İstanbul Şişli’de hizmet vermekte olan Teşvikiye veteriner kliniği İstanbul’un avrupa yakasında hizmet vermektedir. Teşvikiye Veteriner Kliniği ile ilgili tüm detaylar bu makalemizde yer almaktadır. Teşvikiye Veteriner Kliniği Şikayetleri, Teşvikiye Veteriner Kliniği Ofis bilgileri hepsine bu makalede yer verdik tüm detayları ile birlikte Eğer sizde Teşvikiye Veteriner Kliniğinden Hizmet aldıysanız eğer bu hizmeti yorum yaz kısmında belirterek kuruma katkıda bulunabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik patili dostlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Teşvikiye, Deryadil Sokağı no:106B, 34357 Şişli/İstanbul

Telefon : 0212 813 69 92

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Teşvikiye Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Teşvikiye Veteriner Kliniği

Yorumlar – Şikayetler

Saba Esmaelli – 1 ay Önce

Hayatim da gordugum en iyi kalpli, en tecrubeli ve en sabirli insanlar. Kedim Leomu kurtardilar. Ne kadar teasekkur etsem yine az.gercekten ellerinize emeklerinize saglik. Ozellikle Anil bey mutesem iyi kapli bir insan ve inanilmaz tecrubeli bir vet. Tesvikuye Vet hepinize cok tesekkurler💕

Diotima S. – 1 yıl Önce

Normalde Ankara’da yaşıyorum. Istanbul’a seyahatimde pomeranian kızım bir anda çok kötüleşti. Acil olarak buraya geldik. Kızımı ölümden döndürdüler. Çok ilgili, bilgili ve modern tıbbı takip eden hayvan sevgisiyle dolu bir ekip. İyi ki varsınız. <3

Hatice Çetinkaya – 1 yıl Önce

Köpegim uzun süredir topallıyordu. 3 farklı özel kliniğe ve devlet hayvan hastanesine götürdüm. Sadece ağrı kesici yazıp gönderdiler. Anıl bey ve Ecen hanım sağ olsunlar, asıl problemi buldular. Köpegimin arthrit hastalığı için tedavi başladılar ve 1 hafta sonra köpegim yine eski neşesine kavuştu. Koşuyor, oynuyor çok mutlu. Iyi ki varlar.

Merve Güral – 1 ay Önce

Kedim gece 6. kattan düştü. Durumu çok kötüydü bu acil durumda tanıştık. Beni her şeyle ilgili bilgilendirdiler ve o kriz anımda hem kedimi iyileştirip hem de beni sakinleştirdiler. Profesyoneller. Bundan sonra kedimi güvenerek teslim edeceğim tek kliniktir.

By farude

Bir yanıt yazın