Petcorner Veteriner Kliniği ile ilgili bu makalemizi okumaya RandevualOrg’a hoşgeldiniz Bu makalemizde Petcorner Veterineriner Kliniği ile ilgili yazacaz bu makalemizi Petcorner Veteriner Kliniği İstanbul Şişlide Hizmet vermekte olan bir veteriner kliniğidir. İstanbul Şişli İstanbul’un Avrupa yakasında kalmaktadır. Petcorner veteriner kliniği ile ilgili hizmet aldıysanız sizlerde yorum yaz kısmından aldığınız hizmeti alarak diğer ziyaretçilerimiz için iyi bir bilgilendirme notu bırakmış olursunuz. RandevualOrg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder minik patili dostlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Fulya, Ortaklar Cd. No:45/B, 34394 Şişli/İstanbul

Telefon : +902123560256

Hizmet Saatleri : 10.00 – 19.00

Petcorner Veteriner Polikliniği Yol Tarifi

Percorner Veteriner Kliniği

Yorumlar – Şikayetler

Evrim Bakas – 8 ay Önce

Saglikli anne kediye ve saglikli yavrulara sirf para icin kurtaj teklif etmis veteriner klinigi. Hayvan sevmeyen kurum. Yazik gunah!!! Sirf para ugruna hayati tehlikesi olmayan bir canliya kurtaji teklif ettiniz! Ve bu sizin kacinci vukuatiniz. Kucukken her veterinerin hayvanlari sevdigini dusunurdum yanildigimi gormenin uzuntusu icindeyim.

İşletme sahibinin yanıtı : Merhaba, sanırım yanlış bir anlaşılma söz konusu. Kliniğimiz tarafından anne ve yavrularının sağlığı, yavruların embriyolojik yaşı, hasta yakınının maddi ve manevi durumu ile ilgili olumsuz bir durum söz konusu olmadığı sürece küretaj işlemi yapılmamaktadır. Eğer yavruların sağlık durumunda herhangi bir sorun yoksa ve embriyolojik olarak operasyonun yapılması gereken süreyi geçtiyse, hasta yakınının talebi olsa dahi küretaj işlemi yapmamaktayız. Herhangi bir hasta yakını ile aramızda böyle bir diyaloğun geçmemesi nedeniyle belki de farklı bir kliniğe yazacağınız yorumu bize yazdığınızı düşünmekteyiz. Yine de tarafımızca yanlış anlaşılmaya mahal verecek bir durum yaşandıysa özür dileriz. Sağlıklı günler.

Alp Hazar Büyükçulhacı – 1 yıl Önce

Hayvan sevmeyen veteriner merkezidir. Aylardir hasta yatan sokagimizin kedisi için yardımlarını istedik. Yardım da, kapılarının önüne kadar getirdiğimiz kediyi, huzursuzlandığı için içeri alabilmek adına bir destekti. Ücret meselesi falan değil, biz getirdik biz ödeyeceğiz diye belirtmemize rağmen, “belediyeye aldırın” dediler. Yazık. (Not; kendileriyle aynı sokaktayız. Kedi de bu sokağın kedisi.)

İşletme sahibinin yanıtı : Yaşadığınız kötü deneyim için üzgünüz. Polikliniğimize getireceğiniz her canlı için sonsuz sevgi ve veteriner hekimi bilinci ile hizmet vermeye gayret ediyoruz. Fakat sokak dostlarımızın yakalanması ile ilgili maalesef hem ekipmanların yetersizliği, hem de onların güvenliği açısından hizmet vermemekteyiz. Sokakta yaşayan kedilerin kendisini tanıyan, bilen ve güvendiği kişiler aracılığı ile yakalanılıp getirilmesinin daha sağlıklı olduğunu geçmiş deneyimlerimizden bilmekteyiz. Size belediye ile yakalamınız gerektiğini kedinin size kendini yakalatmaması sonucunda bir çözüm olarak önermiştik. Çünkü size yardım etmek için klinik dışına çıktığımızda maalesef kedi bizden ve sizden kaçarak kendini arabaların altına atarak daha tehlikeli bir durum oluşturmuş oldu. İhtiyaç duyduğunuzda yardımcı olamamış olmaktan dolayı üzgünüz.

Metin Aktan – 1 yıl Önce

mükemmel bir yer girdiğiniz andan itibaren temizlik kokusunu alıyorsunuz ayrıca çok ilgili ve nazik insanlar bahçemizde yaşayan sokak kedisi sabah geldiğimizde soğuktan bitkin düşmüş haldeydi ölmek üzereydi kliniğe götürdük hemen ilgilendiler ve muayene küvez ücreti talep etmediler sadece harcadıkları ilacın parasını talep ettiler işini böylesine yapan insanları takdir ederim kendilerine teşekkür ediyor başarılar diliyorum.

Hızır Yılmaz – 1 yıl Önce

Çalışanları son derece güler yüzlü ve hayvansever bir klinik… İçeri girdiğiniz andan itibaren ne kadar düzenli ve titiz olduklarını görebilirsiniz.

By farude

Bir yanıt yazın