Özel Balat Hastanesi Muayene Ücreti,Özel Balat Hastanesi Anlaşmalı Kurumlar,Özel Balat Hastanesi iletişim,Özel Balat Hastanesi Nerede,Özel Balat Hastanesi Nasıl Giderim,Özel Balat Hastanesi Telefon Numarası,Özel Balat Hastanesi Doktorları,Özel Balat Hastanesi Kadın Doğum Ücreti,Özel Balat Hastanesi iş Başvurusu,Özel Balat Hastanesi Cildiye,Özel Balat Hastanesi Saç Ekimi,Özel Balat Hastanesi Cerrah Doktorları,Özel Balat Hastanesi ile ilgili Daha Bir Çok Bilgi Sizler için Yazımızın Devamında Sizlerle….

Balat Or-Ahayim Hastanesi resmi adıyla Özel Balat Or-Ahayim Hastanesi ve yaygın olarak Balat Musevi Hastanesi, İstanbul’da eskiden Yahudilerin yoğun olarak yaşadığı Fatih ilçesinin Balat semtinde Türk Yahudileri tarafından kurulan bir hastane. Hastane başta bir sağlık ocağı olarak 1898 yılında Osmanlı padişahı

Adres: Ayvansaray, Ayvansaray Cd. No:2, 34087 Fatih/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0212) 491 00 00

Telefon numarası: +90 0212 491 00 00 (Santral)

Kuruluş tarihi: 1898

Faks numarası: +90 0212 632 90 80

Özel Balat Hastanesi Yol Tarifi

Özel Balat Hastanesi Doktorları

Özel Balat Hastanesi Anlaşmalı Kurumlar

TÜM ANLAŞMALI KURUMLAR
ANLAŞMALI KURUMLAR
IPA (AXA ASSİSTANCE) YABANCI
ACIBADEM SAĞLIK VE HAYAT SİGORTA
TÜRKİYE SİGORTA ( HEM ÖZEL HEM TAMAMLAYICI)
ALLIANZ SİGORTA
ANADOLU SİGORTA
ANKARA ANONİM TÜRK SİGORTA
CGM COMPANY GROUP ( Halk Sigorta-Fiba Elit Ö.S.S,Fortis-Promed Sigorta,Eureko Sigorta,Zurich Sigorta,Ace European Sigorta)
EUREKO MEDİKO ACİL SAĞLIK SİGORTASI
EUREKO SİGORTA
FİBA ELİT ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI
FORTİS BANK A.Ş MENSUPLARI EMEKLİ SANDIĞI VAKFI
GENERALİ SİGORTA
HDI FERDİ KAZA VE ACİL SAĞLIK SİGORTASI
HDI SİGORTA
IPA (AXA ASSİSTANCE) YERLİ
MAPFRE SİGORTA ( HEM ÖZEL HEM TAMAMLAYICI)
RAY SİGORTA
SGK
SOMPO JAPAN SİGORTA
T.C. ZİRAAT BANKASI
TÜRK NİPPON SİGORTA
TÜRKİYE İŞ BANKASI
YAPI KREDİ SİGORTA
AXA ( SADECE TAMAMLAYICI SİGORTA )
IPA (AXA ASSİSTANCE) YABANCI
ACIBADEM SAĞLIK VE HAYAT SİGORTA
AK SİGORTA
ALLIANZ SİGORTA
ANADOLU SİGORTA
ANKARA ANONİM TÜRK SİGORTA
AXA SİGORTA
EUREKO SİGORTA
FİBA SİGORTA
FORTİS BANK
GENERALİ SİGORTA
HDI Sigorta
MAPFRE SİGORTA
RAY SİGORTA
SGK
SOMPO JAPAN SİGORTA
TÜRK NİPPON SİGORTA
TÜRKİYE İŞ BANKASI
YAPI KREDİ SİGORTA
TÜRK NIPPON
DOĞA
UNİCO
ETHİCA
ERGO
KATILIM EMEKLİLİK
NN HAYAT
HDI
MAGDEBURGER

Özel Balat Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

MOAMMAR FAIQ – bir ay önce
Çok iyi hastane

Hly – bir ay önce
Haliç manzaralı tarihi güzel bir yapı 👍

Noa Zola – 2 ay önce
siddetli böbrek ve kasık ağrısıyla acilen giriş yaptım. kan testi idrar testi ve tomografi yapıldı hızlıca. ancak raporu yazan doktor eksik verilerle raporumu hazırladı. böbreğimde 3 adet taş dugu yazıyordu. kac mm olduğu dokusu yeri özellikleri hakkında hiçbir veri yoktu. bunu sabah ürolojiden aldığımız randevu esnsında farkettik. hekim raporun eksik olmasına rağmen beni hemen bir özel taş kırma merkezine yonlendirdi. raporu ilk telaş anımız geçince doktor olarak tanidiklarimiza gösterdiğimizde raporun eksik olduğunu özelliklerini belirtmeden neye göre tedaviye karar verdiklerini anlamadıklarını söylediler. durumu şikayet etmek üzere hastaneye gidince kesinlikle kabul etmediler ama bi sure sonra pardon raporun bir sayfası eksik verilmiş deyip başka bir rapor daha hazırladılar. Bu sefer bu raporda sadece tek bir taşın özelliklerinden bahsediyordu. hiçbir şekilde güven vermeyen bir tomografi sonucu ve neye göre tedaviye karar verildiği belli olmayan bir süreç yaşadım maalesef. böbrekkesinlikle tavsiye etmiyorum bu hastaneyi en azından radyologu ve ürolojiyi tavsiye etmiyorum. insanların sağlığı ile oyun oynamaya hakkınız yok. gerekli mercilere de şikayet etmek istiyorum.

ESLEM MİNA – 3 ay önce
09.06.2021 tarihinde gözümdeki rahatsızlık için Özel Balat Hastanesine muayene için gittim. Bilecik te yaşayan biri olarak fazla korkularım vardı ama Kapıdaki güvenlikten poliklinikteki sıcak samimi içten çalışanlardan başlayıp sevgili doktorlarım Betül Kaşkan ve İlker Yalçının ilgi alaka ve samimiyetine hayran kaldım. Ameliyat olmam gerektiğini söylemeleri üzerine tereddüt etmeden kabul ettim iyiki….Ameliyat sürecimde Yatış bölümden servis hemşirelerine hizmetliden taburculuğa kadar her şey harikaydı. Ayrıca odalara değinmeden geçemeyeceğim odaları pırıl pırıl beş yıldızlı otel odası deniz manzaralı bahçeyi izlemek kafeteryada çay içmek ayrıca kendini hastane de değil de tatil köyündeymiş gibi hissettiriyor. İyi ki Balat Hastanesini seçmişim iyi ki ameliyatımı olmuşum. Her şey için teşekkür ederim………İyi ki varsınız….

Niyazi gurur akkaya – bir yıl önce
Butik çok güzel bir hastane,2 çocuğumun doğumu da, burda gerçekleşti.Deniz kenarında havadar ve çok kalabalik olmaması,özel otoparkının olması,personelinin ilgi ve alakası ve müthiş huzurlu d biz kenarındaki kafesi ile nerdeyse eksiği olmadığını düşündürecek kadar iyi hizmet sunuyor, bildiğim kadarı ile pandemi hastanesi değil bu açıdan da gönül rahatlığı ile gidilebilir.Fizik tedavi bolumude bulunmakta ve bel tutulması vs gibi sıkıntılarda hızlı müdahale yapılıyor,yani nerdeyse eksiği yok diyeceğim ama bir eleştiri de olsun,mescid bölümüne biraz daha lütfen bakım yapılsın,abdest alacak yer ve iç düzen sizin için 1-2 günde halledilebilecek bir detay, herşey için teşekkürler,

Tuncay Kücük – 3 ay önce
29 mayis 2021 tarihinde eşim kadın doğumdan ameliyat oldu. Doktorun ve çalışanların ilgisi beni çok mutlu etti. ameliyat sürecinde bu yana benimle.iletisim halinde olmaları çok hoşuma gitti kattaki görevliler odaların temizliği yatak ver çarşafların gün içinde.surekli degistirilmesi odada bir şeye ihtiyacımız olduğunda hemşireleri bir telefonla hemen.odaya gelip ihtiyaçları ve gereken işlemleri anında yapması hastanenin sağlık çalışanların.tedbirli ve ilgili olduklarini.gordum hastanede.yattigimi, o süreçte güler yüzlü ve işlerindeki başarıyı bir kez daha kanıtladi genel.olarak gözüm kapalı güvenebilecek bir hastane.Hastanenin tarihi bir hastane olması beni ayrıca çok etkiledi.

Yesim İstipli – 3 ay önce
Yaklaşık 7 ay önce babamı acil olarak getirdik ve safra kesesinde ciddi bir problem olduğunu öğrendik bunun üzerine Dr.Yıltan bey ameliyata aldı ve başarılı bir süreç geçirdik.Hastanede kaldığımız 3 gün içerisinde bizimle ilgilenen tüm hemşirelerinize doktorlarınıza ve idari kadronuza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.Otel konseptinde hizmet sunan bir hastanedir.Genel hastane temizliği ve hastaya olan ilgileri son derece iyidir.Bundan sonraki tek adresimiz olacaktır.Özellikle pandemi döneminde bu kadar önlem alması ayrıca tebrik edilmesi gereken bir yönüdür.Herkese tekrardan çok teşekkür ediyoruz.

Burcu Gökmenoğlu – 3 ay önce
Sevgili balat hastanesi çalışanları hastaneye girdiğim ilk andan itibaren ilgi ve güler yüzünüz, hastanenin hijyen ve temizliğe gösterdiği önem, işini profösyonelce yapan hekimleriniz sayesinde kendim ve bir çok yakınım memnuniyet ve şifa bularak hastanenizden ayrıldık. Ozellikle pandemi nedeniyle hastanelere gitmeye tereddüt ettigimiz bu günlerde böyle bir hastaneye geldiğimiz için çok şanslıyız.Hastanede çalışan tüm ekibinize sonsuz teşekkürlerimi sunarım.Not:(Haliç manzarasına karşı hastanenin muazzam bahçesinde mis gibi ciçek kokuları eşliğinde çayınızı kahvenizi içmeden sakın ayrılmayın😌)

ceren savaşsevenler – 3 ay önce
Köklü bir hastane olduğunu bildiğim Balat Hastanesi’ne tavsiye üzerine gittim. Gelen hastalarla ilgileniş biçimleri, doktorlar ve çalışanlardan çok memnun kaldım. Kendinizi hastanede değil evinizdeymişsiniz gibi rahat ve güvende hissettiriyorlar. Ve ayrıca Yemek konusunda titizseniz güzel kafeteryası olan şık bir hastane. Ameliyat olmaktan korktuğum zamanlarda benimle özel olarak ilgilenmeleri benim korkumu yendi ve başarılı bi ameliyat geçirdim. Başarılı doktorlarıyla güleryüzlü ekibiyle sizleri kucaklıyorlar. Teşekkür ederim Balat ailesi

By farude

Bir yanıt yazın