Nisantasi Petmania Veteriner Kliniği Şişli’de hizmet vermeye başladı. Nisantasi Petmania Veteriner Kliniği Şişli’nin Nişantaşı muhitindedir. Şişli ise İstanbul’un Avrupa yakasında bulunmaktadır. Nisantasi Petmania Veteriner Kliniğine gitmeden önce Randevunuz olmanız gerekmektedir Randevunu alabilmek için makalenin altındaki Randevu Al butonuna tıklayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz. Sistem otomatik anasayfaya yönlendirirse alttaki Telefon numarası ile iletişime geçip randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik Patili Dostlarımız için SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Teşvikiye, 11, Akkavak Sk., 34365 Şişli/İstanbul

Telefon : 0212 234 73 00

Hizmet Saatleri : 10.00 – 20.00

Nişantaşı Petmania Veteriner Kliniği Yol Tarifi

Nişantaşı Petmania Veteriner Kliniği

Yorumlar – Şikayetler

Firuze Basar Okan – 1 ay Önce

Özellikle İpek ve Seda Hanım’ın güler yüzü ve ilgisinden dolayı çok memnunum.

Yudum Yaman – 8 ay Önce

Canlilara cok deger veren, mesleklerini yuksek ozverileriyle yerine getiren samimi ve guzel insanlarin çalıştığı veteriner kliniği. Iyiki yollarımız kesişti dedigim ender veteriner kliniklerinden biri. Tereddutsuz iletisime gecebilirsiniz.

Başak Yeşil – 10 ay Önce

Kendilerinden duzenli bir sekilde mama aliyordum. Bulmasi zor bir mamayi bana temin ediyorlardi, toplu alim yapiyordum. Cok da minnettardim. Ancak hic de buyutulmeyecek bir konuyu buyuterek bana daha fazla mama veremeyeceklerini, ayrica cok mesgul olduklarini soylediler. Kedim de ben de cok zor durumda kaldik maalesef su anda… Bu tavri hak ettigimizi dusunmuyorum.

Ece Ergin – 3 yıl Önce

2 ameliyattan sonra kedimiz hala yürüyemiyor. Belki ameliyat sonrası bakım zayıftı, gerçekten bilmiyoruz. Bizi derinden rahatsız eden, onunla yoğun bir şekilde konuşmamıza rağmen asıl veteriner hekime ulaşamamaktı. Harika bir veteriner olabilir, bunu yargılayacak nitelikte değiliz; ancak bu meslekte evcil hayvan sahipleriyle iletişim de çok önemli ve bu yüzden tek bir yıldızın fazlasıyla yeterli olduğunu düşünüyoruz. (Orijinal) After 2 operations, our cat can still not walk. Maybe post surgery care was poor, we don’t really know. What bothered us deeply was not being able to reach out to the principal vet despite our intensive efforts to talk to him. He can be a great vet, we are not qualified to judge this; but in this profession, communication with pet owners is also very important and this is why we think a single star is more than enough.

Nilay Öngün – 2 yıl Önce

Yıllardır çalıştığım firmadaki kedimizin aşılarını bakımlarını yaptırırdık. Yakında bir pati sahibide ben oldum ve tabiki koşup gelip minik melanjımızı Asuman ablasına getirdik. Bu işi ticari değil tamamen doğrusuyla yapan bir veteriner, ve merhamet dolu Asuman hanım, iyi ki varsınız!

By farude

Bir yanıt yazın