İstanbul Gaziosmanpaşa İlçesinde Bulunana Ortopedi Hastanesi Türkiye Bölgesin’de Kendi Kulvarında En Kapsamlı Hastane Olup Hizmet Vermektedir Ortopedi Hastanesi Randevu Alma İletişim Ve Telefon Yol Haritası Gibi Bir Çopk Ulaşım Bilgilerini Sizler için Yazımızın Alt Kısmında Sizlere Paylaşımda Bulunuyoruz.

Lütfen Gitmeden Önce Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Ediniz. Şimdiden Acil Şifalar Dileriz…

Adres: Fevzi Çakmak, Hekimsuyu Cd. No:26/34, 34250 Gaziosmanpaşa/İstanbul

Çalışma Saatleri: Kapanmak üzere ⋅ 23:45 ⋅ Tekrar açılış saati: 08:00 Cmt

Telefon: (0212) 909 11 40

ORTOPEDİ HASTANESİ YOL HARİTASI

ORTOPEDİ HASTANESİ HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Cici Bebe Ama Sütsüz – 4 ay önce

Kolumda kireçlenme vardı ve ağrısından duramıyordum ameliyat olmam gerekiyordu ve Doktor Süleyman Beyi buldum araştırdım ve gerçekten iyi bir doktor olduğunu öğrendim ardından ameliyat oldum artık ne ağrım ne sızım var teşekkürler Süleyman bey

Aylin Karakuş – 4 ay önce

Gerçekten işinde uzman ve başarılı bir ekip. Bir yakınımız burda ortopedi tedavisi gördü ve kısa sürede sağlığına kavuştu. Personeli ve sağlık çalışanları ilgili ve güleryüzlü. Kaliteli tedavi hizmeti sağlıyorlar. Teşekkür ederiz.

Beytullah Şen – 4 ay önce

Dr. Süleyman bey hastamızla gayet iyi bir şekilde ilgilendi.Ortapedi dışında kireçlenme şikayetleriniz varsada gidip bir baktırmanızı öneririm.Güvenle tercih edebilirsiniz…

Ortopedi hastanesi


Ortopedi hastanesi iskelet hastalıkları olan hastaların, kemik,eklem, kas, bağ, tendon, sinir, cilt bozuklarının tanısı, tedavisi ve hastalığı önlemek için uzman tabip ve fizyoterapistlerin bulunmuş olduğu hastanelerdir. Kısacası kas ve iskelet sistemlerinin tedavisi ortopedi hastaneleri’ nde yapılmaktadır.

Ortopedi Hastanesi

Vücudunuzun kas-iskelet sistemi, kemikler, eklemler, bağlar, tendonlar, kaslar ve sinirlerin kompleks bir sistemidir ve hareket etmenizi, çalışmanızı ve aktif olmanızı sağlar. Artroskopik cerrahi, kırık, çıkık, kireçlenme hastalığı olan kişilerin tedavisi (protez cerrahisi) avrasya ortopedi hastanesi’nde gerçekleşmektedir.

Ortopedi hastanelerinde çalışan ve ortopedi alanında uzmanlaşmış hekimlere ortopedik cerrahlar yada ortopedistler denir.

Ortopedistin rolü
Ortopedistler, cerrahinin yanı sıra tıbbi, fiziksel ve rehabilitasyon yöntemlerini kullanırlar ve kas-iskelet sistemi ile ilgili sıhhat hizmetlerinin tüm yönlerinde yer alırlar. Ortopedistler, kırıklar ve çıkıklar, yırtılmış bağlar, burkulmalar ve tendon yaralanmaları, çekilmiş kaslar ve bursit rüptüre diskleri, siyatik, bel ağrısı ve skolyoz vuruş dizleri, yay bacakları, bunyonlar ve çekiç ayak parmakları, artrit ve osteoporoz, kemik tümörleri, kas distrofisi ve serebral palsi, parmak ve ayak parmaklarında eşit olmayan bacak uzunluğu anormallikleri ve gelişme anormallikleri gibi hastalıkları ortopedi hastanesi’nde tedavi edebilirler

Genel olarak, ortopedistler şu konularda yeteneklidir:

Yaralanma veya rahatsızlığınızın teşhisi
İlaç tedavisi, egzersiz, cerrahi yada öteki tedavi planları
Hareket, güç ve işlevi eski haline getirmek için egzersizler yada fizik tedavi önererek rehabilitasyon
Yaralanmayı önlemek yada hastalıkların ilerlemesini yavaşlatmak için bilgi ve tedavi planları ile önleme
Tipik olarak, ortopedistin uygulamasının yüzde 50 kadarı yaralanma veya hastalıkların cerrahi olmayan veya tıbbi yönetimine ve yüzde 50’si cerrahi tedaviye ayrılmıştır. Kemikler, eklem, kaslar, tendonlar, bağlar, sinirler veya cilt yaralanması yada hastalığı nedeniyle kaybedilen işlevi geri kazanmak için cerrahi gerekebilir.

Ortopedist ek olarak öteki sıhhat profesyonelleri ile yakın çalışır ve genellikle diğer doktorlara danışmanlık yapar. Ortopedistler karmaşa, çok sistemli travmayı yöneten ve acil bakımın organizasyonunda ve sunumunda sıklıkla önemli bir rol oynayan ekiplerin üyeleridir.

Diğer tıp dalları şeklinde, dikkate kıymet teknolojik gelişmeler son yıllarda ortopedi alanını önemli ölçüde şekillendirmiştir. Ortopedi hastanemizde her süre güncel teknolojiler ile hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Coşku verici bilimsel araştırmalar ortopedik cerrahların gelecekte bigün hastalarda bağ ve kemik büyümesini teşvik etmesini sağlayabilir. Avrasya ortopedi hastanesi’ nde bilimsel tedavi hizmetleri de vermekteyiz.

Dejeneratif eklem hastalığının cerrahi tedavisinde büyük ilerlemeler olmuştur. Örneğin, ortopedik cerrahlar hastalıklı bir eklemi protez aygıtı ile değiştirebilir (toplam eklem replasmanı)

Eklemlerde “büyüyen” eklem kıkırdağı üzerinde araştırmalar devam ediyor, bu da bigün bazı insanoğluın eklem replasmanları alma ihtiyacını azaltabilir

Ortopedi Hastanesi ve Ortopedi Uzmanlıkları
Çoğu ortopedi uzmanı genel ortopedi uygularken, bazıları ayak, el, omuz, omurga, kalça, diz ve ötekiler pediatri, travma yada spor tıbbı tedavisinde uzmanlaşabilir. Bazı ortopedistler çeşitli alanlarda uzmanlaşabilirler.

Ortopedi Hastanesindeki Tedaviler
Ortopedik hastalar eklem replasmanı ve ortopedistin eklem içine bakmasına izin veren artroskop şeklinde teknolojik gelişmelerden faydalanmıştır. Sadece ziyaretiniz kişisel görüşme ve fizik muayene ile başlayacaktır. Bunu kan testleri, röntgen ışınları veya diğer testler benzer biçimde teşhis testleri takip edebilir.

Tedaviniz tıbbi danışmanlık, ilaçlar, atmalar, ateller ve egzersiz yada cerrahi şeklinde tedavileri içerebilir. Çoğu ortopedik hastalık ve yaralanma için, birden fazla tedavi şekli vardır. Ortopedistiniz tedavi seçeneklerini ortopedi hastanesi’ nde sizinle tartışacak ve etken ve fonksiyonel bir yaşam sürmenizi sağlamak için en iyi tedavi planını seçmenize yardımcı olacaktır.

TahsilOrtopedi cerrahınız, kas-iskelet sistemi yaralanmalarının ve hastalıklarının doğru teşhisi ve tedavisi konusunda kapsamlı tahsile sahip bir tıp doktorudur.

Randevu Alma

By farude

Bir yanıt yazın