İstanbul Şişlide Hizmet vermekte olan VetTeam Veteriner Kliniği’ne giden bütün can dostlarımızın kendilerini evinde gibi hissetmelerini sağlamak, onlara öncelikle sevgi göstermek ve en az sizin kadar değer vermeyi öncelik bilmekte olan klinik. VetTeam Veteriner Kliniği olarak, onların sağlığını da kendi sağlığımız kadar düşünüp uzun yıllar sağlıklı ve mutlu yaşamaları için çalışmakta olan veterinerlik. Dostlarımızın bakım ve tedavilerini en iyi koşullar altında gerçekleştirmeye çalışmakta eğer sizde Vet Team Veteriner’den hizmet aldıysanız bunu yorum yaz kısmında belirterek Vet Team Veteriner Kliniğine katkıda bulunabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Sahiplenmiş olduğunuz minik patili dostlarımız içinde Nice Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres : 19 Mayıs, 19 Mayıs Cd. 14/A, 34360 Şişli/İstanbul

Telefon : 0212 212 83 26

Hizmet Saatleri : 09.30 – 20.00

Vet Team Veteriner Kliniği Yol Tarifi

Vet Team Veteriner Kliniği

Yorumlar – Şikayetler

Ayşe Uysal – 1 hafta Önce

Fırat bey ve vet team ekibine çok teşekkür ederim hayvan dostu olan ve empati kurabilen kliniklerden Hastayı muayene eden ve hasta yakınının fikirlerine değer veren hekimler ve ekibi için çok teşekkürler 🌻

Berkant Asar – 1 ay Önce

İlk defa kedi sahiplenmiş kişilerin gitmemesi gereken bir klinik olduğunu tecrübe etmiş olduk. Her gittiğimizde farklı bir veteriner muayene etti kedimizi, hepsi farklı şeyler söyledi. Birbirleriyle iletişim halinde olduklarını belirttiler ama örneğin 2 gün x ilacını kullanın gelin diyen kişi 2 gün sonra orada değildi ve başka bi veteriner yok bunu 3 gün kullanmanız lazım, bugün gidin yarın gelin dedi. Bunun gibi farklı örnekler de mevcuttu sürecimizde. Günün sonunda farklı bir veteriner ve klinikle devam ediyoruz. Evcil arkadaşlarınızı götürürken birkaç kere düşünmelisiniz.

Mehmet Çınar – 1 ay Önce

Her gittiğimizde farklı bir çalışanın olduğu, iki gün sonra kontrole getirin dediklerinde ve gittiğinizde farklı bir kişinin olduğu, aralarında iletişim ve koordinasyon eksikliği olan veteriner kliniği. Bir çalışanla yaptığınız tedavi planı için bir diğeri ‘o bilmediği için böyle yapmış’ diyebiliyor. Eğer uzun süreli bir tedavi ihtiyacı söz konusuysa ve evcil hayvanınızın tek bir veteriner tarafından tedavi ve kontrollerinin yapılmasını istiyorsanız kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Tuğba Atak – 10 ay Önce

İki kedi bir köpek sahibi olarak söyleyebilirim ki yıllardır üç çocuğumun ne zaman ihtiyacı olsa yanında olan gerek hocaları ile gerek ekibi ile her hastası için canla başla çalışan harika bir yer. Sadece benim çocuklarımin basına gelen talihsiz olaylarda onları iyilestirmekle kalmamis (ki bunlar hafife alinmayacak kadar ciddi problemlerdi) yakin cevremde bile onemli mudahalelerde tavsiye ettigim herkes de gayet memnun kalmistir. Vetteam ekibi icin sunu soyleyebilirim ki, benim icin yillarca onlarla calismamin onlara guvenmemin en onemli sebeplerinden biri ne zaman ve saat kaçta olursa olsun yalnızca bir telefon kadar uzaktalar. Demek istedigim su ki; gonul rahatligi ile cocuklarinizi onlara emanet edebilirsiniz. Eger klinik disinda mudahaleler gerektiren durumlar var ise sizi dogru hocalara yonlendirirler. Gonlunuz rahat olsun.

Mesut Can Kaya – 1 yıl Önce

Israrla “hastanız hastanız” diye yazmışsınız fakat “Hastamız” demek istediniz sanırım. Şu söylemle bile ne kadar hastanıza sahip çıktığınızı belli ediyorsunuz. Çocuğumuza böcek sokması teşhisini, biz koymadık, bu teşhisi koyan ve ona yönelik ilaçlar kullanan Şekerci Veteriner Kliniği oldu. Şişlik şekerci veteriner kliniği tarafından indirilemeyince, Gamze Şekerci Hoca, arkadaşı olduğunu söylediği Ebru Hoca’nın (Vet Team) bu konuda uzman olması sebebiyle özellikle ona yönlendirdi. Ebru Hoca da ne olduğunu bilmediğini ve teşhis koyamadığını söyledi, akabinde şişliğin inmesi için kortizona devam etti ve hatta şişlik inmezse patiye kesi’ler atarak şişliği indireceğini söyledi. Şişlik 5 gününün sonunda indi, biz de tedaviyi bitirdik ve DEDİĞİNİZ GİBİ SİZDEN BAŞKA BİR YERE DE GİTMEDİK. 2 ay sonra patinin tekrar şişmesi üzerine, size yeniden başvurduk. Yani 5 gün ve 2 ay, yani şişliğin inmiş olduğu dönemde “KAYBETTİĞİMİZ” süre; bizim oyalanmamızdan değil, sizin ne olduğunu bulamadığınız, TEŞHİS KOYAMADIĞINIZ için kortizon iğneleri basmanız sebebiyle gerçekleşti. 2 ayın sonunda size çocuğumuzu tekrar getirdiğimizde Pataloji örneği alacağız deyip ameliyata aldınız (belki tümörü temizlerim maksadıyla), tümör ameliyat sonrası azdığı için çocuğumuzun patisinde ödem oluştu ve bunun sonucunda kangren oldu. Siz ayağını kesmeden de kurtarabiliriz diye bizi başka bir veterinere yönlendirdiniz ve sonra umrunuz olmadı . Siz çocuğumuzun patisini açmasaydınız, ameliyat yarası olmayacaktı, ameliyat yarasının kangrenini iyileştirmekle uğraştığımız dönemi patisine radyoterapi yaparak iyileştirebilecektik. Yani sizin dediğiniz gibi çocuğumuzun ölmesine en büyük sebep, bizim geç kalmamız değil, sizin o mu sokmuş bu mu ısırmış, gereksiz testleriniz ve röntgenleriniz yüzündendir. Biz her değişikliği farkettiğimizde size koşa koşa geldik, çaresizlik işte…. Acılı birine suçu atarak işin içinden çıkamazsınız..

By farude

Bir yanıt yazın