İstanbul Sultanbeyli İlçesinde Hizmet Yapan Sultanbeyli Devlet Hastanesi Randevu Alma Sistemi ile ilgili Bir Çok Bilgiyi Sizlerle Sayfamızda Paylaşıyoruz.lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bütün Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz….

Adres: Battalgazi, Paşaköy Cd. No:60, 34935 Sultanbeyli/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0216) 564 24 00

Telefon ile Randevu Hattı : Alo 182

SULTANBEYLİ DEVLET HASTANESİ YOL HARİTASI

SULTANBEYLİ DEVLET HASTANESİNDEN HANGİ OTOBÜSLER GEÇMEKTEDİR

SABİHA GÖKÇEN HAVAALANI – SULTANBEYLİ DEVLET HASTANESİ ULAŞIM

SULTANBEYLİ DEVLET HASTANESİ HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Bulent Karci – bir yıl önce
Anadolu Yakası’ndaki en yeni devlet hastanesi. Yıldız Savaşları-Star Wars filminden çıkmışa benzeyen görkemli binası ile insanımıza hayırlı olur inşallah.

MesutYavuzx – 2 hafta önce

Dün büyük ihtimalle hoca bana yanlış serum vs. verdi acilden girdiydim gögüs ağrısı için sanki biri sıkıp bırakmıyor gibi hissediyordum gece 1den beri oraya gittiğimde 12 13 saattir gögüsümde baskı vardı yani verdiği serum sayesinde 10 kat arttı acım ve özele gittim oradan cidden paranız varsa acilde olsa özele gidin onların verdiği serum rahatlattı ve ilaç yazdılar devletteki kadına dedim serum daha da fenalaştırdı düzeltmesi gerekirken durumumu bir şey yapamam daha diyip yolladı gözümden düştü şahsen bu hastane normalde devlet hastanesi olarak hep buraya gidiyordum.Sultanbeyli Devlet hastanesi Randevu Alma

ŞEYMA NUR POLAT – 3 gün önce

Doktorların bir çoğu çok ilgisiz hastalara bilgi vermekten yoksunlar.Asansörleri hastane yeni olduğı halde o kadar yavaş ki sancı çekerken bile merdivenlerden çıkmayı denedim 6. Kata .Geliştirilmesi lazım hemde çook .

By farude

Bir yanıt yazın