Medilife Çapa Hastanesi Randevu alma,Medilife Çapa Hastanesi Nerede,Medilife Çapa Hastanesi Nasıl Giderim,Medilife Çapa Hastanesi Telefon Numarası,Medilife Çapa Hastanesi Muayene Ücreti,Medilife Çapa Hastanesi Anlaşmalı Kurumlar,Medilife Çapa Hastanesi Doktorları,Medilife Çapa Hastanesi Kadın Doğum Ücreti,Medilife Çapa Hastanesi Çalışma Saatleri,Medilife Çapa Hastanesi iş Başvurusu,Medilife Çapa Hastanesi ile ilgili Daha Bir Çok Bilgi Sizler için Yazımızın Devamında Sizlerle.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz….

Adres: Şehremini, Turgut Özal Millet Cd No:125, 34104 Fatih/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0212) 866 80 80

Fax: +90 (212) 866 80 82

Email: [email protected]

Medilife Çapa Hastanesi Yol Tarifi

Medilife Çapa Hastanesi Genel Tanıtım

Medilife Çapa Hastanesi Doktorları

Medilife Çapa Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Fahrettin Ceylan – bir ay önce
Hasta olarak da hasta yakını olarak da asla yolunuzun düşmemesi gereken bir yer! Düşerse kaldıran olmaz haberiniz olsun!
Sözde “özel hastane” doktor sekreteri; “kapıda bekleyin çıkan hastadan sonra içeri girin, diyor! Mübarek sanki halk ekmek kuyruğu! 1 yıldızı da sırf yorum yapabilmek için verdim, onu bile hak etmiyor.

Deniz Asena GÜLER – bir ay önce
Her şey hızlı bir şekilde hallolmuş olsa bile kan alırken sohbet eden bey sanırım kat görevlisiyle konuştuğu için damar yolumdan çıktığını farketmedi, kolum mosmor. Hayatımda ilk defa kan aldırmıyorum ben azıcık dikkatli iş yapın özel hastane tercih de edemeyeceğiz sayenizde.

Alp Aksahin – 4 ay önce
cok iyi bir hastane.. Hastaya onem veriyorlar. fiyatlari uygun. personeli de guler yuzlu.. tavsiye ederim

Hasan şahin Avrupa Denizcilik Kursu – bir hafta önce YENİ
Berbat bir hastane.Allah kimseyi düşürmesin .ilgi alaka sıfır.

bade Ar – 2 ay önce
Burdan yazan güzel yorumları hiç ama hiç önemsemeyin.Berbat bir yer Gemi adamı sağlık belgesi çıkarmaya geldim.Herkes laylaylom,o ayrı bir konu zaten,
Tahlil verilen yerde tek kişi çalışıyor.iki bölüme birden bakıyor.
Sekreterlere neden tek kişi çalışıyor dediğimde, lafta diğer hemşireler hastaların başında o yüzden tek kişi
diye bir cevap verdiler.BERBAT BERBAT ÖTESİ BIR YER……BURAYA GELICEGINIZE BASKA BIR YERE GIDIN REZIL OLMAYIN….

tunçer ergenç – 2 ay önce
biraz önce telefon açtık memografi çektirmek istedigimizi söyledik randevu almak için bölüm sorunca ; sekreter ben nerden bileyim diye cevap verdi bu sinir bozucu olayı belki hastaneye maal etmek yanlış olsada bu sekreter bakkalda çalışsınki en azından rafta ne var görür bir hastaya yani bir müşteriye nasıl davranma konusunu rahatlıkla aşar

mr. aaron – 3 ay önce
2012 senesiydi sanırım, burda ameliyat olmuştum. Hastane personeli çok ilgili ve alakalıydı.. bi kaç sefer yine gitmiştim ve doktorların personelin ilgisi yine iyiydi. Son zamanlarda ise annemi götürdüm. Ortopedi doktoru sayın nihat Balkan bey ile görüştük. Daha önce görüştüğüm hiç bir ortopedi doktoru nihat balkan bey kadar dürüst ve alakalı değildi. Kendisi bize çok yardımcı oldu. Annem için ne gerekiyorsa yaptı.kendisine özellikle teşekkür ediyorum. Hastaneye de Allah kimseyi düşürmesin tabii ama tedavi için gidilecekse ilk gidilecek hastanelerden biri. Başka yerlerde vakit kaybı oluyor. Buradaki bazı doktorlar gerçekten asıl sorunu, çözümü size söylüyor.

Aysu Er – 2 ay önce
fahriye ayık sezer hastasına fırça atmak için onca işin arasında beni aradı başhekiim orçun bey çok tatlı bir doktordur ama doktorları ve vezne çalışanlarının hastaya farklı yaklaşımları var

By farude

Bir yanıt yazın