İstanbul Küçükçekmece Ve Florya Güzergahında Hizmet eden VM Medical Park Florya Hastanesi Kendi Bölgesinde En Çok tutulan Özel Hastanelerden Biridir.VM Medical Park Florya Hastanesi Randevu alma,VM Medical Park Florya Hastanesi Muayene Ücreti,VM Medical Park Florya Hastanesi Anlaşmalı Kurumlar Gibi Merak Edilen Bir Çok Bilgiyi Sizler için Sayfamızda Tek Parça Olarak Yayınlamış bulunmaktayız Şimdiden Acil Şifalar Dileriz.

Bulunduğu yer: İstanbul Aydın Üniversitesi

Adres: Beşyol, Florya, Akasya Sk. No:4 D:1, 34295 Küçükçekmece/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: 444 2 873

VM Medical Park Florya Hastanesi Yol Haritası

VM Medical Park Florya Hastanesi Tanıtım Filmi

VM Medical Park Florya Hastanesi Doktorları

VM Medical Park Florya Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Ferit În – 4 gün önce YENİ
Aman sakın check-up icin falan gideyim demeyin doktor pasalari beklemekle aksam oluyor.bu size refekat etmesi gereken arkadas zaten hastaneyi bilmiyor.bankoda calisan vatandaslar ilgisiz ve banane havasinda.Allah dusurmesin diyeyim.hee bide kahwalti ikram etmek icin sizi seminer odasina indiriyorlar her taraf darmadagin halde neymis efendim orda bekleyecekmisiz hastaya tabldot getireceklermis.walla yazik cok yazik.

Ayse Tatar – 2 gün önce YENİ
Belma Tatar + Saliha Tatar yorumudur.
Ağustos 2021 de annemin rahatsızlanması nedeni ile, 4 gün yatış hizmeti almıştık.

Doktorumuz İç hastalıkları uzmanı: Fatih Tufan

  • Kat Hemşirelerinden; Gülşen Alkış, Uğcan Vatansever, Senem Çetin sağlık çalışanlarına yattığımız sürece, gösterdikleri çaba, şifa ve doğru teşhis ve uygulamaları için çok teşekkür ederiz. Belma Tatar ve Ailesi Medical Park Florya Hastanesi Randevu alma

Ahsen Baser – 5 gün önce YENİ
Ameliyata girecek hastaya bir saatte bir yorgan getirilemed dört kere kibarca konuştum yorgan için koskoca hastane bi tane yorganı getiremiyor. Birazdan bağırmaya gideceğim ve işim çözülecek malumunuz ülkede sesini yükseltmeden işini hızlı hallettiremiyorsun! Tuvaletler buram buram idrar kokuyor esas önemli mevzu da bu!

Nihal BOZOK – bir hafta önce YENİ
Medical park estetik bölümü koordinatör filiz hisarkalenin içine hakim oluşu güleryüzü ve doktorumuz izzet beyin uygulamalarından çok memnun kaldığımı söyleyip gönül rahatlığı ile sağlıklarını ve güzelliklerini emanet edebilecekleri tek adres olarak tavsiye ediyorum.

Ece Solak – bir ay önce
bir yıldızı bile hak etmiyor sözde hastanenin adı var ünlü hastane ama sadece isimde! ilk defa gitmeme rağmen rezillik hele muayene eden doktora ne demeli dinliyo dinlemiyo mu belli değil elinde telefon bana bakıp adam gibi ilgilendiği yok grip için gittim 2 tane serum yedim artık seruma naptılarsa serumdan sonra ilk defa kötü oldum olmayan balgam çıktı öksürüğüm başladı ilaçlar ateşimi çıkartıyo ses berbat bunlar nedense serumdan sonra ve verilen ilaçtan oldu ertesi gece ateşten gittim ilaç ateş yapabilirmiş var mı böle bşy burnum berbat nefes alamıyorm hala açılmıyo dedm insan burun içn sprey yazsr oda yok rezillik ve ilk gittiğimde serumla beraber kan tahlili istiyo ve kaç tane yaptıpını sölemiyo 5 tanr test nedir ya bide kalmış ertesi gün gittiğimde yine test diyo para tuzağı başja bly demiyorum bide tutturmuş covit testi yaptır diye bn ne olduğumu biliyorum kardeşm olmadığm halde niye yaptırayım rezillik ya hastaneye versiğim paraya yazıklar olsun

Ilhan Selman – 6 ay önce
Gördüğüm en kötü ticaret hane bir tane mutlu müşteri bulamazsınız bir iğneyi 7 8 bine yapıyorlar kapıda otolardan dahi para kazanmanın peşindeler nerede saygısız kaba personel var buraya koymuşlar yaniotopark mafyası benzeri bir yapı içeri girdiğinizde sahte gülümsemeler umut vermeye çalışan daha ne sorununuz olduğunu dahi bilmeden umut vermeye çalışan ticari hedef olarak sizi algılayan bir anlayış Allah sizi ve devrimlerinizi bu hastanenin kapısından bile geçirmesin

juri o.b – 2 ay önce
11/06/2021tarihinde 3 dk39sn süren telefon görüşmesinde uğradığım hakaret hastanenin yabancı hastalar servisine bakan Sinan nadbe adında 055487108***numaralı telefona cvp veren yada verdigini zanneden terbiyesiz vede sağlık sektöründe çalıştığının farkında olmayan seviyesiz biriyle muhattap olmak zorunda kaldım. Malesef kadına şiddet sözlü yada diğer her şekilde.
Hastaya ilişkin bilgi verip izlenmesi gereken bilgileri almayi beklerken *virvir konuşma be kadin yeter be kes* diye bir cvp aldim,-aaa a new munasebet siz benimle nasıl bu üslubla konusursunuz demeye kalmadı konusurum ben,sinirlenirim ben,diyerek terbiye ve saygi çıtasını kırmış biriyle karşı karşıya kaldım ve telefon yüzüme kapandi.
Sanki Medikal Park Florya aramadimda yabancı bir göçmeni aradım onun vaktini aldım,rahatsız ettim,karşılığında hakaret işittim ve yüzüme telefon kapatıldı.
Iş arkadaşlarıminda şahit olduğu bu telefon görüşmesinde onurumun kırılması ve kadın olduğum için asagilanmamin TC kanunlarında mutlaka değer gören bir cezası vardır pektabiki ama değer mi bilemiyorum.
Sözüm meclisten dışarı böyle seviyesiz, iletişim eğitimi ve psikoloji yönetimi almamış insan yoksunu bu şahıs nasıl mütemadiyen hastanede çalıştırıliyorlar buda ayrı bir konu.

Gerçekten üzüldük sağlık sektöründe hiç görmediğimiz, sağlık turizmden gelir elde eden bir ülkede yada insaliktan uzak, hastane çalışanı ile uzaktan yakından alakası olmayan güvensiz, öfke kontrolü olmayan,saldırgan bireylerin halkla iletişime müsade edilmesi çok üzücü.
Hastane yönetiminizde ricamız Lutfen hastane içindeki bu bireylere iletişim eğitimleri verilsin daha sağlıklı olur.
Tüketici olarak naçizane tavsiyemiz budur. Kimse kimseye bir kurum altinda hakaret edemez.
Biz hizmet alan hastane hizmet veren taraftır. Ayrıca kadın düşmanı oldugu çok belli ,bir kadına kes virvirvir konuşma demekte nedir! Kadına şiddet heryerde boyleleri umut için gidilen hastaneler de çalışmasınlar. Yöneticiler bunu dikkate alsın. Hastane ve şahis tarafından herhangi bir özür dilenmez ise bu yapılan bu hakaret için bahsigecen şahıs için suç duyurundada bulunmayi planlıyorum.

Omer CAN – bir hafta önce YENİ
Ailecek gittiğimiz ve tüm personelinden ve doktorlarından memnun olduğumuz bir hastahane özellikle Güler yüz ve olağanüstü ilginiz için çok teşekkür ederim

Başak Daşçıoğl – bir hafta önce YENİ
Dermatoloji bölümünden aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Ayrıca tüm estetisyenler ve çalışanlar çok güler yüzlüydü. Çevremdeki herkese öneriyorum.

özkan can – bir hafta önceYENİ
Beni geri hayata döndüren hastane Güler yüzlü personeli ve çok iyi doktorlarına teşekkür ederim 🙏

Solmaz Nilchibar Tercan – 8 ay önce
Kovid servisinde 1 hafta tedavi gördük. Annem bir kaza sonucu ambulans tarafından bu hastaneye götürülmüştü ve yapılan test sonucunda kovid pozitif olduğu anlaşılmıştı. Bir kaç kırık, böbrekte kanama ve kovid tedavisi aynı zamanda yapıldı. Hastane personeli her konuda çok nazik ve yardımcı tavırlarıyla bu süreci daha rahat atlatmamızı sağladılar. Kovid servisi sorumlu hekimimiz dr. Mesut Bayraktaroğlu işinde çok başarılı ve insan ilişkileri konusunda mütevazi ve samimi tavrıyla hastaneden daha sağlıklı ve umutlu ayrılmamıza vesile oldu. Doktorumuza ve diğer hastane çalışanlarına yüzlerce teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

Öykü Akay – 4 ay önce
ayak bileğimdeki ağrı ile ilgili olarak 10 gün önce ortopedi bölümünden randevu aldım. Muayene esnasında ayak bileğimdeki ağrı olduğunu ve sakatlanma sürecimi doktor ile paylaştım. akabinde teşhis konulabilmesi için MR çekilmesi gerektiği, ancak MRa ilişkin olarak hemen kontrole gelmemem, radyolojik raporun çıkmasını beklemem söylendi. Bunun üzerine hemen randevu alarak MR çektirdim, bana belirtilenden daha geç yazılan radyolojik rapor ile bugün aynı doktordan randevu alarak görüşmeye gittim. görüşmemiz esnasında doktor bey ilaç vererek ağrılarımın azaltabileceğini ancak net çözüm için ayak bileği konusunda uzman olan bir hekim ile görüşmemi söyledi. bu durum üzerine ben alanında uzman bir hekimle görüşebileceğimi ancak durumun ne olduğunu (teşhis neydi? ağrım neden kaynaklanıyordu? MR sonucunda ne tespit edilmişti?) ve görüşeceğim hekimin alternatif olarak neler önerebileceğini/olasılıkların ne olduğunu (ilaç tedavisi, fizik tedavi, cerrahi müdahale?) sordum. kendisi “bu konuda hiçbir fikrim yok, eminim bir önerisi olacaktır” minvalinde bir cevap verdi. öncelikle, bileğimdeki ağrı için kalp cerrahına değil ortopedi uzmanına gittiğime göre en azından teşhis ve olasılıklara ilişkin olarak basit bir bilgilendirme yapılabileceğini düşünüyorum. ancak doktor bey bunu etik ve tıbbi açıdan doğru bulmuyor olabilir bu durumda da kendisinin beni ilk muayenesi olmadığı ve ağrının ayak bileğimde olduğunu belirttiğim de göz önünde tutulduğunda beni uzman bir doktora yönlendirmesi ya da yardımcı olamayacağını söylemesi gerektiği de ortada. ben bu durumda 10 gün kaybettiğim gibi bir de farklı bir doktora giderek bu hastanede vermiş olduğum MR ücretinin yanı sıra belki de bir diğer hastanede yeniden MR çektirmek durumunda kalacağım. zira MR çektirsem dahi doktorun uzmanlık alanı dışında kaldığını ve sonuç elde edemeyeceğimi biliyor olsam (ki belli ki doktor bey farkında) burada MR çektirmez ve bu süreçte en azından rahatsızlığımı öğrenmiş olurdum. ayrıca doktor bey’e her zaman siz olarak hitap etmeme rağmen sen olarak cevap veriyor olması da hoş bir durum değil. kaldı ki bugünki muayenede “ağrın nerdeydi senin” tarzında sorular sormasının da uygun olduğunu düşünmüyorum. özel bir hizmet almak için özel hastane tercih ediyorsak randevulu bir hastanın randevudan 1-2 dakika önce hastalık geçmişini incelenmesinin de zor olmadığı kanısındayım. salgının ortasında 10 gün bekleyerek ve 3 kere hastaneye giderek aldığım cevabın “uzmanlık alanım değil, hiçbir fikrim yok” olması da acınası. buraya güvenerek ayırdığım 10 günüm vakit ve nakit kaybı.

Yunus Ergul – bir ay önce
Uzak durun çok ilgisizler giriş kattaki müşahade odasındaki sarısın kıvırcık saçlı kız ve adam çok sevimsizler.Acil durumum var diye gittim bi serum takacak adam yok doktoru bekliyoruz dediler ama ne zaman gelir bilemiyoruz.Yazıklar olsun allah düşürmesin bunların eline

Gönül Aydın – 2 gün önce YENİ
Dermatoloji bölümü dr.hasan bey ve ekibinin ilgi alakası için teşekkür ederim,

Qorxmaz Abdureşidov – bir ay önce
Hastane bizim için çok iyi, tedavisi fiziktedavi hepsi iyi, hocalarımız, hemşire,çalışkanlar iyi, bir buranın yemekleri çok kötü, ama garsonlar dan olan bişey değil ,yemekleri kendisi çok kötü, buranın garson Nermin kurt ilgisi güler yüzlü olması yemekleri zamanın çabuk getirmesi bize uygun zaman götürmesi için teşekkür ederim

Vahid İmanli – bir ay önce
Hastane tedqvisi iyi, hocalarımız, hemşirelerimiz tam çalışanlar çok iyi,ama bu hastanede yemekleri çok kötü, yeycek durumda değil, hasta için yemekler önemli ama burda yok o , bir iyi yemek görmedik burda, ama sorun garsonlar da değil,yemek kendisi kötü, garsonlar iyi ,garson Nermin Kurt hastalarla ilgili, güler yüzlü olması , yemekleri zamanında getirmesi, temizlemesi için çok teşekkür ederim, inşallah yemek sorunda aradan kalkar

Gizem Cansu Şahin – 4 ay önce
Ekim 2020 tarihinde burada doğum yaptım. Hamileliğim boyunca
Uzm. Dr. Günay Babayeva kontrollerimi yaptı. 35. haftada erken doğum riskiyle yatış yapmam gerekti. o güne kadar NST’ye hiç girmedim. Sancılarım başlamıştı durdurulamadı. 29 Ekim resmi tatiline denk geldim. Hastaneye akşam 8 civarı gittim. Erken doğum riskim varken oda hazırlanması için 2 saate yakın koridorda bekledim. Tüm gece sancıdan hastaneyi ayağa kaldırdığım halde doktorum sabah 7’de geldi. Tüm gece bir allahın kulu yardımcı olmadı. Sezeryan doğum istediğim halde sabaha kadar sancı çektim. Sabah 8 de artık odamda sadece eşim varken tek başıma doğuruyordum neredeyse. Ameliyat ekibi toplandığında çoktan doğum başlamıştı bebeğimin kafası yukarda olduğu halde onları beklerken kafası görünmeye başladı. Sezeryan için girdiğim ameliyathaneden normal doğum yaparak çıktım. Sancılarla sabaha kadar yalnız. doğumun son 5 dakikası doktorla geçti. Doğum sabah 8 de oldu tüm gece ve doğum anında üstünde yattığım kanlı pis çarşaf öğlene kadar değiştirilmedi. 5 dk süren serumlar kolumda 2 saat takılı kaldı. Bir şey istediğimizde 2 saatten önce yapılmadı. İlgisiz alakasız hastaları kendi haline bırakan bir hastane. Hemşirelerin kabalığını anlatmıyorum bile. Çok şey var anlatılacak burada hepsi yazılamıyor. Birde doğum sonrası kan uyuşmazlığı iğnesi vurulması gerekiyordu. Hastaneden çıkış yaptım asansör kapısında aklıma iğne vurmadıkları geldi. Geri Dönüp iğneyi vurup vurmadıklarını sordum. Vurulmadığını öğrenmemiz 1 saat + iğnenin vurulması beklememizle 1 saat daha geçti. Uzak durun derim.
Doğum sonrası oğlum 9 gün yenidoğan yoğun bakımda kaldı. Yenidoğan yoğun bakımdan çok memnun kaldım. Özellikle orada çalışan Bahar Hemşireye çok teşekkür ederim. Her konuda çok yardımcı oldu.

By farude

Bir yanıt yazın