Fındıkzade Medipol Hastanesi istanbul Fındıkzade ilçesinde Hizmet Etmektedir.Özel Bir Hastanedir.Belirli Sigorta Şirketleri ile Anlaşmaktadır.Fındıkzade Medipol Hastanesi Randevu alma,Fındıkzade Medipol Hastanesi Muayene Ücreti,Fındıkzade Medipol Hastanesi Doktorları,Fındıkzade Medipol Hastanesi Kadın Doğum Ücreti,Fındıkzade Medipol Hastanesi Anlaşmalı Kurumlar,Fındıkzade Medipol Hastanesi iş Başvurusu,Fındıkzade Medipol Hastanesi Nerede,Fındıkzade Medipol Hastanesi Telefon Numarası,Fındıkzade Medipol Hastanesi Sahibi Kim,Fındıkzade Medipol Hastanesi ile ilgili Daha Bir Çok Bilgi Yazımızın Devamında Sizlerle…

Adres: Molla Gürani Mh, Millet Cad., Fındıkzade Sok No:3, 34093 Fatih/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0212) 534 86 86

Faks: 0212 534 86 86

[email protected]

Fındıkzade Medipol Hastanesi Yol tarifi

Fındıkzade Medipol Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Umut gulser – 2 hafta önce YENİ
Berbat bir hastane, resmen insan söğüşlemek için çabalıyorlar. Pazar günü acile başvurduk, Acil servis alması gerekenin 4 kat fazlasını aldı, tahliller için 1000 lira ücret istediler. Kanunen alamayacaklarını söylememe rağmen almakla inat ettiler, müdürleri görüşmeye gelmedi, benimle görüşmek istiyorlarsa pazartesi gelsinler demiş , kendini bir halt zanneden varlık. 1 tane yetkili yok ortada.

Çiğdem Avşar – 5 gün önce YENİ
Fiyatlar gerçekten uçmuş durumda, devlette desen sıra gelmez. Özel hastane tamam ama ufak bir rahatsızlığım için bile 20 tane tetkiki bir kerede istiyorlar belki ilk tetkikte belli olacak resmen chech up yapacaklar bıraksan. Tavsiye etmiyorum

Fatma Betül Bozkaya – bir ay önce
Veznede çok sıra var.. Devlet hastanelerinde bile böyle sıra yok.. Kbb bölümüne gittim, doktordan memnun kaldım.. Fakat kulak temizlemeye ekstra ücret alınması 👎

Hakan ÇELİK – bir yıl önce
Genel anlamda aslında kaliteli ve güzel bir hizmet sunan hastaneler gurubu dur. Genelde Bağcılar ve vatan caddesindeki yerine giriyoruz. Çok büyük bir problem yaşamadım. Ufak tefek şeyler oluyor tabi ki. En son Bağcılar Medipol mega da geçen hafta beyin kanaması geçirmiş yatalak durumdaki babaannemi mr için saatlerce sedye üzerinde belletmislerdi. Fakat bunu genele vurmamak gerek.

betul artis – bir yıl önce
Medipol Şadiye Hatunda muayene oldum ve ameliyat için Fındıkzade Medipol Hastanesine yönlendirdiler. Odaya yatışım gerçekleştiğinden itibaren hangi çalışan ile muhatap olsam bu kadar mı moral veren bu kadar mı sevecen personel olur? Hemşiresi ayrı, sağlık memuru, çalışanları ayrı ilgililerdi. Ben korkumu çok belli etmesem de sürekli moral verdiler. Doktorum Zeynep Koca Yurt da ilgili ve sevecen davrandı. Ameliyattan çıkınca hiç ameliyat olmamış gibiydim. Hatta doktorun benden sonra sezeryan ameliyatına da girdiğini düşünürsek ondan iyi durumda olduğumu bile düşündüm. Moral cesaret ve güler yüz istiyorsanız bu hastanenin personeli çok iyi. Umarım böyle devam ederler. Ben çok memnun kaldım. Kapıları bile besmele ile açtılar ve hasta mahremiyetine de çok dikkat ettiler. Bunlar benim için lüksten daha önemli şeyler. Çok teşekkür ederim.

İstanbul Gezgini – 2 yıl önce
Gittiğim tüm doktorlardan çok memnun kaldım. Çevredeki en ucuz ve ozenli özel hastane. Hastane iki bölümden oluşuyor. Biri Fındıkzade’de diğeri Vatan caddesinde. Randevu saatlerine uyuyorlar. Bazı hastanelerde saat konusunda yaşadığım tartışmaları burada hiç yaşamadım. Göz doktoru beyi özellikle tavsiye ediyorum. Bayan doktordan memnun kalmadım. Haftaya kontrole gel dedi. Dediği gün gittim fakat kendileri izne ayrılmış. Plansız, programsız bu davranış neticesinde elemanlar haftaya gelin diyor. Eğer haftaya gelirsem ödeme yapmak zorunda kalacağımı anlatmaya çalışıyorum. 10 gün içinde kontrollere ödeme yapılmadığını izah etmeye çalışıyorum. Sinir harbi içinde muhtemelen göz tansiyonumu yükseltiyorlar. Tetkikler ve tahliller biraz pahalı. Sürekli gelen hastalara bir kolaylık sağlanmalı.

Hulya Hacibayramoglu – 6 ay önce
12.30 daki randevuma 12.35 te gittiğimde doktorun çıktığı bilgisini verdiler. İstanbul gibi bir yerde 5 dakika bile beklenemiyor olması ve öncesinde arayıp bilgi verilememesini anlamıyorum. Yazık.

Birkan Birsin – 8 ay önce
Kulak temizleme için gittik 75 tl ücret verdik damla verdiler 10 gün kullanır gelirsiniz dediler.Sonra 10 gün kullandık ama on gün içinde geri gelin denilmedi bizde kullandık ve gittik 75 tl kulak temizleme ücreti ve 75 tl muhanne ücreti aldı toplamda 225 tl tuttu ama muhanne yapmadı çünkü biz daha önce damla yazdığında zaten muhanne olduk temizleme ücreti alınması lazımdı söyledim ve üstünü aradılar ama 10 günü geçmiş ondan bi muhanne ücreti daha 150 tl tutması gerekirken 225 tl tuttu totalde muhanne yapmadan muhanne parası almak ve iki kez muhanne ücreti almak çok yanlış şikayetciyim..

By farude

Bir yanıt yazın