Marmara Üniversitesi Göztepe Yerleşkesi

marmara üniversitesi göztepe yerleşkesi nerede,marmara üniversitesi göztepe yerleşkesi adres,marmara üniversitesi göztepe yerleşkesi ulaşım,marmara üniversitesi göztepe yerleşkesi durağı,marmara üniversitesi göztepe yerleşkesi harita,marmara üniversitesi göztepe yerleşkesi yurtları,marmara üniversitesi göztepe yerleşkesi nasıl gidilir
marmara üniversitesi göztepe yerleşkesi fotoğraflar,marmara üniversitesi göztepe yerleşkesi bölümleri,marmara üniversitesi göztepe yerleşkesi atatürk eğitim fakültesi

Bulunduğu yer: Marmara Üniversitesi

Adres: Eğitim, Fahrettin Kerim Gökay Cd., 34722 Kadıköy/İstanbul

Saatler: Açık ⋅ Kapanış saati: 17:00

Telefon: (0216) 777 00 00

Marmara Üniversitesi Göztepe Yerleşkesi Yol Tarifi

Marmara Üniversitesi Göztepe Yerleşkesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Mehmet Taygar – 2 ay önce
Issız bir yer

Tarık Akcan – bir ay önce
Sınav var araç ile içeri geçiyoruz ve bir düzensizlik.

Aysenur Kurt – 2 ay önce
Ah be özledim!Gençliğimi,okul yıllarını…

Hatich ArtStudio – 6 ay önce
oldukça huzurlu yürüme alanlarının olduğu,çimenlerinin de oturup dinlenmeye müsait olduğu yerdir. formasyon eğitimi de burada tamamladım iyiki. kampüsün geneli şehrin tozundan uzakmış gibi duruyor bence.

Şinasi DUR – 3 hafta önce YENİ
Güzel bir eğitim kampüsü..

alp er – 8 ay önce
Şehir merkezinde olan kampüs yeniden yapilan derslikler ile modernleşme yolunda ilerliyor.

Hakan Yılmaz – 2 hafta önce YENİ
Çok güzel bir kampüs

Baykal Din – bir hafta önce YENİ
Oldukça güzel yerleşke

Eray Çon – bir yıl önce
Eski konum yenilemesi lazım millet aya çıkıyor maps uyuyor

Yavuz Selim Özen – bir yıl önce
Konum Ana giriş kapısına ulaştırmıyor.

Mehmet Guzel – 10 ay önce
Merhaba başarılarınızın devamını diliyorum saygilarimla

Meryem Abalı – 4 yıl önce
Ulaşım yönünden çok iyi bir yerde. Zaten Mü Göztepe Yerleşkesi durağında inilmesi gerektiğini söylemeye gerek bile yok :v Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne bir durak uzaklıkta.Kadıköy İskelesi’ne otobüsle -trafik yoksa- 15 dakikada ulaşırsınız.
Derslerine gelince; kolay diyen yalan söylüyordur; yok öyle yağma 😛 😂
Bazen bys’de sınav tarihleri geç açıklanıyor, ya da eğitim fakültesinde gösterilen sınav tarihiyle fen edebiyat fakültesindeki aynı sınav uyuşmayabilir. Bunu iyi takip etmek gerek.
Bazı hocalar final gelene kadar vize notlarını açıklamıyor; hatta büt zamanına yakın final notlarını açıklamayanlar bile vardı. Nolur nolmaz diye siz büte de girin dicem; ama bütler bu sene kalktı zaten 😢
Yemekhanesine gelince. Yemekler güzel ve tıka basa doyarsınız. Yemek fiyatları ucuz olmakla beraber -2.25 tl oldu- giderek artıyor ( bir yıl önce 1.25 tl’ydi)
En ilginç tarafı da okulun içinde kediler dolaşıyor; hatta bazen sıralara, kantindeki sandalyelere ve koltuklara bile oturuyor keratalar 😂
Haaa, unutmadan. Sosyal tesisi kendi öğrencilerine bile çok pahalı (günlük 90 tl) Ben yarım saat girişte oturmak istemiştim; orada kalmadığım için adam oturmama bile izin vermemişti 😤 Gerisini siz düşünün valizle girebilirsiniz; ancak okulun içinde ya da bahçesinde bir yere valizinizi hiç kimseye ya da hiçbir yere emanet bırakamazsınız.

Sarıyerli Caner – 2 yıl önce
Bir veli olarak ilk defa mezuniyet için içeri ilk defa girdim.güzel bir yerleşke uzaktan gördüğüm kadarıyla hocalardan talebelerine kadar tebessüm içindeler.

Altan Acar – bir yıl önce
Konum ve ulaşım açısından çok iyi ama kampüs inanılmaz kalabalık. Her yer bina, her şey çok sıkış tıkış. Yeşillik zaten azıcık, olan yerlere de hala bina yapılıyor.

Fatih ŞAHİN – 2 yıl önce
Ulaşım sıkıntısı olmayan, giriş-çıkış kontrollerinin olması, kampüs içindeki yeterli kafeler yeşile doymuş bir yer yerleşke.

Cellal Çelik – bir yıl önce
Istanbul için ön planda olan marmara uni- bu marmaraaa! abim burda mezun oldu bende keşfettim vee anlatıldığı kadar da varmış.. gerçekten de muazzam

Instgrm cellal.clk

Ahmet Gündoğdu – bir yıl önce
Çok sakin temiz, yeşil kampüs

Ebrar Karabulut – 4 yıl önce
Eski bir kampüs

Related Posts

Bir cevap yazın