Mecidiyeköy Veteriner Kliniği İstanbul Şişlide Hizmet vermekte olan bir veteriner kliniğidir. Bu veteriner kliniği aynı şekilde istanbul’un avrupa yakasında hizmet vermektedir. Mecidiyeköy’deki ve civar semtdeki minik patili dostlarımıza hizmet vermekte olan mecidiyeköy veteriner kliniğinden hizmet almak için öncelikle bu klinikten randevu almanız gerekmektedir. Mecidiyeköy Veteriner Kliniğinden eğer hizmet aldıysanız bunu yorum kısmında belirterek bu klinik hakkında ziyaretçilerimizi daha çok aydınlatabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyaret ettiğiiiniz için teşekkür eder SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Mecidiyeköy, Zertop Sk. No:12/B, 34387 Şişli/İstanbul

Telefon : +902122116945

Hizmet Saatleri : 09.30 – 19.30

Mecidiyeköy Veteriner Kliniği Yol Tarifi

Mecidiyeköy Veteriner Kliniği

Yorumlar – Şikayetler

Gürkan Aydın – 2 ay Önce

Kedimin deri problemi yüzünden kaç klinik gezdim hatırlamıyorum. Uzun süre yanlış uygulanan tedaviler yüzünden hem çok para harcamıştım hem de bir türlü sonuçlandıramamıştım. Tekrar kötü bir tecrübe yaşama ihtimalinin stresi içindeydim. Bunaltıcı sorularıma sonsuz bir sabır ve anlayışla cevap verip tedavinin her safhasını bana anlattığı için Lale Hocama ayrıca teşekkür ederim. Bilgisi ve tecrübesi ile güven veriyor. Can dostlarınızı hiç çekinmeden götürebileceğiniz bir klinik. Lale Hocama ve ekibine teşekkürler.

Tuğçe Öztemel – 1 yıl Önce

Kedilerimin doğumundan, kısırlaştırılmasına, aşısından her türlü hastalığına kadar ilgiyle, özenle, kaliteli ilaç ve profesyonelliğine, samimiyetine güvendiğimiz tek yer. Hiç bir zaman gözünüz arkada kalmaz, kendi evlatları gibi ilgi gösterilir, doğru tedavi uygulandığından emin olursunuz. Sadece kendi yavrularımız için değil sokak hayvanları için de bir melek.

Beyza Bayat – 1 yıl Önce

kedimiz icin devam ettiğimiz veterinerimizken, dışparazit asisi sonrasi kedimizde ve evimizde pire problemi oldu. başka bir veterinerde aşı yaptırırken daha önce burada yapılan aşıların maliyeti ve etkisi düşük asilar olduğunu öğrendik. kısaca bu şekilde özetleyebiliriz. belki ev kedisi olduğu için bu şekilde davranilmis olabilir. fakat aşılar hakkında bilgilendirme yapmaları gerekirdi.

Ezgi Bakır – 1 yıl Önce

Kedimin ishali için bi çözüm ararken güzel yorumlara kanıp kendisine denk geldik. İlgileri çok güzel yalan değil ancak öğrenci olduğumu belirtmeme rağmen benden aradığımda 250 tl dediği teste gastro mamayla birlikte 500 tl aldı reddebileceğim halde değildim. Sonra koyduğu tanıya göre 300 tllik probiyotik verdi. Kedimin ishalinin hiçbir etkisi olmadı. Kesin tanı koyulmadı. Paranızı kaptırmak istemiyorsanız önünden bile geçmeyin.

Burak Altınay – 1 yıl Önce

6 yaşındaki kedim 6 yaşına kadar sağsalim gelebildiyse sayın veteriner hekim Lale hanıma borçluyuz bunu. Çok badireler atlattık ve her birinde doğru ve zamanında teşhisle sorunu ilerlemeden ortadan kaldırdı sağolsun. Eğer ki ömür dostunuzun sağlığı hep kontrol altında olsun hep doğru sonuç için ilerlensin ve gözünüz asla arkada kalmasın istiyorsanız kesinlikle tavsiyemdir.

By farude

Bir yanıt yazın