İstanbul Küçükçekmece İlçesinde Hizmet eden Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma,Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim,Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları Gibi Buna Benzer Bir Çok Bilgiye ulaşabileceğiniz Bağlantı Adreslerini Sizlere Sunuyoruz.Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Harekete Geçmenizdir.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz….

Adres: İstasyon, Turgut Özal Bulvari No:11, 34303 Küçükçekmece/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0212) 692 20 00

Telefon ile Randevu Almak için Alo : 182

Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında Yorumlar

Nejat ATAÇ – bir hafta önce YENİ
Ben, eski bir Cerrahpaşa Tıp Fakültesi çalışanı olarak, beklentilerimin çok üstünde bir hastane olduğunu gördüm ve eski bir devlet memuru olarak da devletimin bir hastanesinin bu kadar kaliteli hizmet veriyor olduğunu görmek beni ayrıca gururlandırdı. Başta Başhekim Prof. Dr. Mehmet ERTÜRK olmak üzere tüm çalışanları tebrik ve takdir ediyor, başarılarının devamını diliyorum.
Nejat ATAÇ (Emekli Devlet Memuru)

okyanus simsek – 3 ay önce
Hastane personeli,girişteki kayıt kabul görevlisinden,kan alma bölümüne ve doktoruna kadar oldukça nazik ve ilgili olmaları nedeni ile takdir ettim.Hastane zamana göre biraz yetersiz ve küçük kalmak dışında bakıma ihtiyacı olduğunu hissettiriyor.

Seda Güven – bir hafta önce YENİ
Çok kalabalık park yeri tam bir çile eski bakımsız ilgisiz hasta odaklı değil yolgecen hani gibi

Mert Semih Yetimoglu – 2 hafta önce YENİ
Acilde babamla ilgilenen ve uzun zamandir cevabini bulamadigimiz bas donmesi ve bayilmalari kullandigi tansiyon ilaci ve kalbindeki hafif sertlesmeye baglayip ve bir dizi bilmedigimiz tibbi terimlerle bilgilendirip babamin duzelmesine sebebiyet veren doktorumuz Ahmet Emir Ulutas hocamiza cok tesekkurler…

Hülya Çiftçi – 3 hafta önce YENİ
Kardeşimin baypas ameliyatını başarıyla yaparak sağlığına kavuşturan değerli Doçent Ünal Aydın ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunarım Ayrıca ameliyat öncesi ve sonrası hastamıza gerekli ilgiyi gösteren sağlık çalışanlarına ve hemşirelere de çok teşekkür ederim

sadᴊᴀᴍᴇs aga – 4 hafta önce
10 gün kaldık by pass ameliyatı oldu ve taburcu olduk bu süreçte çok memnun kaldık emeği geçen prof.Dr.Burak Onan ve ekibi olmak üzere tüm çalışanlara ve ayrıca Fadime hemşireye teşekkür ederiz herşey gayet güzeldi (Atatürk İmzası )😊

Robotiqueen – 2 ay önce
Eskiden gittiğim zamanlar sağlık çalışanları işlerini daha çok seviyor gibiydi.
En son kardiyolojiye gittiğimde kardiyoloji danışma bölümünde randevum gelmek üzereyken oradaki hemşire ve sağlık personeline kimliğimi uzatmak istiyorum. Yüzüme bile bakmıyorlar. Afedersiniz? Diyorum bakar mısınız diyorum pardon diyorum göz göze gelmemeye çalışıp birbirleriyle muhabbet ediyorlar. Beni gördükleri de net dibindeyim. Vatandaşa bu şekilde davranmanızı kim söylüyor anlamadım. Ama bunu çok saygısızca buldum. Bir insan yaptığı işi sevmiyorsa başka bir mesleğe geçebilir. Sevmiyor diye iş zor geliyor diye sorumluluğunu başka insanlara ödetmek zorunda değilsiniz. Az kalsın randevumu kaçırıyordum benden sonra geleni almadılar bile zaten. Zaten sağlık personelinin insanlara kötü davranmasını bayağı insan şikayet etmiş bir şeyler yapılmalı artık! 2021 dünyasına ve insan hakları kavramına uygun memurlar görmek dileğiyle. Sebep ne olursa olsun bu şekilde muameleyi hiçbir insan haketmiyor.

Murat Ayan – bir ay önce
Annem bir hafta yoğun bakım ünitesinde tedavi gördü. Koroner B bölümünde. Hastaneden çıkarken hemşireler den o kadar memnundu ki. Onlar yolcu ederken o kadar insan canlısı hareket ettiler. İnanın Özelde paranızla bakilsaniz bu kadar güzel ilgi olmadığını söyledi annem. Doktorlar da aynı şekilde. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.

Murat YILDIRIM – 2 ay önce
1 Yıldız vermemin sebebi Hastanenin Akademik kadrosu ile ilgili değildir…
Zira hastanenin hekimleri kendi branşlarında Türkiye’nin sayılı hekimleridir.
ANCAK, hayati bir konu ile ilgili bilgi almamız gereken durumlarda hastanenin SANTRAL GÖREVLİLERİ! hiçbir surette telefonlara cevap vermiyorlar… MHRS Görevlileri bize bu konuda Hastaneden bilgi alabilirsiniz dediklerinde mesai saatleri içerisinde tüm gün boyu hastaneyi sürekli ama sürekli aramamıza rağmen telefona cevap veren bir ALLAH kulu çıkmıyor… Şayet bu yorumu okuyan bir yetkili var ise, LÜTFEN ama LÜTFEN SANTRAL İÇİN TELEFONLARA CEVAP VEREBİLECEK BİR PERSONEL GÖREVLENDİRİN…!
Hastane Puanım 5 Yıldızdır…
Santral Puanım 1 Yıldızı bile haketmiyor…

Özlem Özen – bir ay önce
Kendileri bir telefona bakamicak kadar çok çalışıyor güya ! Bu pandemi döneminde her yer pis kullanilan esyalar pis hala devletin boyle hastaneleri acik tutmasi akıl alır gibi değil.

Nilgun Bayhan – 2 ay önce
Ben aort anevrizmasi yaşadım ve burada ameliyat oldum başta Korhan Erkanlı hocam ve ameliyatına giren tüm doktorlardan ve oradaki tüm emek veren bize hizmet eden kardeşlerime çok teşekkür ediyorum şunu özellikle belirtmek isterim ki tansiyon hafife alınmayacak kadar önemli mutlaka bir kardiyolog gözetiminde olmalısınız tansiyon kan basıncı sürekl damarlarda tahribata sebeb olduğundan damarlarda genişleme oluyor ve sizi sessizce ölüme götürüyor ve acile gittiniz de asla anlaşılmıyor ben otururken arkadaşımla aniden sırtıma ağrı girdi kalbimin arkasına ve nefesim kesildi oğlum suni tenefus yaptı ve acile götürdüler ama acilde anlamadılar ve ben mucize eseri yani rabbimin ikinci hayatı bahsettiği üzre hayattayım LUTFEN HAYATİNİZİ HAFİFE ALMAYİN

Kia Golf – 2 ay önce
Coumadin kilinigi de yazık lar olsun insanlar ust uste ve salgın zamanı 200 /400 kısı arası inan topluluğu oluyor. Ve bir doktor var. Bas hekim yardımcılarına sıkayet ettıgım halde ilgi yokk ekranlar calısmıyor.

By farude

Bir yanıt yazın