Maltepe Kadın Doğum Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma Sistemi ile ilgili Sizlere Detaylı Bilgileri Bir Araya Toplayıp Sayfamızda Paylaşacağız.Maltepe Kadın Doğum Üniversitesi Hastanesi Doktorları ve Anlaşmalı Olarak Çalışmış Olduğu Kurumları Sizler için Tek Bir Sayfaya Paylaşacağız.Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir.Çünkü Bu Bilgiler Sürekli Güncellendiği için Değişmiş Olabilmesi Olanağı yüksek.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz…

Adres: Bağlarbaşı, Sakızağacı Sk. No:3, 34844 Maltepe/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: 444 0 620

Maltepe Kadın Doğum Üniversitesi Hastanesi Yol Haritası

MALTEPE KADIN DOĞUM ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ TANITIM FİLMİ

MALTEPE KADIN DOĞUM ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Nesrin Mel – bir ay önce
Sakın diyorum. Buraya gitmeden evvel 1 değil 10 defa düşünün. Emin olun sıradan gördüğünüz herhangi bir devlet hastanesi bile daha eksiğini değil daha fazlasını sunacaktır. Babamın ağrılarına çare bulmak amacıyla doktor Hüsnü Süslü’ye gittik bin pişmanız. Hem zahmet çekip hastanızı sürüklemek, soru sorunca azarlanmak, üzerine para vermek hem de yanlış tedavi almak istiyorsanız buyrun. Doktorun tıp eğitimini aldığı okul olarak Cerrahpaşa tıp fakültesi gözüküyordu ona aldandım zaten meğer o bile yalanmış. Pes diyorum. Görünen o ki, Sağlık sektöründe müşteri avcılığı hızla devam etmekte. .. Babamın parkinson hastalığı olduğunu bile bile 1 ilaç yazdı prospektüsünü bir okuduk ki Parkinson’ da KESİNLİKLE KULLANILMAMASI GEREKEN bir ilaçmış. Hastane başhekimliği de para iade talebimize dönüş dahi yapmadı. Haram olsun başka sözüm yok.

aslı ayfer Tirtom – 3 hafta önce YENİ
Bu tek yıldızı hastenin iletişimi olmadığı verdim. Aradığınız zaman Dr a ulaşmak imkansız. Psikiyatri Dr. Burcu hn super bir Dr. Ama sekreteri çok ilgisiz ve vasat. Hasta yakını iletişimi ve empatisi yok. Para ödediğiniz hastanede bu davranış yalnis. Hastamızın ücretli yatisi olduğu halde ukala konuşmalar yapan bir sekreter. Hastane içi koordinasyon sıfır. Hastanenin saha vasıflı personel çalıştırmasini tavsiye ederim. Ama tüm doktorları çok iyi.

Volkan Kamiloglu – 2 ay önce
Gerek doktorlar gerekse çalışan personelin bilgi, yaklaşım ve gösterdikleri ilgiden çok memnun kaldık. Ayrıca hastane donanımı oldukça iyi. İçerisi ferah, hastaları düşünerek birçok ince güzel detay eklenmiş.

İrka Bilişim – 8 ay önce
Ameliyatta olan hastanız için hatrı sayılır bir ödeme yapmanız şart. Ancak hemen ileteyim sorun bu değil. Şifa için ödenir. Sorun olan ise hastanıza gelen kan bagiscilarina PCR testini 600 lira denmesi. Kanı bulduğumuza sevinirken bu bagisci da bize 600 versin diye talepte bulunması bizce insanlık suçu. Üzerimizde böyle bir para olmadığı söylenince bizi süprüntü ile ücretsiz teste aldılar. Ama komedi burada bitmiyor tabi.
Bizim hasta ameliyatını oldu 24 saat yoğun bakımdan çıktı ve hatta taburcu olması muhtemel ama bizim covid olup olmadığımız henüz çıkmadı. Yani ameliyatta lazım olsa test sonucunu beklemeden alacaklar.
Para vermezsen böyle olur mu demek istediler, ya zaten kan lazım değildi 600 vereydiniz iyiydi mi demek istediler anlamadım ama az biraz Allah korkusu olmalı insanda
Bu bir yıldız sadece deneyimli doktorlarına.

Koray Tuğberk GÜBÜR – 6 ay önce
Covid nedeni Ile hastaneye eldiven giyerek geliyoruz. Doktorlarin hosuna gitmiyor diye cikarttiriyorlar, mantikli ve hosgorulu bi anlayista degiller. Bir yildiz personelin nezaketinedir.

Ayca polat – 8 ay önce
Cumartesi yaptırdığımız covid testi icin 400 almaları yetmiyormuş gibi bugün pazartesi ve hala sonuç çıkmadı. Devlet hastanesine gitmeme sebebimiz acil sonucu ogrenmekti ama maalesef hala sonuç ortada yok

Sinan YAKUT – 9 ay önce
Çok zor günlerde yanımızda olan bu hastanede.

  1. Fiyatlar gayet iyi
  2. Kadin dogum ekibi (prof.aygen çelik ve ekibi) güvenilir ve profesyonel
  3. Çocuk doktorumuz doc.tugba erener ercan ilgili ve bilgili
  4. Hastanede 7/24 ilgili bulabilirsiniz asistanlar doktorunuza her an ulaşabilir. Gece 3 te bile gitseniz doğum yaptıracak doktor hazır…
  5. Zor günleri atlatmamizda hep yanımızda oldular…. sağolsunlar başarılar dileriz.

Celal Kacamakli – 10 ay önce
Eşimin ateş sorunu için gittiğimiz hastanede 400 TL gibi bir ücret talep ettiler. Doktorun teşhis bile koymadığı hastalığı kronik olarak değerlendirdiler ve (doğru bile olsa ne fark ediyorsa) 200 liralık muayene ücreti 400 lira oluverdi. Kesinlikle soyguncular, uzak durunuz.

By farude

Bir yanıt yazın