Narlıdere Semt Polikliniği Randevu alma

Byfarude

Oca 10, 2022 #atatürk eğitim araştırma narlıdere semt polikliniği, #izmir katip çelebi narlıdere semt polikliniği, #izmir katip çelebi üniversitesi hastanesi narlıdere semt polikliniği, #izmir narlıdere semt polikliniği, #izmir narlıdere semt polikliniği doktorları, #izmir narlıdere semt polikliniği tahlil sonuçları, #izmir narlıdere semt polikliniği telefon no, #izmir narlıdere semt polikliniği telefon numarası, #katip çelebi hastanesi narlidere semt polikliniği, #katip çelebi hastanesi narlıdere semt polikliniği randevu alma, #narlidere semt poliklinigi calisma saatleri, #narlidere semt polikliniği dahiliye, #narlıdere katip çelebi semt polikliniği randevu, #narlıdere katip çelebi semt polikliniği tahlil sonuçları, #narlıdere semt polikliniği 2, #narlıdere semt polikliniği adresi, #narlıdere semt polikliniği bölümleri, #narlıdere semt polikliniği cildiye, #narlıdere semt polikliniği doktor listesi, #narlıdere semt polikliniği doktorları, #narlıdere semt polikliniği göz, #narlıdere semt polikliniği hangi otobüs gider, #narlıdere semt polikliniği harita, #narlıdere semt polikliniği iletişim, #narlıdere semt polikliniği kadın doğum, #narlıdere semt polikliniği kbb, #narlıdere semt polikliniği kulak burun boğaz, #narlıdere semt polikliniği laboratuvar sonuçları, #narlıdere semt polikliniği nasıl gidilir, #narlıdere semt polikliniği nerede, #narlıdere semt polikliniği ortopedi, #narlıdere semt polikliniği ortopedi doktorları, #narlıdere semt polikliniği psikiyatri, #narlıdere semt polikliniği randevu, #narlıdere semt polikliniği randevu al, #narlıdere semt polikliniği randevu alma, #narlıdere semt polikliniği sonuç alma, #narlıdere semt polikliniği tahlil sonuçları, #narlıdere semt polikliniği telefon numarası, #narlıdere semt polikliniği üroloji, #yeşilyurt devlet hastanesi narlıdere semt polikliniği

İzmir Narlıdere İlçesinde Hizmet Vermekte Olan Ve eğitim Araştırma Hastanesine Bağlı Bir Şekilde Hizmet vermekte Olan Narlıdere Semt Polikliniği ile ilgili Sizler için bazı Araştırmalar Yapıp Belirli bilgileri Sizler için sayfamızda Sunmaktayız.Narlıdere Semt Polikliniği Nerede,Narlıdere Semt Polikliniği Nasıl Gidilir,Narlıdere Semt Polikliniği Telefon Numarası,Narlıdere Semt Polikliniği Adresi,Narlıdere Semt Polikliniği iletişim bilgileri,Narlıdere Semt Polikliniği Yol Tarifi,Narlıdere Semt Polikliniği Yorumlar,Narlıdere Semt Polikliniği Şikayetler,Narlıdere Semt Polikliniği Doktorları,Narlıdere Semt Polikliniği Pcr Testi,Narlıdere Semt Polikliniği Cildiye Doktoru,Narlıdere Semt Polikliniği ile Alakalı Daha Detaylı Bilgi Sizler için Yazımızın devamında Sizlerle.

Adres: Çamtepe Mh., Mithat Paşa Cad., 35320 Narlıdere/İzmir

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış saati: 07:00

Telefon: (0232) 239 29 29

Alo Randevu alma : 182

Narlıdere Semt Polikliniği Yol Tarifi

Narlıdere Semt Polikliniği Hakkında Yapılan Yorumlar

Mesut Karahaner – 3 gün önce YENİ
kardeşim 2 içinde 5 veya 6 kere buraya müzayeneye geldim asansör çalışmıyor yazıktır ayıptır

ahmet karayel – 3 hafta önce YENİ
İlgili personel, hemşire ve doktor görmeyeli uzun zaman olmuştu. Doğru Teşhis ve tedaviye ulaşmak için üçüncü doktoru bulmak lazımmış

DESIGN CHANNEL – 2 ay önce
Aile sağlığı merkezidir. Içinde acil servis yoktur. Mithat pasa cad üstündedir. Ulaşımı kolaydir

ibrahim CÖRÜT – 3 ay önce
Hastaneye kafamda çok soru işaretleri ile geldim. Genel olarak iyi. Sıra, yoğunluk, yığılma rastlamadım. Yalnız tek sinirimi Bozan şey asansör yok. Kadın doğum polikliniği de 5. Katta Allah aşkına merdivenleri çıkamayan bir sürü insan var. İnşallah covit bahanesi kalkar da asansör devreye girer. Gittiğimiz doktorun işinin ehli biri olduğunu düşünüyorum.

Ümmü Tavas – 5 ay önce
Suratsız sekreterinin kesinlikle değişmesi lazım.Tam eskiden çok eskiden çalışan eski kafa çalışan patronlar, hizmetliler, hemşireler gibi Özge hanim da 2 çocuğuma 10 dk geç kalma mı bahane edip diğer çocuğumun randevusu gelmeden bizi gönderdi. Herhalde acelesi vardı. Üstelik Yeşilyurt şubesinde çalışılırken normal vatandaşa nasıl davranıyordu kimbilir bunlar..Yazik devletin bu diş sektörüne acil el atması lazım.

celal – 5 ay önce
Yalnızca o da üniversiteye bağlı olduğundan olsa gerek tahlil yaptırmaya yarayan bir poliklinik, uzman aile hekimi, cildiye, üroloji, dahiliye hepsi ile teşviki mesaim oldu.
40-50 yıl sonra süper robotlar,ultra kapasiteli bilgisayarlar çıktığında Türkiye’nin böyle üstün beyinli çocuklarının başka mesleklerde çok daha faydalı olacaklarına inancım tam,harcanmazlar hekim çıkarak.

Derya Kutlu – bir yıl önce
Bu gün (16-09-2020)saat 10:30 da oğlumun tahlil sonuçlarını almak için gittiğimde girişte görev yapan görevli arkadaşlar pandemi yokmuş gibi yerlerinde oturuyor ve ateş ölçme işlemini yapmıyordu. Yerlerinde oturup şahsi telefonlarıyla ilgileniyordu. Bu konu hepimizi ilgilendiriyor pandemi süresince daha dikkatli olunması gerektiğini düşünüyorum. Teşekkürler

Özgür Bozkurt – bir yıl önce
Covit-19 tedbirlerine sıkı sıkıya uyuluyor, randevu öncesi polikliniklere hasta alınmıyor, kalabalık oluşmuyor böylece.

Serap Aktaş – 6 ay önce
Narlıdere de, Balçova da çok güzel hizmet veriyor

By farude

Bir yanıt yazın