Okmeydanı Veteriner Kliniği İstanbul Şişlide Civar halkın sahip edindiği minik patili dostlarımıza hizmet vermekte olan bir veterinerlik.Okmeydanında bulunan Okmeydanı Veteriner Kliniği Aynı şekilde İstanbul’un Avrupa yakasındadır. Okmeydanı Veteriner Kliniği ile ilgili tüm bilgileri sizler için bu makalede topladık. Okmeydanı Veteriner Kliniğine gitmeden önce randevu oluşturabilmek için aşşağıdaki Randevual Butonunu kullanarak veyahutta aşşağıdaki telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyaret ettiğiniz için Teşekkür eder SAĞLIKLI GÜNLER Dileriz.

Adres : Mahmut Şevket paşa mahallesi, Piyalepaşa Cd No: 144/B, 34384 Şişli/İstanbul

Telefon : 05304734893

Hizmet Saatleri : 10.00 – 20.00

Okmeydanı Veteriner Kliniği Yol Tarifi

Okmeydanı Veteriner Kliniği

Yorumlar – Şikayetler

Aleyna Yanar – 3 gün Önce

Çok kaliteli, profesyonel ve oldukça güvenilir bir klinik. Çalışanlar çok tatli ve ilgili insanlar. Cengiz bey’e de ayrıca teşekkür ederiz. Aklınızda asla soru işareti kalmıyor. Teşekkürler..🙏

İşletme sahibinin yanıtı : Güzel yorumunuz için biz teşekkür ederiz. Memnuniyetiniz bizim için önemli sağlıkla kalın

Nimet Sarı – 1 ay Önce

Çocuklarımızı güvenle teslim edebileceğimiz bir yer… Klinik olarak hijyen ve sağlıklı bir ortam olması çalışanlarının güler yüzlü olması her konuda biz aileleri sıkılmadan bilgilendirmeleri çok güzel.. Tavsiye ederim 🐾🐾 Ayrıca Cengiz beye çok teşekkür ederim bize göstermiş olduğu ilgi ve alaka için… 👍

İşletme sahibinin yanıtı : Güzel yorumunuz için biz teşekkür ederiz. Memnuniyetiniz bizim için önemli sağlıkla kalı

Sude Helvacı – 4 ay Önce

Tamamen para tuzağı bir işletme suratı asık ve tamamen para odaklı bir veteriner olabilir mi evet olurmuş gördük ve hiç memnun kalmadık canlarınızı böyle kişilere emanet etmeyin.

İşletme sahibinin yanıtı Merhaba Sude hanım işimizi çok severek yaptığımız için her daim güleryüzlüyüz o an size öyle yansımışsa kusura bakmayın lütfen insanız sonuçta. Para tuzağı konusuna gelince biz fiyat bilgisi vermeden asla işlem yapmayız. Bizim fiyatlarımızı yüksek buluyorsanız başka bir kliniğe gitmemişsinizdir.

Cem Karaca – 6 ay Önce

Kedim için geldim. 1,5 aylık bir dönem boyunca gel git yaptık. Elle tutulur bir iyileşme/tedavi alamadık. Yaşadığımız maddi kayıpta şöyle dursun. Sinirsel olarak çok yıprandık. Yanlış tedaviler yapıldığını bugün başka bir veterinere gittiğimizde anladık. İmkanım olsa “0” vereceğim ama yok. İnsanın, “keşke zamanı geriye alsam” dediği an’lar olur. Bana bunu dedirttiniz. Umarım bu yavruya bir şey olmaz.

İşletme sahibinin yanıtı : Test önerdik yaptırmadınız eve ilaç ve ilaçlı mama verdik düzenli kullanmadığınızı kendiniz söylediniz. Maddiyat konusuna gelince gereğinden fazla yardımcı olduk. Adımızı lekelemek için yanlış tedavi yapıldığını iddia eden hekimin bilgilerini verin yasal süreci biz başlatalım. Bizim uyguladığımız tüm tedavi prosedürü elimizde resmî tutanaklarla tutulmaktadır.

By farude

Bir yanıt yazın