Üç Eylül Tıp Merkezi Randevu alma

Byfarude

Oca 10, 2022 #3 eylul tip merkezi odemis, #3 eylül tıp merkezi doktorları, #3 eylül tıp merkezi iletişim, #3 eylül tıp merkezi ödemiş doktorları, #3 eylül tıp merkezi ödemiş tel, #3 eylül tıp merkezi telefon, #izmir ödemiş üç eylül tıp merkezi numarası, #izmir ödemiş üç eylül tıp merkezi telefon numarası, #ödemiş 3 eylül tıp merkezi cildiye, #ödemiş 3 eylül tıp merkezi fikret ersan, #ödemiş 3 eylül tıp merkezi göz doktoru, #ödemiş 3 eylül tıp merkezi iletişim, #ödemiş 3 eylül tıp merkezi muayene ücreti, #ödemiş 3 eylül tıp merkezi randevu alma, #ödemiş üç eylül tıp merkezi iş başvurusu, #ödemiş üç eylül tıp merkezi telefon, #ödemiş üç eylül tıp merkezi'nin telefon numarası, #özel üç eylül tıp merkezi, #uc eylul tip merkezi odemis, #üç eylül tıp, #üç eylül tıp merkezi doktorları, #üç eylül tıp merkezi iletişim, #üç eylül tıp merkezi kadın doğum, #üç eylül tıp merkezi laboratuvar sonuçları, #üç eylül tıp merkezi numarası, #üç eylül tıp merkezi ödemiş, #üç eylül tıp merkezi ödemiş tel, #üç eylül tıp merkezi ödemiş telefon, #üç eylül tıp merkezi ödemiş telefon numarası, #üç eylül tıp merkezi ödemiş/izmir, #üç eylül tıp merkezi ortopedi doktorları, #üç eylül tıp merkezi randevu alma, #üç eylül tıp merkezi tahlil sonuçları, #üç eylül tıp merkezi telefon, #üç eylül tıp merkezi telefon numarası, #üç eylül tıp merkezi telefon numarası ödemiş, #üç eylül tıp merkezi üroloji doktorları, #üç eylül tıp merkezi'nin telefon numarası

İzmir Ödemiş İlçesinde Hizmet Vermekte Olan Özel Sağlık kurumu Olan Üç Eylül Tıp Merkezi ile ilgili Sizler için Sosyal Medya Ortamlarından Topladığımız Detaylı Bilgileri Burada Yazımızın Devamında Görmeniz Mümkündür.Üç Eylül Tıp Merkezi Nerede,Üç Eylül Tıp Merkezi Nasıl Gidilir,Üç Eylül Tıp Merkezi Telefon Numarası,Üç Eylül Tıp Merkezi adresi,Üç Eylül Tıp Merkezi Muayene Ücreti,Üç Eylül Tıp Merkezi Pcr Testi,Üç Eylül Tıp Merkezi Tahlil sonuçları,Üç Eylül Tıp Merkezi Doktorları,Üç Eylül Tıp Merkezi Kadın Doğum Fiyatları,Üç Eylül Tıp Merkezi Cildiye Doktorları,Üç Eylül Tıp Merkezi iş ilanları,Üç Eylül Tıp Merkezi ile ilgili Daha Bir Çok Bilgi Aşşağıda Yazımızın Devamında.Lütfen Üç Eylül Tıp Merkezi ile ilgili Görüşlerinizi Aşşağıda yorumlar Kısmına Bırakırsanız Seviniriz.

Adres: Atatürk, Anadolu Cd. No:2, 35750 Ödemiş/İzmir

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış saati: 08:00

Telefon: (0232) 545 42 42

Üç Eylül Tıp Merkezi Yol Tarifi

Üç Eylül Tıp Merkezi Kadrosu

Üç Eylül Tıp Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

Asi Tane – 4 ay önce
Buradan daha kötüsü Afrika’dadır. Sahra hastanesi gibi. Devlet hastanesinden randevu alamayanlar sayesinde ekmek yiyen ticarethane. Buraya geleceğinize sağlık ocağına gidin hiç olmazsa beklemezsiniz. Birden fazla yıldız verenler de tahminen hastaneyle çalışan esnaflardır.

Eray ovacık – 7 ay önce
Göz doktura ne kadar yavaş ve ilgisizler 2 saat bekledik, sıra desen apayrı bi sıkıntı, yok böyle bir şey insan parasıyla resmen rezil oluyor tavsiye etmem.

zeki – bir ay önce
Bildiğiniz merdiven altı hastane.Bir de utanmadan aşısızlara hizmet vermiyormuş.Siz boşverin sağlık işini falan.Gidin pazarda limon satın.

Sercan Yeterel – bir ay önce
Sekreterler çok ilgisiz hiç yardımcı olmuyorlar işlermiz hep sekteye uğruyor

Feriştah Gerçek – 7 ay önce
Kadın hastalıkları doktoruna annem için geldim. Ameliyathane servisin hemen yanında. Hasta mahremiyeti zaten yok, dışarıda bekleyen hastalar ameliyatlı hastayı görünce tedirgin oluyor. Sıra zaten gelmek bilmiyor. Kesinlikle özel hastane gibi değil!!!

Olgun ballı – 6 ay önce
Telefonla sıra almak isterseniz karşınıza ukala insanlar çıkıp vereyim mi vermeyeyim mi randevu diye konuşuyorlar Devlet hastanesinden daha kötü

Melis Gencer – 7 ay önce
Hayatımda bu kadar kötü bir hastane görmedim. Dahiliye bölümüne annemi götürdüm. Sonuçlar için aramamızın yeterli olacağı söylendi ancak kça defa aradıysam ne hastaneye ulaşabildim ne de doktora. İlgi, alaka zaten kötü. Danışmak amacıyla soru sorduğumuzda çalışanları yüzümüze dahi bakmadı. Kesinlikle gitmeyin.

Mutlu Ilgın – 7 ay önce
Doktorlara lafımız yok gayet memnunum, çalışanlar çok değişik bedavaya çalışan köle sanki, telefonda konuşmaktan aciz insanlar

güliz bakıcı – 8 ay önce
Bugün annemi götürdüm doktor acilde tansiyonunu ölçtür dedi. Gittiğimde beklemem gerektiğini söylediler hemşire karşımda oturuyordu bekledim sonra hemşire hanım lütfedip geldi ilk ölçtü tansiyonu alamadı tekrar denedi gene alamadı. İşini savsaklayarak yaptı. Karşındaki yaşlı bir kadın bu zor günlerde lütfen işinizi layıkiyle yapınız.

yusuf merhan – 9 ay önce
Bugün enfeksiyon rahatsızlığından eşimi dr. Fikret ersan’a kontrole götürdüm. İlaçlar fayda etmedi ve Şiddetli ağrı yakınmalarına karşılık doktorun eşime üslubu şöyleydi “sen kendini mi dinliyorsun”? Bir doktor böyle konuşmamalı. Hastasına saygılı olmalı. Tedaviye ek alternatifi olmalı.

İlknur Çetin – 9 ay önce
İğne için sakın gitmeyin canımızı yolda bulmadık biri damara denk getirir biri ilaç dondu diye 3 kez ardı ardına iğne yapar bilmiyosanız yapmayın bu işi

By farude

Bir yanıt yazın