Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fatih Semt Polikliniği Nerede,Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fatih Semt Polikliniği Randevu alma,Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fatih Semt Polikliniği Telefon Numarası,Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fatih Semt Polikliniği Doktorları,Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fatih Semt Polikliniği Nasıl Giderim,Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fatih Semt Polikliniği ile ilgili Daha Çok Detaylı Bilgi Yazımızın Devamında Sizlerle

Adres: Ali Kuşçu, Fevzi Paşa Cd. No:2, 34083 Fatih/İstanbul

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış zamanı: Pzt 08:00

Telefon: (0212) 523 22 88

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fatih Semt Polikliniği Yol Haritası

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fatih Semt Polikliniği Yol Haritası

Tencere Tava – 4 hafta önce
Vakıf üniversitesi olduktan sonra tahliller paralı oldu ama kadın doğum doktoru Neslihan şeker on numara bir doktor

Kenarda durması Gereken gmail – 4 ay önce
1 yıldızı Ekg deki 2 kartlaşmış hanım için kırıyorum. Hayatlarına hiç güler yüz göstermek nedir bilmiyorlar sanırım. O ikisini gönderi genç çalışan iki kişiyi oraya yerleştirin bence. Kolay gelsin diyorum cevap vermeye eriniyorlar. Soru soruyoruz cevap vermeye üşeniyorlar. O iki gereksiz dışında herşey gayet güzel.

Elif Keklik Gümüşbaş – 4 ay önce
Hastanede bulunan iç hastalıkları doktoru Sn.İsmail Cengiz bey çok ilgili, alâkalı ve bilgili bir doktor.Tüm süreçleri başından sonuna kadar takip edip,hastayı sabırla ve güler yüzle dinleyen anlayışlı bir hoca.Kendisine çok teşekkür ederim.

Tolgahan Hasanoğlu – 9 ay önce
Oldukça sakin. Güzel planlanmış. İlgili. Bebek bakım odası ve tuvaleti tertemiz. Asansörleri yeni ve kullanışlı. Muayene ücretsiz.

Feyza Akdoğan – 5 ay önce
Fatih ek hizmet binasında kadın doğum doktoru Neslihan şeker hanımefendi çok ilgili kibar anlayışlı kendisine hem teşekkür ederim hemde kadın doğum için gitmek isteyenlere tavsiye ederim. Banada bir arkadaşım tavsiye etmişti.

Nurten Eken – 3 ay önce
Harika bir hastane

Murat Engin – 9 ay önce
Bence bir poliklinikten daha fazlası. Normal hastanelerden daha iyi.
Özellikle Iç hastalıkları doktoru Ismail Bey i tavsiye ederim.

Dron Muron – bir yıl önce
29.07.2020 tarihinde babami uroloji hasan rodopluya muayeneye getirdim babam felcli yatalak o halde zarzor evden cikarip gorurdugum dr bey ilgilenmek bir yere neden buraya geldin benim yapacagim birsey yok gotur baska hastaneye gibi sacma sapan yorumlar yaparak gonderdi bizi dr haklarini savunan biriyimdir fakat bu dr dan sonra inanin saygimi yitirdim boyle bir muamele hyatimda gormedim covidten sebep paranoyak olmus hasta kabul etmeyen bir doktor Allah kendisi gibi insanlar cikarsin karsisina insaallah

By farude

Bir yanıt yazın