedaviyi yarıda bırakan bir veteriner hekimden bahsediyoruz. Bu arada 1 yaşında golden retriever cinsi oğlum var. Ve bu çirkin şeyler yaşanırken hala benden para almaya çalışmak da çok bayağıydı. Hayvanının sağlığını düşünen kapısından bile geçmez. Ben öyle yapıyorum. Mesajlarımı görmek isteyenle paylaşabilirim.

işletme sahibinin yanıtı : Öncelikle merhabalar Ebra hanım açıkçası bahsettikleriniz karşısında bizde şok olduk öncelikle şunu belirtmek isteriz ki köpeğinizin elini ayağını bağlamak gibi birşeyi teklif dahi etmedik ağzını bağlama konusunda hemfikiriz köpeğiniz hırçın ve kendinizin daha sonra yardıma çağırdığınız arkadaşınız dahi çocuğunuzu zapt edemezken bizim müdahale edebilmemiz için ağzını bağlama durumuna bu kadar şok olmanızı algılamış değiliz. Bir diğer şaşırdığımız konu bizde olduğunuz süre boyunca ve ertesi günü bizim wp hattımızdan sürekli mesajlarınıza cevap aldınız lütfen paylaşın hatta bizde paylasabiliriz Siz tedavimizi uygulamamıza müsade etmediğiniz gibi birde bizi suçlayıcı mesajları attiginizdan dolayı tekrar tekrar aynı lafları yenilemekten olayı tartışmaya çevirmekten yana olmadığımız için cevap vermedik. çocuğunuza yapabileceğimiz tüm müdahaleleri size aktardık fakat sunduğumuz hiçbir tedaviyi uygulamamıza müsade etmediniz. Acil durumda her veteriner hekim ağızlık yada ağız bağlama durumunu yapar çünkü önceliğimiz konfor değil sağlıktır. Sürekli hekim olmadığınızı ancak araştırma yaparak çok iyi bildiğinizi söylüyorsunuz kendinize bu kadar güveniyorsanız müdahaleyi de siz yapabilirdiniz. Sonuç olarak çocuğunuz sağlığına kavuştuysa bunun hangi klinikte olduğunun bizim için çok önemi yoktur şaşırtan bir yorum olmadı çünkü yıllardır gittiğiniz veteriner hekim meslektaşımızı da bizlere kötülemeye çalıştıktan sonra bize 1 yıldız verdikten dakikalar sonra kendisine 5 yıldız vermenizde ne kadar tutarsınız olduğunuzu gösteriyor ve olayı oldukça açıklıyor sanırım sağlıklı günler diliyoruz..🙏🏽

Deniz Teber – 2 ay Önce

3 aylık yavru köpeğimiz Tarçın’la çok güzel ilgilendiler, ücret konusunda da çok yardımcı oldular. Bu işi sadece para kazanmak için değil içlerinden geldikleri için severek ve canlılarımızı önemseyerek yapıyorlar. Hekimlerimize karşı güvenimiz sonsuz. İlgilerinden dolayı Vedat Bey’e ve Mehmet Bey’e çok teşekkür ederiz, güler yüzünden dolayı da Gökçe Hanım’a çok teşekkür ederiz.

By farude

Bir yanıt yazın