Özel Çarşamba Polikliniği Randevu alma,Özel Çarşamba Polikliniği Muayene Ücreti,Özel Çarşamba Polikliniği Doktorları,Özel Çarşamba Polikliniği Kadın Doğum Doktoru,Özel Çarşamba Polikliniği Anlaşmalı Kurumlar,Özel Çarşamba Polikliniği Nerede,Özel Çarşamba Polikliniği Telefon Numarası,Özel Çarşamba Polikliniği iletişim,Özel Çarşamba Polikliniği Sahibi Kim,Özel Çarşamba Polikliniği Saç Ekimi,Özel Çarşamba Polikliniği Cildiye Doktoru,Özel Çarşamba Polikliniği ile ilgili Daha Bir Çok Bilgi Sizler için Yazımızın Devamında Sizlerle….

Adres: Balat, Manyasızade Cad. No:18, 34087 Fatih/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0212) 621 05 32

Özel Çarşamba Polikliniği Yol Haritası

Özel Çarşamba Tıp Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

Ali CEBECİ – bir ay önce
Özel sağlık hizmetlerinin hem uygun fiyata hem de kaliteli olabileceğini gösteren polikliniktir. Evet, belki yapı olarak eski görülebilir ancak hijyen konusunda sorun yaşamadım. Bu hizmeti başka bir ilçede başka bir yapıda çok farklı fiyatlarla da sunabilirler. Böyle yapmak yerine hizmetlerini burada devam ettirdiklerine göre dünyevi gayelerin ötesinde gayeleri olmalı. Cenab-ı Hakk hepsinden razı olsun.

M Yıldırım – bir ay önce
Çalışanlardan da doktorlardan memnun kaldık tahlil fiyatları civar yerlere nazaran uygundu

YALIM KUTLUKAN – 6 ay önce
Halil hocam artık aile doktorumuz oldu. Amerikan acıbadem florence memorial gibi tırnak içinde “kendini en iyi kabul ettirmiş” hastanelerde çare bulamayan belki 15 yakınımıza teşhisi tek seferde koydu ve kritik hastalıklarımıza deva oldu. Bacak ağrısıyla giden yakınıma damar tıkanıklığı; kol ağrısıyla giden anneme kanser teşhisi; kalp ağrısı şikayetiyle giden arkadaşıma astım teşhisi; bizzat yutkunamadığım şikayetiyle giden bana tiroid teşhisi; bacak ağrısıyla giden kayınvalideme safra kesesi taşı teşhisi; (ameliyat eden doktor 1 hafta geç kalsa belki pankreas olacağını belirtti) vesaire vesaire… Halil hocamızın şatafat ile gösteriş ile işi yoktur. Önyargı kıran cinsten gerçek bir hekimdir. Kendisine saygılarımı sunuyorum..

Hatice Gözaydın – 6 ay önce
Tipine bakıp Değirmenci zannetme deyimi burası için söylenmiş olabilir.
Dr house den kopyalama hekimoğlu dr gibi dr arayan varsa buraya dr Süleyman ve kardeşi dr Halil beye gelsin.
Mekan dan imkândan sınırlı olmalarına rağmen nokta atışı teşhis ve tedavileri vardır.
Evet lüx yok,evet küçük ve bakımsız biryer ama Dr gibi Dr.lar..On Numara 5 yıldız ve koskoca bir maaşallah bàrekallah ikisine de

Esra Uzn – 2 ay önce
Aşırı ilgisiz ve yavaş işleyen bir yer.

AppeN Svenska – bir yıl önce
Benden büyüklere sıra yer veriyorum.Bulunduğu yer İsmail Ağa bölgesi yani tarikât (cemiyet) hani Müslümanlığın temel bir kurali var; hak yememek! Burada ki insanlar hastalar yani Allah sükrediyorlar fakat senin sıran varken senin önüne geçip lap diye dalıyorlar. Maalesef doktor olarak iyi bakıyorlar. Halil Bey iyi. Burdaki hastalar Allahsız kitapsız. Kuran okuyup sıranı çalıyorlar. Benim gibi iyi niyetli olmayın Allah aşkına.

Ahmet İNAL – bir yıl önce
Bina biraz eski ve Halil bey(dahiliye uzmanı) sırası fazla ve uzun süre bekleyebiliyorsunuz, çalışanları ilgili özellikle Süleyman bey(çocuk doktoru) işini iyi biliyor. Allah razı olsun.

hadije hadije – bir yıl önce
burda suleyman adında bir cocuk doktoru var kaç doktor gezdim bebek gazı ıcın bu doktor care buldu dahiliyesinede surekli giidiyoruz suleyman bey herseyıde acık acık soyluyor Allah ondan razı olsun

ali vardarlı – 2 yıl önce
apartmandan bozma rezalet bir yer hademeler doktorluk yapıyor içeride resmen bir yıldızı bile hak etmeyen berbat bir poliklinik.

By farude

Bir yanıt yazın